Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Ayrılık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bir gün sen de beni anlarsın benim seni sevdiğim gibi sen de birini sevdiğinde ama o kişi de senin beni sevmediğin gibi seni sevmediğinde... (ekleyenSELMAN DOĞAN   -   21.4.2016)

Hazır Mesajlar Gitmez... Göozleri Oylece Parlar Yildizlarda!!! Sinmistir Kokusu Saclarinin. Her Sabah Gozlerini Onunla Acarher Gece Onunla Kaparsin...Unutulmaz..unutamazsin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Ulan diyorum onca sene kendimden çok neden ona güvendim ben, güvendin de ne oldu, bak bırakıp da gitti, ardından kala kaldın sende... Aklıma geliyor yaptıkları, susyorum sadece, iyi insanlar hep üzüluyor zaten... (ekleyensesigülenkadınn   -   30.8.2017)

Hazır Mesajlar Gölgesine sığındığım gece! Sen söyle hangi ayrılık çıkarır darağacına asılmış gönlümden ipini? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Yüzümde tebessüm, gözlerimde ışık, kalbimde güneştin şimdi gittin boğazımda düğüm oldun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Dünyada mutlu olduğum için değil güçlü olduğum için yaşıyorum (ekleyenFahriye toprak   -   29.7.2016)

Hazır Mesajlar Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa boşluklara, kulakların zamansız çınlarsa derinden bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gün silerim. Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar İçiniz kor gibi yanarken susmak, acıların en beteridir... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Ben Sensizdim..! Akşamın yaklaştığı saatlerde. Kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Birini seversin, dünyada ondan başka kimse yokmuş gibi gelir, gözün kalbin yüreğin hep onu ister o olmazsa olmaz diyebileceğimiz kişi şimdi çok uzaklarda ve kimlerin koynunda bizler ne hayaller kurarken neler oldu... (ekleyensibirya   -   23.8.2016)

Hazır Mesajlar Seni bana anlatmak zor demişler,
Beni sana anlatmak kolay mı sanki?
Senin aşkın gerçekten zor da,
Benim aşkım kolay mı sanki?
Boşuna arama o eski günleri,
Sen beni unuttun da,
Ben seni unutamadım mı sanki?
(ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Ne Zaman Pişman Olacaksın Biliyor Musun??? Yarım Bıraktığını Başkası Tamamladığında... (ekleyenMehmet Marley Jr.   -   10.10.2014)

Hazır Mesajlar Gerçekten sevmişsen birini, gitse bile kıyamazsın... En büyük hakaretleri hak eder, en derin nefretleri hak eder ama kıyamazsın. Ne desen hak eder ama tek kelime etmeye el vermez için, susarsın... En kötüsü de ne biliyor musun? Üzüldüğünü görsen canın yanar, mutluluğunu görsen kahrolursun... (ekleyenmesajlar.info   -   29.8.2015)

Hazır Mesajlar Önce düştüğümde kalkmayı; sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi ve sevilmeyi öğrendim. Herşeyi öğrendiğimde yalnız seni unutmayı öğrenemedim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.5.2011)

Hazır Mesajlar bir zamanlar gözlerine bakmaya kıyamazken şimdi o gözlere hasret kaldım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Anlayamadım neler gerçek neler sahte bu hayatta seçemedim kim dost kim kahbe bu alemde (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Yaşadığım falan yok, sadece ölmezden geliyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Sen gõzümde damlayan gõzyaşı olsan bile neye yarar? Sonuçta akıp gidiyor, akıp gittiğin gibi õmür bitiyor, gelsen ne gelmesen ne ... (ekleyenftş   -   1.9.2016)

Hazır Mesajlar Çok saçma! bi adamı seviyorsun ve sevdiğin halde ayrılmak zorunda kalıyorsun. Ayrıldıktan sonra üzülen ağlayan yine sen oluyorsun, çok sevmişin, ölüme kadar gidecek oluyorsun ve ayrılıyorsun çok saçma... (ekleyenDeli kiz   -   22.2.2016)

Hazır Mesajlar Bitmiyor yaşamla kavgam, Seni unutmama izin vermediği gibi başkasını da sevdirmiyor. İçimdeki sevgin ağır geliyor, tam bitti artık yok diyorum, yine hayata yeniliyorum. Gene gösteriyor acımasız yüzünü, gene acıtıyor kalbimi. Bak yine dolu dolu, küllenmiş anıların verdiği acıyla uyanıyorum. Uyandığımda sevginin dayanılmaz ağrısını duyuyorum, Uzun zaman oldu gözlerini görmeyeli, başkalarının bakışlarıyla doldurmaya çalışıyorum boşluğu OLMUYOR... (ekleyenbaşak erdoğan   -   13.1.2017)

Hazır Mesajlar Benim bu küçük kalbim senin için atarken, senin beni sığdıramadığın kalbin hep başkaları için attı. Zaten ben umrunda değilim ki, benimle çıktın, beni çok seviyordun, bırakmayacaktın ama naptın beni bırakıp gittin. Beni seviyordun, beni unutamıyordun, beni unutmak için mi başkalarıyla çıktın. Benimle gülerdin, benimle gezerdin, benimle eğlenirdin şimdi başkalarını eğlendiriyosun ama bil ki kimse benim sevdiğim kadar sevemez seni. mesajlar.info Bir gün terk edileceksin, yalnız kalacaksın, bana dönmek isteyeceksin ama ben senin olmayacağım, sana geri dönmeyeceğim, kapımda köpekte olsan affetmeyeceğim seni, benden affetmemi bekleme zalımın çocuğu... (ekleyenKarakterli insan   -   7.12.2016)

Hazır Mesajlar Suçu yoktu yüreğimin, Günahı sen diye ağlamaktı gözlerimin, Yaşattıklarınla gittin YaşayacaklarınLa mutLu oL..! (ekleyengökhan   -   14.8.2014)

Hazır Mesajlar Anladım ki vazgeçilmeyen değil de, vazgeçmeyen vardır. (ekleyenmesajlar.info   -   20.12.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Ayrılık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 244 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın