Eğitim Sitesi

Ayrılık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Yıllardr Sensiz yaşayamam diyordum, Oysa bir baktım ki Sensiz gelmişim ben bu yaşıma, Yani olmana gerek yok (ekleyenvahap özpolat   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Belki anlamadığım bir his, belki sana kızamadığımın belgesi, belki de samimiyeti yanlış zamanda yanlış insanda aramanın çaresiz anlatılışı idi Seni sevmek (ekleyencml   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Kapını çalar mazi, dalgınlıkla açarsın, arar gözlerin beni o günleri sorarsın. Pişmanlık sarar Seni o günleri anarsın oturup bu aşk için Sende ağlarsın...ama nafile işte... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Senin, karlar kadar yumuşak ve bembeyaz, temiz bir kalbin var. Yıldızlar kadar parlak bir gönlün var.
Benim, dağlar kadar yalnız bir başım var, Seni unutmadım, unutamam ki.
(ekleyenemrehan   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Korkum sevmek Değil; Korkum sevipte Ayrılmak... Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak... Korkum Ölüm Değil; Senin Tarafından Unutulmak... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, beni susuz bıraktın, Sen dünyamı yıktın. Vefasız aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar seven Ben, sevilen Sen, Ağlayan Ben, Ağlatan Yine Sen!.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve Seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa boşluklara, kulakların zamansız çınlarsa derinden bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Bak yine soldu güneş, yine akşam oluyor, ömrümün kadehine Sensiz birgün daha doluyor Sen yoksun diye inan dertliyim kederliyim, gelmezSen kahrolurum, yıkılırım sevgilim Seni çok seviyorum (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Yine akşam oluyor, yine kalbim yanıyor, Sensiz bahar gelmiyor, sevgilim Sen olmayınca bahçemde güller açmıyor. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir eski dost gibi hatırla beni. Bir selam ver yeter. Unutmuş olsan da eski günleri. Adımı ara sıra an yeter. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Sana gitme diyemedim; Gözlerim gözlerinde kaldı. Susuz büyür mü hiç çiçek; Su Sende, çiçek bende kaldı. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Seni uçsuz bucaksız bir okyanusta doğan güneşte, geceleyin parlayan ayda ve denizlerin o mavisinde buldum. Ancak gece doğabilecek bir güneşte kaybedebilirim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Her deniz bir martı, her rüya bir uyku, her nota bir şarkı, her mezar bir ölü, her ağaç bir kök bulurda ben başka bir Sen bulamam... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanır yetişemezsin, yetişir dokunamazsın, dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildigin adresteyim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Seni sordum sokak lambalarına; bekleme boşa gelmez dediler. Boynumu büküpte baktım onlara, halime bakıp zavallı dediler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler bilir misin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Önceleri hasreti hiç tatmadım, yârimden hiç ayrı kalmadım, biter diye takvimlere baktım, zor geldi ayrılık alışamadım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Hep kalanlara gidenleri kattım. Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane Sen edemediler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir ömür boyu Seninleyim deSende istemem artık. Çünkü Sen rüzgârın çoşturduğu bir toz bulutusun. Bugün bana esersin yarın ellere... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Ben Sensizdim..! Akşamın yaklaştığı saatlerde. Kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Ayrılık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 241 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın