Eğitim Siteleri
24 Ekim 2016 Pazartesi

Babalar Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bizler için dünyanın en iyi örnek insanı olan babacığım. Dualarından beni eksik etmemen dileği ile babalar gününü kutluyor, ellerinden ve yanaklarından hasretle öpüyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.06.2015)

Hazır Mesajlar Bizleri büyütürken omuzlarındaki ağır yükü bize hissettirmeden verdiğin zorlu mücadeleyi şimdi daha iyi anlıyorum babacığım. Şefkatli gözlerinden ışık, yüzünden gülümsemen hiç eksik olmasın. Babalar günün kutlu olsun... (ekleyenMehmet Aydın   -   09.06.2015)

Hazır Mesajlar Namaz vakitlerinde, elimden tutup beni camiye götürdüğün çocukluk günlerim tatlı bir hayal olarak hep zihnimde canlanıyor... sağlığın ve mutluluğun için hep duacıyım... babalar günün kutlu olsun babacığım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.06.2015)

Hazır Mesajlar Bu hayatta ilk öğretmenim, ilk patronum ve sürekli danışmanım canım babacığım. Varlığın benim en büyük dayanağım, babalar günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.06.2015)

Hazır Mesajlar Her gün eve dönüşünü sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyorum canım babam. Babalar günün kutlu olsun, Seni çok seviyorum, hep sağlıklı ve mutlu kal... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.06.2015)

Hazır Mesajlar Varlığıyla bana güç veren, her durumda benden desteğini eksik etmeyen babacığım, dualarında beni de unutmaman dileği ile babalar gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.06.2015)

Hazır Mesajlar Yaşantısıyla, ilkeleriyle bize hep güzel örnek olan canım babam. Senden uzakta, Senin değerini şimdi daha iyi anlıyorum. Babalar günün kutlu olsun, ellerinden öperim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.06.2015)

Hazır Mesajlar Dua vakti geldiğinde, ellerini Mevla'ya açtığında, bizleri de unutmaman dileği ile babalar gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum canım babam. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.06.2015)

Hazır Mesajlar Canım babam, bugün yanında olup, tatlı yanağına bir öpücük kondurmak ve sana sımsıkı sarılmak isterdim. En kısa zamanda görüşmek üzere babalar gününü kutluyorum ve özlemle öpüyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.06.2015)

Hazır Mesajlar Zor zamanlarımda varlığından güç alırım, saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettim babacığım. İyi ki Sen varsın... babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.06.2015)

Hazır Mesajlar Yüreğin huzurlu, yüzün güleç, kazancın bereketli olsun canım babacığım. Babalar gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.06.2015)

Hazır Mesajlar Hiç bir şey üzmesin Seni, sakın ağlama, gözlerine yaş değmesin, gül yüzünden gülücükler eksik olmasın, kalbinden yerim eksilmesin, unutma Sen hep benim bir tanemsin babacığım. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyendersimiz.com   -   09.06.2015)

Hazır Mesajlar Dünyanın en yakışıklı ve karizmatik babası, <b>babalar gününü</b> kutluyor, ellerinden öpüyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.06.2015)

Hazır Mesajlar Ellerin duaya kalktığında bizleri de unutma kıymetli babam. <b>Babalar günün kutlu olsun.</b> (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.06.2015)

Hazır Mesajlar sevgisini ve ilgisini bizden hiçbir zaman esirgemeyen, hayat kaynağımız, canım babacığım. Sen bizler için çok değerlisin, Seni çok seviyor ve babalar gününü kutluyoruz... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.06.2015)

Hazır Mesajlar Sen sadece bu günde değil her günümde aklımda ve yüreğimdesin, evimizin aydınlık ışığı babacığım. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun, dünyanın en yakışıklı babası... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.06.2015)

Hazır Mesajlar Hayatın tüm zorluklarına rağmen, bizleri sağlıklı, mutlu ve huzurlu yaşatmak için gece gündüz demeden çalışıp çabalayan, zorluklarla mücadele eden babacığım. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.06.2015)

Hazır Mesajlar Seni canımdan, kanımdan çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun aslan babam. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.06.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Babalar Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 124 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın