Eğitim Siteleri

Ayrılık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Benim bu küçük kalbim Senin için atarken, Senin beni sığdıramadığın kalbin hep başkaları için attı. Zaten ben umrunda değilim ki, benimle çıktın, beni çok seviyordun, bırakmayacaktın ama naptın beni bırakıp gittin. Beni seviyordun, beni unutamıyordun, beni unutmak için mi başkalarıyla çıktın. Benimle gülerdin, benimle gezerdin, benimle eğlenirdin şimdi başkalarını eğlendiriyosun ama bil ki kimse benim sevdiğim kadar sevemez Seni. mesajlar.info Bir gün terk edileceksin, yalnız kalacaksın, bana dönmek isteyeceksin ama ben Senin olmayacağım, sana geri dönmeyeceğim, kapımda köpekte olsan affetmeyeceğim Seni, benden affetmemi bekleme zalımın çocuğu... (ekleyenKarakterli insan   -   07.12.2016)

Hazır Mesajlar İlk aşkımdın Sen benim, neden uçup da gittin öyle ellerimden, kuşları anladım da Senin kanatların yok ki nasıl uçup gittin ellerimden (ekleyenmesajlar.info   -   28.11.2016)

Hazır Mesajlar Bir zamanlar oda severdi beni, hem de deliler gibi, söylediğine göre öyleydi en azından, bir anda gitti sonra sessiz sedasız evet tek bir kelime bile etmeden gitti şimdi sorsam ben suçluyum, dedim ya bir zamanlar o da severdi... (ekleyenÖzcan moroğlu   -   16.11.2016)

Hazır Mesajlar Ayrılmamızın tek sebebi KORKU. Ben hiç bu kadar birisinin peşinden koşmamıştım. Gerçek aşkı Sende buldum ben. Ve Seni kaybetmetmeyeceğim. Kolay kolay evet demedim, kolay kolay da bitti demem.!!!!! (ekleyenİREM VE YUSUF   -   14.11.2016)

Hazır Mesajlar Evet gerçekten sevdim Seni. Sabahım, akşamım, gecem, gündüzümdün ama olmadı be sevdiğim olmadı. Yapamadım fedakarlık, Senden başkasını sevemem dedim, sevemezsin dedim. sevdim be Senden sonra birini, sevdim ama unutamadım Seni. Meğersem sevdayı sevgide unutturmuyormuş. Hayatına girenlere beni nasıl anlatıyorsun acaba öyle birini sevdim ki değmezmiş sevgime diye mi anlatıyorsun. Yoksa ben fedakarlık yaptım o vefasız mı çıktı diyorsun. Belki bu satırlara bir gün rastlarsın kimmiş bu diye düşünme Aşkım, aşkım Sensin :( (ekleyenglcan 06   -   04.11.2016)

Hazır Mesajlar Vakit, veda vakti, sözler bitti, gözler anlatır artık her şeyi. Bir sonraki görüşmemiz ne zaman olur? Belki tez olur, belki de bu son kez olur. Rabbime emanet ettim Seni, inşallah tez vakitte kavuşmak nasip olur. (ekleyenmesajlar.info   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Şimdi gözlerime ağlamayı öğrettim ki, bu yaşlar utangaç boynunun kolyesi olsun, bu da benden sana ayrılığın hediyesi olsun. //Yusuf Hayaloğlu// (ekleyenmesajlar.info   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Bir ayrılık değil, bir yaşam olmak istiyorum, hayatında bir anı değil, anıların sahibi olmak istiyorum ve bugünün değil, yarınların olmak istiyorum Seninle sevgilim... (ekleyenmesajlar.info   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Acıları vurdum yüreğime, kimse sormaz halin nedir diye! Bir Seni sevdi bu kalbim sessizce, Sende bırakıp gittin beni sebepsizce!... (ekleyenKader   -   16.10.2016)

Hazır Mesajlar Kime ağlar, kime yanarım? Sensiz kalmışım ne yapayım? Bir Sen vardın beni hayata bağlayan, Sen kopardın beni acımadan hayattan! (ekleyenDrDan   -   09.10.2016)

Hazır Mesajlar Ben ki Seni kokundan tanıyacak kadar sevmiş, sesini uzun kilometrelerden ayırt edip bulmuş küçük bir kız, Sen ki beni her elini attığında ölüme daha çok yakınlaştıracak kadar sevmemiş. Fazlaca konuştuk. Ben susayım Sen söyle şimdi, kim kimi nasıl sevmiş nasıl sevmemiş. Zira çok sevenlerin kaybettiği oyun... (ekleyenNur Acar   -   09.10.2016)

Hazır Mesajlar Yüreğine sevda eken, ayrılık biçer mi, seven sevilenden kolayca vazgeçer mi, Sen beni sevme gülüm, ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi? (ekleyenmesajlar.info   -   04.10.2016)

Hazır Mesajlar Bu içimdeki çocuk sana olan bu hasreti kaldıramıyor. Yatağında ellerini açıp karanlıkta dua ediyor; Allah'ım onu çok özledim, artık bu hasret bitsin, bizi birbirimizden ölüm bile ayıramasın... (ekleyennaz   -   21.09.2016)

Hazır Mesajlar Şimdi gidiyorsun ellerimden, bırakıp gidiyosun hiç düşünmeden, arkana dönüp bakmadan beni dinlemeden, bana sormadan, beni bırakıp gidiyorsun. Sana seslenmek, gitme diye haykırmak istiyorum ama gururum izin vermiyor, içim yanıyor, kalbim çok acıyor, yargısız infaz yaptığın için. Biliyor musun? hayatıma giren en güzel rüyamsın, en guzel anlarım, en guzel anılarım. mesajlar.info Gitme be, yakışmaz bize bu ayrılık, bir umut var içimde sanki geri gelecek gibisin bu benim umudum en güzel umudum gitme be dayanamaz bu gitmeye yüreğim, kal benimle bana yine bi şaka yaptığını söyle hayatıma giren en güzel hikayem, özlüyorum Seni, çok özlüyorum Seni, olmayacak hayalim benim Seni seviyorum... (ekleyenYarım kalan hikaye   -   10.09.2016)

Hazır Mesajlar Sen gõzümde damlayan gõzyaşı olsan bile neye yarar? Sonuçta akıp gidiyor, akıp gittiğin gibi õmür bitiyor, gelSen ne gelmeSen ne ... (ekleyenftş   -   01.09.2016)

Hazır Mesajlar Gündüzler güneşsiz, geceler sessiz, ruhum bedensiz kalsa da Seni aslaa unutmayacağım... (ekleyenftş   -   30.08.2016)

Hazır Mesajlar Birini seversin, dünyada ondan başka kimse yokmuş gibi gelir, gözün kalbin yüreğin hep onu ister o olmazsa olmaz diyebileceğimiz kişi şimdi çok uzaklarda ve kimlerin koynunda bizler ne hayaller kurarken neler oldu... (ekleyensibirya   -   23.08.2016)

Hazır Mesajlar Canımın içi, sevdiğim, Sen beni sevmiyorsun ama ben Seni çok seviyorum Sensiz olmak çıkmaz bir sokağa yürümek gibi nolur artık beni benle bırakma gel. (ekleyensjsjsj (01.12.15)   -   13.08.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen :    

Online Flash Oyun Sitesi

Reklamlar

Ayrılık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 226 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın