Yazılı Sınav Soruları

Ayrılık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Ya sevmesin kimse kimseyi,
ya da akmasın aşk dolu gözlerden yaş,
Ya olmasın ayrılık denen bu illet,
ya da adam gibi sevmesini öğrensin bu millet.
(ekleyenmrt   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Şimdi cam kenarına oturup, kahvemi alıp Seni düşünmenin tam zamanı!.. GelmeSen de Senli günlerin hayalini kurmayı seviyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Gitmek altı harfin yan yana gelmesi kadar basit olabilir sana göre ama gitmek, diri diri yakmaktı tüm alfabeyi göz göre göre... (ekleyenmerveburcu   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Eğer gidiyorsanız sevdiğinizden büyük gidin, gidin ki ayrılık bile gurur duysun sizinle. Gidiyorsanız dönüşü olmasın, lafınızı yemeyin. (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Kokunu verirken odamdaki tüm eşyalar, yıkar mı sandın beni bu yalancı ayrılık... (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Ağlayan mı anlar;
Yoksa anlayanmı ağlar
Konuş ey kalbim
Bâki mi şu beden
sevgi kimin için,
Gözyaşı kime
Ayrılık bu dünyada zor.
//Hz. Mevlâna//
(ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Rüzgar ateş için ne ise, ayrılık aşk için odur; ufak alevi söndürür, büyük alevi ise canlandırır. (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Seni bana anlatmak zor demişler,
Beni sana anlatmak kolay mı sanki?
Senin aşkın gerçekten zor da,
Benim aşkım kolay mı sanki?
Boşuna arama o eski günleri,
Sen beni unuttun da,
Ben Seni unutamadım mı sanki?
(ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Seninle kurduğum hayalleri bir başkasıyla yaşayacak kadar güçlü değilim... (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Ayrılık unutanlara mahsus. Ben Seni unutamadım ki, ben Senden ayrılamadım ki... (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Gidene de kalana da ayrılık zor şey,
Giden gitmiş, ardında hüzünler bırakmıştır,
İnsanın içi içini tüketir, bilemezsin,
Sorular ardı ardına gelir,
Gerçekten şimdi uzaklara gitmiş midir?
Bu gidiş dönüşü olmayan gidiş midir?
Bu gidiş bir bitiş midir?
der durursun, Seni yıkan bir haber alıncaya dek...
(ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Mutlu ol ki, beni tek ettiğine değsin, uğruna beni terk ettiğin, Seni gerçekten sevsin... (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Gün gelir Seni de bulur ayrılık, zor gelir ayrılmak sevdalından, ne oldu ne bitti anlamadan, alır gider sevgini hiç sormadan... (ekleyenSeMiHa   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Bir köşeye mahzun çekilen için, yemekten içmekten kesilen için, Sensiz uykuyu haram bilen için, ayrılık ölümün diğer ismidir. (ekleyenRuhum Sende   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Oysa başkaları da severmiş insanı, bambaşka, çok daha güzel, incitmeden, yürekten, en gerçek duygularla...
Suç bende; kapıldığım tek sevgiden başka sevgiler mutlu etmez sanmıştım, meğer aldanmışım, yalan sevgileri gerçek sanmışım...
(ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Ayrılık diye bir şey yok. Bu bizim yalanımız. sevmek var aslında, özlemek var, beklemek var. Şimdi neredesin? Ne yapıyorsun? (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Ayrılık sonrası hüzenlenir yürek, "Aklım Sende" der kadın, karşılık olarak "Kalbim Sende" der adam, aşk bu cancazım, AŞK..." FREUD (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Ayrılık da hayattan bir parça, yaşanılması zorunlu bir durum, istemeyerek de olsa sık sık ayrılıklar yaşıyoruz en basitinden en zorlusuna; doğunca anneden, sonra okullardan, aileden, vakit geldiğinde en sevdiklerinden ayrılıyor insan ve yine hayatın kuralı olarak yeni başlangıçlar yapıyoruz nefes alıp verdikçe. Çünkü hep bir şeyler biterken diğer yandan yeni şeyler başlıyor hayatta. Çok üzülmemek gerek her ayrılığa, mümkünse başlangıçlara sevinmeli insan ulaşmak istiyorsa mutluluğa (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Sen onun için her şeyi göze alır, gerekirse çoğu şeye sırtını dönersin, dağlar aşar, yollar gidersin, deli divane olursun, o ise Seni basit bir mesajla terk edip gider üstelik yüzüne iki cümle söylemeden... (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Gitmek büyük bir eylemdir bilirim, bazen ayrılık gidene değil kalana koyar, bari ben uyurken gitseydin (ekleyenmusti   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Yine karanlık çöktü bu şehre
Hüzün dalgaları vuruyor yüreğime
Gitme kal diyemedim ardından
Yüreğimin haykırışlarını dile getiremedim

Şimdi yüreğim sana esirken
Yalnızlığıma yalnızlığını katıp
Beni yalnızlıktan kurtarır mısın?
(ekleyenmesajlar.info   -   08.12.2015)

Hazır Mesajlar Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın. Dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın. (ekleyenmesajlar.info   -   18.11.2015)

Hazır Mesajlar sevgi dediğin nedir bilir misin? sevgi onu düşünmeden duramamaktır. sevgi sessizce, içinde onu kimseye göstermeden yaşatmaktır. sevgi ona en ufak bir şey olduğunda Seninde canının acımasıdır. İşte ben Seni böyle sevdim isteyip de ulaşamadığım hayalim. Ben Seni incitmeden, Seni üzmeden sevdim ama Sen delikanlı çıkmadın. Her seferinde bahaneler buldun, açık aradın, en ufak şeyi bile büyük bir sorun yaptın. Sen sevemedin, sevdim sandın ama Sen sevmeyi de sevilmeyi de hak etmedin be deli yârim. Sana demistim ya kimse Seni benim kadar sevemez diye, çok da doğru söyledim. Çünkü kimse kimseyi kendisinden çok sevmez, kimse kimseye kendisinden cok değer vermez. Şimdi gidiyorum hem de tamamen gidiyorum. Beni verme ellere dedim, beni dinlemedim, şaka yaptığımı düşündün ama ben bu defa gerçekten gidiyorum, sevmeye değil, bi başkasının olmaya gidiyorum elinde itekledigin yönü ben koşarak aşıyorum. İstemeden de olsa gidiyorum sevdigim... (ekleyenbüşra ü.   -   30.10.2015)

Hazır Mesajlar sevgiyi hissetmiştim Sende, Senle çok mutluydum ama fazla sürmedi çünkü bu mutlulugu Sen bozdun, hep yalan söyledin hep arkamdan iş çevirdin hep saf yerine koydun, oysa Seni çok sevmiştim, ilktin benim için, ilk ve son aşkımdın, sevgiyi tattığım aşık olduğumdun :( (ekleyenbüşra ılgaz..   -   10.10.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6 7   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Ayrılık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 229 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın