Eğitim Sitesi

Ayrılık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Seni bana anlatmak zor demişler,
Beni sana anlatmak kolay mı sanki?
Senin aşkın gerçekten zor da,
Benim aşkım kolay mı sanki?
Boşuna arama o eski günleri,
Sen beni unuttun da,
Ben Seni unutamadım mı sanki?
(ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Bir gün sessiz bir köşede ölmek isterSen eğer bana gel ki sana Sensiz yaşamanın ölümden beter olduğunu göstereyim (ekleyenisimsiz   -   2.9.2014)

Hazır Mesajlar Canım yanıyor tarifsiz bir şekilde, ne kadar sevmiyorum desem de kalbim biliyor hala deliler gibi seviyorum. Bir hata yaptım ama onun verdiği ceza çok ağırdı, onsuzluk bana çok koydu, canımı çok yaktı ama o beni buna mahkum etti içime bir umut fidanı dikti sonra sulamayı unuttu ve çürüdüm artık (ekleyenBüşra   -   24.1.2017)

Hazır Mesajlar Canımın içi, sevdiğim, Sen beni sevmiyorsun ama ben Seni çok seviyorum Sensiz olmak çıkmaz bir sokağa yürümek gibi nolur artık beni benle bırakma gel. (ekleyensjsjsj (01.12.15)   -   13.8.2016)

Hazır Mesajlar Hiç kimse sevmedi benim kadar bakışlarını; ve hiç kimse hissetmedi iliklerine kadar yokluğunun sancısını.. Sen giderken hani olur olmaz çatardın ya kaşlarını rüzgara... Hiç kimse korkmadı benim kadar bakışlarından oysa çakılıp kalmak varken gözlerine sadece bakabilmeyi öğretmişti ayrılık. Şimdi sana gel diyecek cesaretim yok bir Seni özlemeyi biliyorum; bir de içinde kaybolduğum o gözlerini... (ekleyenbaharım ol   -   29.8.2015)

Hazır Mesajlar Gölgesine sığındığım gece! Sen söyle hangi ayrılık çıkarır darağacına asılmış gönlümden ipini? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Hayatımın yaşama nedeni Sendin, artık Sen de yoksun... (ekleyenAhmet Alperen Gürbüz   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Vakit, veda vakti, sözler bitti, gözler anlatır artık her şeyi. Bir sonraki görüşmemiz ne zaman olur? Belki tez olur, belki de bu son kez olur. Rabbime emanet ettim Seni, inşallah tez vakitte kavuşmak nasip olur. (ekleyenmesajlar.info   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar yokluğuna alışmak varlığından daha çok canımı yakmaya başladı... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Aşk ile Arkadaşlık bir gün yolda karşılaşırlar. Aşk kendinden gururlu bir şekilde sorar:
- Ben insanlara Senden daha yakınım Sen niye varsın ki bu hayatta?
Arkadaşlık kendinden çok emin bir şekilde cevap verir:
- Sen gittikten sonra arkanda bıraktığın gözyaşlarını silmek için...
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Kapattım o defteri dediğim her defteri aslında rafa kaldırıp defalarca kez okudum. İnsan bazı şeyleri iyice anlasa dahi kabullenemiyor. (ekleyenorhan   -   23.3.2016)

Hazır Mesajlar Seni yüreğimden atabilsem atamıyorum,
Seni gözlerimden silebilsem silemiyorum
Sensizlik acısını çekemiyorum,
DönerSen diye koştum camlara
Ama yoksun yine yok...
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Çekip gitmek istemiştin ya benden gittin işte memnun musun gittiğin yerden, hani diyordun seviyorum diye, yalan mı söyledi dilin, mahsus mu attı kalbin, Sen benden gitSen de ben Senden gidemedim sevgilim, Seni hep seveceğim... (ekleyenyanlız hilâl   -   7.9.2015)

Hazır Mesajlar Ayrılık sonrası hüzenlenir yürek, "Aklım Sende" der kadın, karşılık olarak "Kalbim Sende" der adam, aşk bu cancazım, AŞK..." FREUD (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Geçtiğini sanıyorsun ama geçmiyor, alışıyorsun. Olmadık zamanda aklına geliyor ve o an nefes almak bile yük oluyor. (ekleyenezgi   -   6.6.2016)

Hazır Mesajlar Ağlayan mı anlar;
Yoksa anlayanmı ağlar
Konuş ey kalbim
Bâki mi şu beden
sevgi kimin için,
Gözyaşı kime
Ayrılık bu dünyada zor.
//Hz. Mevlâna//
(ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Ey mezarcı bana öyle bir mezar yap ki kara toprağı DERT OLSUN, üstüme öyle bir yazı yaz ki, sevdiğim okuduğunda KAHROLSUN ZİYAM (ekleyenadanali Durdane   -   5.2.2015)

Hazır Mesajlar Sen benim ruh ikizimdin be kızım neden bitti keşke bitmeseydi. Ben Seni bu kadar çok severken neden bitti halen aklım almıyor. Ulan ben Seni her gece Allah'tan istiyordum keşke eşim olsa keşke benim hayatımdaki o kadın olsa. Seninle güzel günlerimiz olacaktı ama bitti, keşke bitmeseydi. mesajlar.info Halen aklım almıyor 6 ay oldu bitirdik ilişkimizi sorsalar bana onu unutun mu diye vallah billah hiç unutmadım be kızım gel Hatice Aktaş (ekleyenHaliL Bursin   -   18.6.2016)

Hazır Mesajlar Anladım ki ayrılığa değil, ayrı kalmaya yeniliyor insan. //Kahraman Tazeoğlu // (ekleyenhasan   -   3.2.2016)

Hazır Mesajlar sevmek bir başlangaçtı onu baya bi sıkmıştım oysa ki çok seviyordum ve o kadar güzeldi ki öpemeden koklayamaydan edemiyordum, sarılmak istiyordum bazen sarılamıyordum:D benden ayrılmıştı sonra 3 yıl peşinde koşmuştum bakmamıştı şimdi kız diyor çok yakışıklı olmuşsun benim peşimde koşuyor ben de dedim ben Senin 3 yıl peşinde koştum o zaman bakmadım bu seferde ben bakmıyorum dedim kalakaldı öyle:D (ekleyenGencay   -   4.5.2017)

Hazır Mesajlar Evet gerçekten sevdim Seni. Sabahım, akşamım, gecem, gündüzümdün ama olmadı be sevdiğim olmadı. Yapamadım fedakarlık, Senden başkasını sevemem dedim, sevemezsin dedim. sevdim be Senden sonra birini, sevdim ama unutamadım Seni. Meğersem sevdayı sevgide unutturmuyormuş. Hayatına girenlere beni nasıl anlatıyorsun acaba öyle birini sevdim ki değmezmiş sevgime diye mi anlatıyorsun. Yoksa ben fedakarlık yaptım o vefasız mı çıktı diyorsun. Belki bu satırlara bir gün rastlarsın kimmiş bu diye düşünme Aşkım, aşkım Sensin :( (ekleyenglcan 06   -   4.11.2016)

Hazır Mesajlar Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Beni terk ettiğin gün, saçlarından bir tel koparıp asacağım kendimi. Beni terk ettiğin gün, kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime (ekleyenmesajlar.info   -   8.2.2016)

Hazır Mesajlar Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildigin adresteyim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Ayrılık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 241 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın