Eğitim Siteleri

Ayrılık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın. Dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın. (ekleyenmesajlar.info   -   18.11.2015)

Hazır Mesajlar sevgi dediğin nedir bilir misin? sevgi onu düşünmeden duramamaktır. sevgi sessizce, içinde onu kimseye göstermeden yaşatmaktır. sevgi ona en ufak bir şey olduğunda Seninde canının acımasıdır. İşte ben Seni böyle sevdim isteyip de ulaşamadığım hayalim. Ben Seni incitmeden, Seni üzmeden sevdim ama Sen delikanlı çıkmadın. Her seferinde bahaneler buldun, açık aradın, en ufak şeyi bile büyük bir sorun yaptın. Sen sevemedin, sevdim sandın ama Sen sevmeyi de sevilmeyi de hak etmedin be deli yârim. Sana demistim ya kimse Seni benim kadar sevemez diye, çok da doğru söyledim. Çünkü kimse kimseyi kendisinden çok sevmez, kimse kimseye kendisinden cok değer vermez. Şimdi gidiyorum hem de tamamen gidiyorum. Beni verme ellere dedim, beni dinlemedim, şaka yaptığımı düşündün ama ben bu defa gerçekten gidiyorum, sevmeye değil, bi başkasının olmaya gidiyorum elinde itekledigin yönü ben koşarak aşıyorum. İstemeden de olsa gidiyorum sevdigim... (ekleyenbüşra ü.   -   30.10.2015)

Hazır Mesajlar sevgiyi hissetmiştim Sende, Senle çok mutluydum ama fazla sürmedi çünkü bu mutlulugu Sen bozdun, hep yalan söyledin hep arkamdan iş çevirdin hep saf yerine koydun, oysa Seni çok sevmiştim, ilktin benim için, ilk ve son aşkımdın, sevgiyi tattığım aşık olduğumdun :( (ekleyenbüşra ılgaz..   -   10.10.2015)

Hazır Mesajlar Ayrılık çok zormuş meğer, hele ki ilk defa seviyorsan... (ekleyenKdmn   -   06.10.2015)

Hazır Mesajlar Ağlayışım, terk edip gidişine değil. Ben, Sensizken, Senden diye Sensizliğini de sevmiştim. Sen, Seninle, Seni de Sensizliğini de alıp gittin... (ekleyenmesajlar.info   -   01.10.2015)

Hazır Mesajlar Çekip gitmek istemiştin ya benden gittin işte memnun musun gittiğin yerden, hani diyordun seviyorum diye, yalan mı söyledi dilin, mahsus mu attı kalbin, Sen benden gitSen de ben Senden gidemedim sevgilim, Seni hep seveceğim... (ekleyenyanlız hilâl   -   07.09.2015)

Hazır Mesajlar Gerçekten sevmişSen birini, gitse bile kıyamazsın... En büyük hakaretleri hak eder, en derin nefretleri hak eder ama kıyamazsın. Ne deSen hak eder ama tek kelime etmeye el vermez için, susarsın... En kötüsü de ne biliyor musun? Üzüldüğünü görSen canın yanar, mutluluğunu görSen kahrolursun... (ekleyenmesajlar.info   -   29.08.2015)

Hazır Mesajlar Üç harf yanyana kaç şekilde gelir bilir misin? Aşk dersin. Sen dersin. Ben dersin. Sen, ben biter; biz dersin. Gün gelir git dersin. Peki dur kelimesinden haberdar değil misin? Dur demeyi bilmez misin? Git demek kolay, dur diyebilecek kadar yürekli misin? (ekleyenumutlu   -   29.08.2015)

Hazır Mesajlar Hiç kimse sevmedi benim kadar bakışlarını; ve hiç kimse hissetmedi iliklerine kadar yokluğunun sancısını.. Sen giderken hani olur olmaz çatardın ya kaşlarını rüzgara... Hiç kimse korkmadı benim kadar bakışlarından oysa çakılıp kalmak varken gözlerine sadece bakabilmeyi öğretmişti ayrılık. Şimdi sana gel diyecek cesaretim yok bir Seni özlemeyi biliyorum; bir de içinde kaybolduğum o gözlerini... (ekleyenbaharım ol   -   29.08.2015)

Hazır Mesajlar Ben Seni sevmemişim sana aşık falanda değılim.ben kimse için acı çekmiyecem hep ben mi ağlayacam, hep üzülen benmi olacam.her aklıma geldiğinde Senin için akan gözyaşlarımımı silecm,Seni düşlemekten Yoruldum bu sefer gerçekten Yoruldum,her telefon çaldığında Senmi aradın diye telefona koşmaktan,Senin ismin konuşulurken heyecanlanmaktan Yoruldum. (ekleyenGülhann   -   06.08.2015)

Hazır Mesajlar yokluğuna alışmak varlığından daha çok canımı yakmaya başladı... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   22.06.2015)

Hazır Mesajlar Öyle çok seversin ki onsuz olamayacağına inanırsın bir gün bile onu göremezSen o gün sana zindan gibi umutsuz bi gün gibi gelir sana. Onun sesini bi saniye bile duyamazsan Senin sesin yok olur gibi gelir konuşmayı unutursun cümleler yok olur hafızandan... Silersin o hariç her şeyi... onu görünce ayakların yerden kesilir karnında kelebekler uçuşur heyecandan için içine sığmaz... çok mutlusundur işte ve hep mutlu olacağına inanırsın. İlk öpücük vardır bide dudaklarının onun dudağında yandığını hissedersin nefesi nefesine karışır ... o an herşeyden emin bir şekilde onu sevmeye öpmeye devam edersin onun Seni bırakmayacağından eminsindir... " ve ben sonunu soyleyeyim.. sonunda nolur biliyomusunn Sen bırakmayacağından emin olduğun anda bırakır işte ... (ekleyensedanur demirr..   -   22.05.2015)

Hazır Mesajlar Ben Seni hiç unutamıyorum, Sen de beni hiç umursamıyorsun. Tüm mesele bu... (ekleyenaşkın   -   16.04.2015)

Hazır Mesajlar Bilseydim, bana ait olmayan seslenişini sahiplenir miydim? Şimdi bir mevsimlik aşk kaldı avuçlarımda... Kalbime henüz söyleyemedim gittiğini... Öğrenirse onun da acı çekmesinden korkuyorum... sevdamın yokluğuna alışabilirim belki ama, Senin uzak yolların sonunda olman içimi acıtıyor... En büyük silahınla vurdun beni... Asıl acı olan unutulmak... Unutulmayan olmak... Benim kırgınlığım aşka... Sen lütfen üstüne alınma. (ekleyenH. Erdoğan   -   16.04.2015)

Hazır Mesajlar Bilirim Gidenlerle Ölünmez Ama Kalanlarla da Yaşanmıyor... (ekleyendeniz   -   14.04.2015)

Hazır Mesajlar Dünya unutursa dönmeyi, rüzgâr unutursa esmeyi, âşıklar unutursa sevmeyi belki unuturum Seni... (ekleyenSULTAN   -   20.02.2015)

Hazır Mesajlar Ey mezarcı bana öyle bir mezar yap ki kara toprağı DERT OLSUN, üstüme öyle bir yazı yaz ki, sevdiğim okuduğunda KAHROLSUN ZİYAM (ekleyenadanali Durdane   -   05.02.2015)

Hazır Mesajlar Kimseyi kırmayayım diyorum, kırmaktan korkuyorum çünkü kırılmak nedir en iyi ben biliyorum, susuyorum fakat bir de bakıyorum kendim paramparçayım... (ekleyenÜzqün   -   28.01.2015)

Hazır Mesajlar Onu kafana takma, onu takıcana toka veriyim o tokayı tak (ekleyenzeynep demirci   -   19.12.2014)

Hazır Mesajlar Olur Ya Bana Dua Edesin Gelir . De Ki; ALLAHIM Onu Benim Kadar KimSenin Üzmesine İzin Verme . . . (ekleyenMertcan Aydın   -   29.11.2014)

Hazır Mesajlar Kalbimde 3 çiçek yetiştirdim. sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı, beklemek. (ekleyenelfida   -   23.10.2014)

Hazır Mesajlar İçtiğim sigaram gibiydin, aranızda tek bir fark vardı, sigaramı ben bitirdim, beni de Sen... (ekleyenyalnızlık   -   14.10.2014)

Hazır Mesajlar Ne Zaman Pişman Olacaksın Biliyor Musun??? Yarım Bıraktığını Başkası Tamamladığında... (ekleyenMehmet Marley Jr.   -   10.10.2014)

Hazır Mesajlar Keşke bu ayrılık olmasaydı çok zor Sensiz alan her nefes bana zehir oluyor özlûyorm Senii çok özlüyorumm.. (ekleyenFeyza güzel   -   23.09.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   2 3 4 5 6 7 8   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Ayrılık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 232 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın