Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Babalar Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın... Babalar günün kutlu olsun babacım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Sensiz bir babalar günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum... Sen benim arkadaşım, sevincim ve ışığımsın. Babalar günün kutlu olsun baba. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Başarılarımda sevinen, başarısızlıklarımda moral aşılayan, desteğini esirgemeyen babacığım, senin sayende bugün tek başıma ayaktayım, bana hep güzel örnek oldun aslan babam. Babalar günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun bitanem (ekleyen1RETH6   -   10.9.2013)

Hazır Mesajlar Ne kadar yanımda olmazsan olma sensin benim tek gerçeğim, bu babalar günüde sensiz geçiyor ama olsun şunu biliyorum ki ne olursa olsun hep yanımdasın <3 (ekleyenkardelen yağızz   -   14.5.2014)

Hazır Mesajlar babacmm seni çok seviyorumm sensin bnm aşkımmm :) (ekleyenbabamfahrettin kardelen   -   15.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir baba, kendi mutluluğundan çok, çocuklarının mutluluğu ile mutlu olur. (ekleyenHonore De Balzac   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir adam yaşlandığını anlar, çünkü babasına benzemeye başlar. (ekleyenGabriel Garcia Marquez   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar İnsan babasına borçlu olduğu saygıyı, ancak baba olunca duyar. (ekleyenGoethe   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler babacığım, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum. Babalar günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, babalar günün kutlu olsun..! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Sen güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim... Çünkü bana hep güç verirsin.. Babalar günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum baba... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Dünyada ki çiçeklerin en güzeli güldür, güllerin en güzeli ise sen babalar günün kutlu olsun babacığım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Sen Allaha Dılenen Dılek Göklere Uzanan Ellerımsın Sen Gözümden Süzülen Yaş Düşüncem Hasretımsın Sen Anlatmak ısteyıpte Anlatamadığım, Kelımelerle ıfade Edemedığım Bırıcık Babamsın (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Derdimi, hüznümü, neşemi, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günü kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Babalar günün kutlu olsun babam. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine babalar günün kutlu olsun biricik babacığım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

Hazır Mesajlar Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece "BABA" derdim. Babalar günün kutlu olsun Babam. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.5.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Babalar Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 124 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın