Yazılı Sınav Soruları

Ayrılık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Abi dünya çok acı veriyor ya da sevdiklerimiz. Ya bir insanı seviyorsan o insan neden bunun karşılığında sana acı vermek istesin ben onu çok sevdim benden canımı dahi istese veririm hala şu an bile istese veririm çünkü ben onu seviyorummmmmmmm onunla basit denilen ama benim için her şeyden değerli olan günler, anlar, dakikalar ama su an yaşadığımız olaylara bak bu tarihi hiç unutmayacağım (31.03.2017 saat 14:43) bu tarh ve saat bunu yazdığım anın ama Senin beni öldürdüğün gün ise Regaip kandilinin akşamıydı ama Seni hala seviyor olduğum için ben suçluyum Sen bende ne bir heves ne de bir eğlenceydin Sen benim "ÖMRÜMDÜN","AŞKIMDIN” VE "Sen BENDİN"€-¥ (ekleyenEDAN   -   31.03.2017)

Hazır Mesajlar Yey sol yanım... Sen benim güneşimdin... ufacık bir şeyi bu kadar büyütmeye ne gerek vardı? Ne gerek vardı benim güneşimi söndürmene, umutlarımı öldürmeye, nefretle bakıyor şimdi gözlerin taa ki 3 gün önceye kadar aşkla bakarken... emin ol o bakışların her geçen gün aklımda yer ediyor kalbimi delip geçiyor çok seviyorum diyen Sen ve ölümüne seven ben.... bu muydu aşkımızın hakkı biz ki herkes tarafından beğenilen kıskanılandık... biz bir bütündük her şeyimizle sonu bu olmamalıydı... giderSen eğer bir düşün bu kızın halini ya her gün ölür ya da bir seferde ölür kurtulur... ama illaki ölür. artık her sabah günaydın diyecek biri olmadığı için, onu bu kadar sahiplenecek biri olmadığı için, onu koruyan biri olmadığı için, ona bu kadar değer veren biri olmadığı için onun güneşi söndüğü için... (ekleyenfatma   -   12.03.2017)

Hazır Mesajlar sevmek suç muydu
Ben Seni çok sevdim ama Sen her seferinde benim sana karşı olan duygularımı kullandın ben Seni sevdim oysa gerçekten sevdim Sense bile bile daha fazla uğraşıp benle ama sadece eğlendin güldün bense her seferinde ağladım üzüldüm ama artık önemi yok be sevgili biliyorum Sen beni hiçbir zaman sevmeyeceksin zaten sana olan bu değeri de hak etmedin Sen gelSen de ben artık gelmem Sen Seni seven bu kalbi çok kırdın paramparça ettin o yüzden kapalı artık Seni sevmeye müsait değil Sen git benim kalbimi kırdığın gibi başkaları da Senin kalbini kırsın hoşça kal sevmeyen sevgili hoşça kal
(ekleyenderya   -   05.03.2017)

Hazır Mesajlar Canım yanıyor tarifsiz bir şekilde, ne kadar sevmiyorum desem de kalbim biliyor hala deliler gibi seviyorum. Bir hata yaptım ama onun verdiği ceza çok ağırdı, onsuzluk bana çok koydu, canımı çok yaktı ama o beni buna mahkum etti içime bir umut fidanı dikti sonra sulamayı unuttu ve çürüdüm artık (ekleyenBüşra   -   24.01.2017)

Hazır Mesajlar Bitmiyor yaşamla kavgam, Seni unutmama izin vermediği gibi başkasını da sevdirmiyor. İçimdeki sevgin ağır geliyor, tam bitti artık yok diyorum, yine hayata yeniliyorum. Gene gösteriyor acımasız yüzünü, gene acıtıyor kalbimi. Bak yine dolu dolu, küllenmiş anıların verdiği acıyla uyanıyorum. Uyandığımda sevginin dayanılmaz ağrısını duyuyorum, Uzun zaman oldu gözlerini görmeyeli, başkalarının bakışlarıyla doldurmaya çalışıyorum boşluğu OLMUYOR... (ekleyenbaşak erdoğan   -   13.01.2017)

Hazır Mesajlar Bazen aklıma geliyorsun Seni aklımdan çıkarmak için durmadan başka şeylerle oyalıyorum kafamı fakat olmuyor çıkmıyor lanet olsun ki çıkmıyor ama çıkmayacağını sanıyorsan yanılıyorsun sessiz ol ve sadece unutulacağın günü bekle (ekleyenevin   -   07.01.2017)

Hazır Mesajlar Belki olması gereken ayrı insanlar olmamızdı. Aynı gökyüzünü paylaşmayan, aynı şehirde yaşamayan insanlar olmaktı. Biz aynı havayı soluduğumuz için bitiyoruz, ne Sen benden uzaklaşabiliyorsun ne ben Senden ilişkiyi toplamak yerine parçaladın geriye ne Sen kaldın ne de ben... (ekleyenİlayda özdemir   -   18.12.2016)

Hazır Mesajlar Benim bu küçük kalbim Senin için atarken, Senin beni sığdıramadığın kalbin hep başkaları için attı. Zaten ben umrunda değilim ki, benimle çıktın, beni çok seviyordun, bırakmayacaktın ama naptın beni bırakıp gittin. Beni seviyordun, beni unutamıyordun, beni unutmak için mi başkalarıyla çıktın. Benimle gülerdin, benimle gezerdin, benimle eğlenirdin şimdi başkalarını eğlendiriyosun ama bil ki kimse benim sevdiğim kadar sevemez Seni. mesajlar.info Bir gün terk edileceksin, yalnız kalacaksın, bana dönmek isteyeceksin ama ben Senin olmayacağım, sana geri dönmeyeceğim, kapımda köpekte olsan affetmeyeceğim Seni, benden affetmemi bekleme zalımın çocuğu... (ekleyenKarakterli insan   -   07.12.2016)

Hazır Mesajlar İlk aşkımdın Sen benim, neden uçup da gittin öyle ellerimden, kuşları anladım da Senin kanatların yok ki nasıl uçup gittin ellerimden (ekleyenmesajlar.info   -   28.11.2016)

Hazır Mesajlar Bir zamanlar oda severdi beni, hem de deliler gibi, söylediğine göre öyleydi en azından, bir anda gitti sonra sessiz sedasız evet tek bir kelime bile etmeden gitti şimdi sorsam ben suçluyum, dedim ya bir zamanlar o da severdi... (ekleyenÖzcan moroğlu   -   16.11.2016)

Hazır Mesajlar Ayrılmamızın tek sebebi KORKU. Ben hiç bu kadar birisinin peşinden koşmamıştım. Gerçek aşkı Sende buldum ben. Ve Seni kaybetmetmeyeceğim. Kolay kolay evet demedim, kolay kolay da bitti demem.!!!!! (ekleyenİREM VE YUSUF   -   14.11.2016)

Hazır Mesajlar Evet gerçekten sevdim Seni. Sabahım, akşamım, gecem, gündüzümdün ama olmadı be sevdiğim olmadı. Yapamadım fedakarlık, Senden başkasını sevemem dedim, sevemezsin dedim. sevdim be Senden sonra birini, sevdim ama unutamadım Seni. Meğersem sevdayı sevgide unutturmuyormuş. Hayatına girenlere beni nasıl anlatıyorsun acaba öyle birini sevdim ki değmezmiş sevgime diye mi anlatıyorsun. Yoksa ben fedakarlık yaptım o vefasız mı çıktı diyorsun. Belki bu satırlara bir gün rastlarsın kimmiş bu diye düşünme Aşkım, aşkım Sensin :( (ekleyenglcan 06   -   04.11.2016)

Hazır Mesajlar Vakit, veda vakti, sözler bitti, gözler anlatır artık her şeyi. Bir sonraki görüşmemiz ne zaman olur? Belki tez olur, belki de bu son kez olur. Rabbime emanet ettim Seni, inşallah tez vakitte kavuşmak nasip olur. (ekleyenmesajlar.info   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Şimdi gözlerime ağlamayı öğrettim ki, bu yaşlar utangaç boynunun kolyesi olsun, bu da benden sana ayrılığın hediyesi olsun. //Yusuf Hayaloğlu// (ekleyenmesajlar.info   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Bir ayrılık değil, bir yaşam olmak istiyorum, hayatında bir anı değil, anıların sahibi olmak istiyorum ve bugünün değil, yarınların olmak istiyorum Seninle sevgilim... (ekleyenmesajlar.info   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Acıları vurdum yüreğime, kimse sormaz halin nedir diye! Bir Seni sevdi bu kalbim sessizce, Sende bırakıp gittin beni sebepsizce!... (ekleyenKader   -   16.10.2016)

Hazır Mesajlar Kime ağlar, kime yanarım? Sensiz kalmışım ne yapayım? Bir Sen vardın beni hayata bağlayan, Sen kopardın beni acımadan hayattan! (ekleyenDrDan   -   09.10.2016)

Hazır Mesajlar Ben ki Seni kokundan tanıyacak kadar sevmiş, sesini uzun kilometrelerden ayırt edip bulmuş küçük bir kız, Sen ki beni her elini attığında ölüme daha çok yakınlaştıracak kadar sevmemiş. Fazlaca konuştuk. Ben susayım Sen söyle şimdi, kim kimi nasıl sevmiş nasıl sevmemiş. Zira çok sevenlerin kaybettiği oyun... (ekleyenNur Acar   -   09.10.2016)

Hazır Mesajlar Yüreğine sevda eken, ayrılık biçer mi, seven sevilenden kolayca vazgeçer mi, Sen beni sevme gülüm, ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi? (ekleyenmesajlar.info   -   04.10.2016)

Hazır Mesajlar Bu içimdeki çocuk sana olan bu hasreti kaldıramıyor. Yatağında ellerini açıp karanlıkta dua ediyor; Allah'ım onu çok özledim, artık bu hasret bitsin, bizi birbirimizden ölüm bile ayıramasın... (ekleyennaz   -   21.09.2016)

Hazır Mesajlar Şimdi gidiyorsun ellerimden, bırakıp gidiyosun hiç düşünmeden, arkana dönüp bakmadan beni dinlemeden, bana sormadan, beni bırakıp gidiyorsun. Sana seslenmek, gitme diye haykırmak istiyorum ama gururum izin vermiyor, içim yanıyor, kalbim çok acıyor, yargısız infaz yaptığın için. Biliyor musun? hayatıma giren en güzel rüyamsın, en guzel anlarım, en guzel anılarım. mesajlar.info Gitme be, yakışmaz bize bu ayrılık, bir umut var içimde sanki geri gelecek gibisin bu benim umudum en güzel umudum gitme be dayanamaz bu gitmeye yüreğim, kal benimle bana yine bi şaka yaptığını söyle hayatıma giren en güzel hikayem, özlüyorum Seni, çok özlüyorum Seni, olmayacak hayalim benim Seni seviyorum... (ekleyenYarım kalan hikaye   -   10.09.2016)

Hazır Mesajlar Sen gõzümde damlayan gõzyaşı olsan bile neye yarar? Sonuçta akıp gidiyor, akıp gittiğin gibi õmür bitiyor, gelSen ne gelmeSen ne ... (ekleyenftş   -   01.09.2016)

Hazır Mesajlar Gündüzler güneşsiz, geceler sessiz, ruhum bedensiz kalsa da Seni aslaa unutmayacağım... (ekleyenftş   -   30.08.2016)

Hazır Mesajlar Birini seversin, dünyada ondan başka kimse yokmuş gibi gelir, gözün kalbin yüreğin hep onu ister o olmazsa olmaz diyebileceğimiz kişi şimdi çok uzaklarda ve kimlerin koynunda bizler ne hayaller kurarken neler oldu... (ekleyensibirya   -   23.08.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Ayrılık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 233 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın