Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Ayrılık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sevmek suç muydu
Ben seni çok sevdim ama sen her seferinde benim sana karşı olan duygularımı kullandın ben seni sevdim oysa gerçekten sevdim sense bile bile daha fazla uğraşıp benle ama sadece eğlendin güldün bense her seferinde ağladım üzüldüm ama artık önemi yok be sevgili biliyorum sen beni hiçbir zaman sevmeyeceksin zaten sana olan bu değeri de hak etmedin sen gelsen de ben artık gelmem sen seni seven bu kalbi çok kırdın paramparça ettin o yüzden kapalı artık seni sevmeye müsait değil sen git benim kalbimi kırdığın gibi başkaları da senin kalbini kırsın hoşça kal sevmeyen sevgili hoşça kal
(ekleyenderya   -   5.3.2017)

Hazır Mesajlar Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanır yetişemezsin, yetişir dokunamazsın, dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Üzülme değmez sözünü duymaktan sıkıldım. Değmeyenlere zaten üzülmem. Üzüldüğüm şey, değmeyenlere yüreğimin değmiş olmasıdır. (ekleyenmesajlar.info   -   30.1.2016)

Hazır Mesajlar HAYALLER YARIM KALDI HAYAT DEVAM EDİYOR:SEVMESENDE BENİ ÖZLEDİM SESİNİ... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Dün ile bugün arasında kavga çıksa kaybeden hep yarınlar olur (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Özür dilerim,
Ben yine tutamadım kendimi, yine nefret edemedim senden, yine bitiremedim seni...
Ne kadar denesem de, silemedim içimdeki sevgini,
Öyle çok özlüyorum ki seni,
Hayır senin yerinde olsam, daha fazla kıyamazdım bana.
Ama nasıl da mutlusundur şu an, ahım kaldı sanıyorum ama yok herhalde çok iyisin diye duydum, öyle dediler işte...
Eh birazda üzüldüm ama merak etme, bende iyiyim, iyi olmaya çalışıyorum, senden sonra ne kadar olabilirsem...
Zor oldu ama yine de mutluyum... mesajlar.info Hem de o kadar mutluyum ki, seninle olduğum zamandan az acı çekmeye başladım artık... Nasıl diyebilirim alıştım sanki biraz... Eee tabi hayli zaman geçti, böyle olması lazım, böyle olmalı. Ama bazen aklıma geliyosun ve işte o zaman her şey yine eskiye dönüyor, bi an o kadar kötü hissediyorum ki, ama merak etme biraz sonra geçiyo...
İnsanı en çok üzen unutulmayan anılar derler, gerçekten öyle, ben seni unuttum da, onları unutamadım ki zaten...
Bakarsın zamanla onlarda unutulur,
Ne dersin?
(ekleyenMihman KARAHAN   -   10.6.2016)

Hazır Mesajlar Yaşadığım falan yok, sadece ölmezden geliyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Olur Ya Bana Dua Edesin Gelir . De Ki; ALLAHIM Onu Benim Kadar Kimsenin Üzmesine İzin Verme . . . (ekleyenMertcan Aydın   -   29.11.2014)

Hazır Mesajlar Gitme! Gözü yaşlı bırakma beni. Çığlıklarımı sessizliğe mahkum etme. Gitme ! Dursun zaman, dönmesin dünya ama sen gitme sevdiğim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   15.9.2014)

Hazır Mesajlar Her gün sevda çekipte gülünmüyor değil mi? Bir güzelden başkası sevilmiyor değil mi? Hani bensiz olurdun, olunmuyor değil mi? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Unutmaya beş kala gözlerini ve sana dair ne varsa bitmeye yakın işte bugün ben her şeyimi sende bıraktım sırf aşkımı aldım elinden onu da kaybettim. HÜKÜMSÜZDÜR (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Odalarımdaki sessiz ve boş duyguların adamı oldum, seninle hayat buldum ve sensiz yeniden odamda işe yaramaz oldum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Ayrılığın hakkını ver. Anlamsız kıl bütün yaşanmışlığı. Kalmayı beceremedin, bari gitmesini becer... (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler bilir misin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Beni terk ettiğin gün, saçlarından bir tel koparıp asacağım kendimi. Beni terk ettiğin gün, kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime (ekleyenmesajlar.info   -   8.2.2016)

Hazır Mesajlar Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Artık en sevdiğim şarkı da olsan ezan vaktine denk getiririm, dinlemem seni. (ekleyencaner   -   6.5.2016)

Hazır Mesajlar Günler geçti... Hala bir mesaj atmadın. Neden diyorum neden gittin? Saatlerimi alıyor bu, aklımda binlerce soru var. Hepsi cevapsız. Umutlarım bitti diyorum tam sonra beni sevişin geliyor aklıma bırakmaz diyorum benim sevdiğim adam gitmez. İkna olamıyorum her şarkıda sen varsın sanki. Bitiremiyorum söküp atamıyorum içimden seni... mesajlar.info Tam yaram kabuk bağladı diyorum ama olmuyor bir şey çıkıyor karşıma sana ait bir şey... Ben de elbet mutlu olurum sabrediyorum. Giderken hiç affetmeyeceğim seni dedim. Affetmeyeceğim seni bir ömür affetmeyeceğim... (ekleyenSinem   -   22.8.2017)

Hazır Mesajlar Bilirim Gidenlerle Ölünmez Ama Kalanlarla da Yaşanmıyor... (ekleyendeniz   -   14.4.2015)

Hazır Mesajlar Yüzümde tebessüm, gözlerimde ışık, kalbimde güneştin şimdi gittin boğazımda düğüm oldun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar senin gidşin benim bitişim deyil ama senin boyle son sevilişin (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgârların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar bana yalan söyleyeceksen önce gözlerime anlat (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Canım yanıyor tarifsiz bir şekilde, ne kadar sevmiyorum desem de kalbim biliyor hala deliler gibi seviyorum. Bir hata yaptım ama onun verdiği ceza çok ağırdı, onsuzluk bana çok koydu, canımı çok yaktı ama o beni buna mahkum etti içime bir umut fidanı dikti sonra sulamayı unuttu ve çürüdüm artık (ekleyenBüşra   -   24.1.2017)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Ayrılık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 246 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın