Eğitim Siteleri
26 Ekim 2016 Çarşamba

Ayrılık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Vakit, veda vakti, sözler bitti, gözler anlatır artık her şeyi. Bir sonraki görüşmemiz ne zaman olur? Belki tez olur, belki de bu son kez olur. Rabbime emanet ettim Seni, inşallah tez vakitte kavuşmak nasip olur. (ekleyenmesajlar.info   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Şimdi gözlerime ağlamayı öğrettim ki, bu yaşlar utangaç boynunun kolyesi olsun, bu da benden sana ayrılığın hediyesi olsun. //Yusuf Hayaloğlu// (ekleyenmesajlar.info   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Bir ayrılık değil, bir yaşam olmak istiyorum, hayatında bir anı değil, anıların sahibi olmak istiyorum ve bugünün değil, yarınların olmak istiyorum Seninle sevgilim... (ekleyenmesajlar.info   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Acıları vurdum yüreğime, kimse sormaz halin nedir diye! Bir Seni sevdi bu kalbim sessizce, Sende bırakıp gittin beni sebepsizce!... (ekleyenKader   -   16.10.2016)

Hazır Mesajlar Kime ağlar, kime yanarım? Sensiz kalmışım ne yapayım? Bir Sen vardın beni hayata bağlayan, Sen kopardın beni acımadan hayattan! (ekleyenDrDan   -   09.10.2016)

Hazır Mesajlar Ben ki Seni kokundan tanıyacak kadar sevmiş, sesini uzun kilometrelerden ayırt edip bulmuş küçük bir kız, Sen ki beni her elini attığında ölüme daha çok yakınlaştıracak kadar sevmemiş. Fazlaca konuştuk. Ben susayım Sen söyle şimdi, kim kimi nasıl sevmiş nasıl sevmemiş. Zira çok sevenlerin kaybettiği oyun... (ekleyenNur Acar   -   09.10.2016)

Hazır Mesajlar Yüreğine sevda eken, ayrılık biçer mi, seven sevilenden kolayca vazgeçer mi, Sen beni sevme gülüm, ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi? (ekleyenmesajlar.info   -   04.10.2016)

Hazır Mesajlar Bu içimdeki çocuk sana olan bu hasreti kaldıramıyor. Yatağında ellerini açıp karanlıkta dua ediyor; Allah'ım onu çok özledim, artık bu hasret bitsin, bizi birbirimizden ölüm bile ayıramasın... (ekleyennaz   -   21.09.2016)

Hazır Mesajlar Şimdi gidiyorsun ellerimden, bırakıp gidiyosun hiç düşünmeden, arkana dönüp bakmadan beni dinlemeden, bana sormadan, beni bırakıp gidiyorsun. Sana seslenmek, gitme diye haykırmak istiyorum ama gururum izin vermiyor, içim yanıyor, kalbim çok acıyor, yargısız infaz yaptığın için. Biliyor musun? hayatıma giren en güzel rüyamsın, en guzel anlarım, en guzel anılarım. mesajlar.info Gitme be, yakışmaz bize bu ayrılık, bir umut var içimde sanki geri gelecek gibisin bu benim umudum en güzel umudum gitme be dayanamaz bu gitmeye yüreğim, kal benimle bana yine bi şaka yaptığını söyle hayatıma giren en güzel hikayem, özlüyorum Seni, çok özlüyorum Seni, olmayacak hayalim benim Seni seviyorum... (ekleyenYarım kalan hikaye   -   10.09.2016)

Hazır Mesajlar Sen gõzümde damlayan gõzyaşı olsan bile neye yarar? Sonuçta akıp gidiyor, akıp gittiğin gibi õmür bitiyor, gelSen ne gelmeSen ne ... (ekleyenftş   -   01.09.2016)

Hazır Mesajlar Gündüzler güneşsiz, geceler sessiz, ruhum bedensiz kalsa da Seni aslaa unutmayacağım... (ekleyenftş   -   30.08.2016)

Hazır Mesajlar Birini seversin, dünyada ondan başka kimse yokmuş gibi gelir, gözün kalbin yüreğin hep onu ister o olmazsa olmaz diyebileceğimiz kişi şimdi çok uzaklarda ve kimlerin koynunda bizler ne hayaller kurarken neler oldu... (ekleyensibirya   -   23.08.2016)

Hazır Mesajlar Canımın içi, sevdiğim, Sen beni sevmiyorsun ama ben Seni çok seviyorum Sensiz olmak çıkmaz bir sokağa yürümek gibi nolur artık beni benle bırakma gel. (ekleyensjsjsj (01.12.15)   -   13.08.2016)

Hazır Mesajlar 29.02.2016 tarihinde çıkmaya başladık Seninle her şey çok güzeldi çok mutluyduk her gün buluşurduk ayrı kalmazdık hiç. Hep sevdiğimizi söylerdik hep konuşurduk. Sen beni buluştugumuz yere çağırdın ve ayrılmak zorundayız deyip gittin. Benim konuşmama izin vermedin ve o günden sonra ben çok değiştim. Sana güldüğüm gibi hiç gülmedim bu hayata hep Senin geleceğini düşünerekten bekledim ama ne giden ne gelen vardı bundan sonra çok çok pişman oldum insan kaybedince anlıyormuş elindekinin değerini. (ekleyenüzgün hatun   -   11.08.2016)

Hazır Mesajlar Dünyada mutlu olduğum için değil güçlü olduğum için yaşıyorum (ekleyenFahriye toprak   -   29.07.2016)

Hazır Mesajlar Gerçek şu ki hainlik yaparak gittikleri bu gönülden helallik istemek için geri dönecekler... (ekleyenlazım mı?   -   12.07.2016)

Hazır Mesajlar Çok oluyorsun, böyle gitmek mi olur. Her gidişinde kendini bende unutuyorsun... (ekleyenmerve   -   21.06.2016)

Hazır Mesajlar Geçmez diyorsun ama geçiyor, zamanla her şey geçiyor. Sorun geçmesi değil o zaman içerisinde Senden neler aldığıdır. Gülüşlerini almıştır mesela, mutluluğunu almıştır. Ama kimse bilmez herkes geçti diye bilir ama geçerken neleri götürmüştür Senden. Mesela artık yaşamak istemezsin, her güldüğünde canın yanar. Gözlerin dolar ağlamamak için gülümsersin canın yana yana. Unutursun be kardeş bir gün elbet unutursun ama paramparça olursun. (ekleyenhiçkimse   -   20.06.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Ayrılık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 221 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın