Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Ayrılık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Seni seviyorum! diyen dillere değil... Senin için ağlayan gözlere inan... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar ADINI KALBİME YAZDIM BOŞWER ALDIRMA,BİRGÜN SİLERİM GÜZEL BİR RÜYAYI GERÇEK SANMIŞTIM SENİ SEVDİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM!!! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar hani bazı sözler wardır hiç söleyemezsin hani bazı duygular wardır hissedersin hani bazı ayrılıklar wardır ya ona hiçbişi yapamazsın : (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler, bağrına taş basarsın acılar bir gün diner, giden gitsin aldırma yangınlar da söner, sakın bakma arkana krallar önde gider (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Güller güzeldir dikeni olmasa, sevmek güzeldir ayrılık olmasa (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Giden gitmiştir gittiği anda bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Gitmeden önce iyi düşün sevgili; çünkü döndüğünde bulduğunla, giderken bıraktığın asla aynı olmayacak. (ekleyenEmili   -   26.1.2014)

Hazır Mesajlar Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım. Bu aşkın sonuda ayrılık olacak ve yaşadıklarım geride kalacak. Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Çiçek ile dal gibi, Petek ile bal gibi, Ateş ile kor gibiyiz. Biz ayrılamayız. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Bırak, hayallerim seninle olsun. Umudum seninle olsun. Kalp kalbe karşıdır derler. Etme şu inadı. Terk ettiğin yetmez mi? Ben, sana dayamadım, bari hayallerim doysun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgârların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Benim ondan neyim eksik diyemedim. Mutluluklar dileyip...Geçtim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Bazen çok seversin, ve o ardına bakmadan çekip gider... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Öğrendik ki, İki şey asla terketmezmiş insanı: Biri yanındaki ana, diğeri kalbindeki yara. (Bob Marley) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Islak bir elin farkında olmadan kuruyuşu gibi silindim hayatından (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Şu yağmurda sokaklarda el ele ıslanmak varken, ben pencere kenarında elimde telefon ve telefonumda eski mesajlar, sen ise Allah'a emanet bilinmezlerde... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Seni unutmak için and içtim, gözlerin geldi aklıma vazgeçtim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.4.2014)

Hazır Mesajlar Ölmek unutulup gitmekmiş, ölmek beyaz bir kefen giymekmiş, ölmek o kara toprağa girmekmiş, yok be canımın içi asıl ölmek SENSİZLİKMİŞ (ekleyengülistan gökeş   -   19.4.2014)

Hazır Mesajlar Hiç kimsenin ölümü ölüm deqil
Senin qidişin kadar..
Sen bile bilemedin ölümü...
Ben ÖLDÜM qidişin kadar...
(ekleyenAYŞE YUNUS   -   19.4.2014)

Hazır Mesajlar Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek, bırakıp gitsen de unuturum sanma, zaman alışmayı öğretir unutmayı asla... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağolsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Savrulup giderdi yüreğim sana. Her an biraz daha bağlanarak bir düğüm bir düğüm atarken sen arkada bıraktıkları mı söktüğünü nerden bilebilirim. Şimdi bağlayacak ne bir düğüm ne de bağlanacak sen varsın. Bitirdiğim dünden sadece unuttuklarımsın... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Yüzümde tebessüm, gözlerimde ışık, kalbimde güneştin şimdi gittin boğazımda düğüm oldun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Ayrılık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 246 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın