Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Ayrılık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Önceleri hasreti hiç tatmadım, yârimden hiç ayrı kalmadım, biter diye takvimlere baktım, zor geldi ayrılık alışamadım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Mutlu ol ki, beni tek ettiğine değsin, uğruna beni terk ettiğin, seni gerçekten sevsin... (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın. Dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın. (ekleyenmesajlar.info   -   18.11.2015)

Hazır Mesajlar Hayatımın yaşama nedeni sendin, artık sen de yoksun... (ekleyenAhmet Alperen Gürbüz   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Anlayamadım neler gerçek neler sahte bu hayatta seçemedim kim dost kim kahbe bu alemde (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Seni tanımadan önce yalnızlığın,
Seni tanıdıktan sonra varlığımın,
Seni sevdikten sonra yaşadığımın,
Seni kaybettikten sonra bir hiç olduğumun farkına vardım...
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.7.2014)

Hazır Mesajlar Bilirim Gidenlerle Ölünmez Ama Kalanlarla da Yaşanmıyor... (ekleyendeniz   -   14.4.2015)

Hazır Mesajlar Evet bazen kırdım, ama çoğu kez de kırıldım... ben, hiç kimseyi kaybetmedim!
Sadece zamanı geldiğinde, vazgeçmesini bildim
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar İlk aşkımdın sen benim, neden uçup da gittin öyle ellerimden, kuşları anladım da senin kanatların yok ki nasıl uçup gittin ellerimden (ekleyenmesajlar.info   -   28.11.2016)

Hazır Mesajlar Dünyada mutlu olduğum için değil güçlü olduğum için yaşıyorum (ekleyenFahriye toprak   -   29.7.2016)

Hazır Mesajlar Ayrılmamızın tek sebebi KORKU. Ben hiç bu kadar birisinin peşinden koşmamıştım. Gerçek aşkı sende buldum ben. Ve seni kaybetmetmeyeceğim. Kolay kolay evet demedim, kolay kolay da bitti demem.!!!!! (ekleyenİREM VE YUSUF   -   14.11.2016)

Hazır Mesajlar Gölgesine sığındığım gece! Sen söyle hangi ayrılık çıkarır darağacına asılmış gönlümden ipini? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Sende yalan oldun gözümde, sen aslında yalancıydın özünde, hep bekledim gelirsin diye günün birinde, sadece kötü haberin geldi, imzayı attığın gece! (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Keşke bu ayrılık olmasaydı çok zor sensiz alan her nefes bana zehir oluyor özlûyorm senii çok özlüyorumm.. (ekleyenFeyza güzel   -   23.9.2014)

Hazır Mesajlar Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Ben müziğin sesini açtım, sen gidebilirsin. Zaten seninle olmak delilik. Belki de aşkın ikinci adısın. :ok kalmak yakışmazdı sana...
Ben tutkularımdan vazgeçerken, iş işten geçti artık. Bundan sonra senin nereden geçtiğinin önemi yok. Yol yakınken ayrıldım ben, sen devam edebilirsin.
(ekleyenKadir Açıkgöz   -   16.1.2016)

Hazır Mesajlar An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler bilir misin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Ahımın rüzgarı üşütür seni, benden başkasına ısınamazsın (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım, her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım. Artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana. (ekleyenşengüll   -   4.2.2016)

Hazır Mesajlar yar ben senden ayrı gun yüzü görmedim senden başkasını bilmedim sevmedim sen bensiz başka kollarda gezerken ben sensiz ölmedim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Yey sol yanım... sen benim güneşimdin... ufacık bir şeyi bu kadar büyütmeye ne gerek vardı? Ne gerek vardı benim güneşimi söndürmene, umutlarımı öldürmeye, nefretle bakıyor şimdi gözlerin taa ki 3 gün önceye kadar aşkla bakarken... emin ol o bakışların her geçen gün aklımda yer ediyor kalbimi delip geçiyor çok seviyorum diyen sen ve ölümüne seven ben.... bu muydu aşkımızın hakkı biz ki herkes tarafından beğenilen kıskanılandık... biz bir bütündük her şeyimizle sonu bu olmamalıydı... gidersen eğer bir düşün bu kızın halini ya her gün ölür ya da bir seferde ölür kurtulur... ama illaki ölür. artık her sabah günaydın diyecek biri olmadığı için, onu bu kadar sahiplenecek biri olmadığı için, onu koruyan biri olmadığı için, ona bu kadar değer veren biri olmadığı için onun güneşi söndüğü için... (ekleyenfatma   -   12.3.2017)

Hazır Mesajlar Hayat ağlayanı ağlayansa hayatı sevmez ama benimde hayatım vardı ta ki kaybetmeden önce..! (ekleyenbhen   -   21.8.2014)

Hazır Mesajlar Paslı bir yalnızlıktı avuçlarımda, ardımda bir yürek yükü rüzgâr. Ne zaman sevmeye koyulsam, doğrulup çoğaldı ayrılıklar. (ekleyenmesajlar.info   -   30.1.2016)

Hazır Mesajlar Yıllardr sensiz yaşayamam diyordum, Oysa bir baktım ki sensiz gelmişim ben bu yaşıma, Yani olmana gerek yok (ekleyenvahap özpolat   -   31.5.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Ayrılık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 244 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın