Eğitim Sitesi

Teselli Avutma Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Merak Etme Arkadaşım Kimse Seni üzecek Kadar Değerli Değildir... (ekleyenFırat Çelik   -   25.11.2015)

Hazır Mesajlar ALdırma GidenLere , sevip TerkedenLere .Hayat Dediğin İki KeLime ; Hoş GeLdin, GüLe GüLe (ekleyenRabia   -   27.3.2016)

Hazır Mesajlar Bazen sadece sabır etmek gerekir. Yağmurdan sonra güneş gelir... Bi zaman hiçbir şey yolunda gitmez çok üzülürsün ve her gün yatağının içinde ağlarsın, ama bir bakmışsın ki her şey daha iyi gidiyor. Biliyorum, unutmak zor. O kadar güldüğün, her şeyi paylaştığın, sevdiğin birini unutmak çok zor. Ama Seni gerçekten seviyorsa ve kaderinse ne olursa olsun geri döner! Sadece biraz sabır etmemiz lazım. Bu geçici dünyada kendini yıpratmaya hiç değmez! Bu dünyada mutlu muyuz? Hayır. O yüzden öteki dünyaya çalışmamız lazım. Hepimiz namazlarımızı kılalım, iyi bir insan olmaya çalısalım. Allah'ın emirlerini yerine getirelim. Dua edelim. Ve bak gör, zamanla her şey daha güzel olacak! (ekleyenGulende Y.   -   4.6.2016)

Hazır Mesajlar Üzülme evlat ! Herkes ölür, kimi toğrağa kimi yüreğe gömülür... (ekleyenGarsız   -   8.8.2015)

Hazır Mesajlar Sakın Üzülme! Kaybettiğin Her Şey Başka Bir Surette Geri Döner... //Şems-i Tebrizi// (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Unutma; Sen kaldırabiliyorsan, onlar da kaldırabilir..! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve Seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara... (ekleyenGönül İçli   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Sakın üzülme! Kaybetiğin her şey başka bir suret'te geri döner... (ekleyenyunus   -   20.4.2016)

Hazır Mesajlar Kısmet etmiş ise Mevla; El getirir, yel getirir, sel getirir
Kısmet etmez ise Mevla; El götürür, yel götürür, sel götürür
(ekleyenHoca   -   16.12.2015)

Hazır Mesajlar Unutursun, sakın üzülme kurban olduğum. Unutursun Sen de güzel gözlüm, kimler unutmadı ki bu hayatta kendini üzenleri. Sen yönünü üzenlere değil sana gönül verenlere dön bitanem. (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Nar tanelerini tek tek kabuğuna yerleştiren kudret, Seni de hangi gönüle yerleştireceğini bilir . (ekleyen...   -   15.4.2014)

Hazır Mesajlar Ben bugün Senin ara verelim dediğin gündeyim. O günden öte gidemedim. Ben ilişkimize mi yoksa hayatıma mı ara verdim anlamadım. Sen bize ara verebilecek, kolayca bitirebilecek kadar çok mu sevdin. Biliyorum Senin için ne desem boş demek ki başkasına kaydı gönlün. Ayran gönüllü Seni... iyisin halin keyfin yerinde, sorunların yok, sadece özlediğin insan var işte... İnsanın sudan acıları olmamalı. Karnınız tok, sırtınız pek . Nasıl derler ona yediğiniz önünüzde yemediğiniz arkanızda.. hayatını bir insan uğruna tüketmeye meyilli olmamak gerek ki beterin beteri var... Afrika'da açlıktan ölen bi çocuğun yok mesela. O yüzden bi hiç uğruna tüketmeyin kendinizi.. :) (ekleyenedebiyat bedava   -   15.1.2016)

Hazır Mesajlar Üzülme. Tam Seni kırdığı yerden, onuda kıracak bir gün biri. (ekleyenmelisaaaa   -   23.2.2014)

Hazır Mesajlar Sakın Üzülme, Canını Sıkma Seni Bilen Biliyor, Sen Bizim Her şeyimizsin, Senden kıymetli bir şey yok, bunu unutma! (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Bir kapı kapanır, bir başkası açılır. Sakın üzülme arkanda bıraktıkların için. Önünde uzun bir yol var, Sen yol arkadaşını sağlam seç yeter. (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Sesine Mevsimler Eğilsin, Gözlerine Baharlar Ağlasın, Sen sevmesini Bilene En Büyük Armağansın, Değerini Bilmeyenler De Kaybettiğine Yansın (ekleyenAsli   -   9.1.2015)

Hazır Mesajlar Bugün Sen üzülürken uğruna üzüldüklerin, eğlenip gününü gün ediyor belki, dur bir bak etrafına belki de bir tebessümün için can atan gerçek sevgiler duruyor yakınında (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Güneş battı diye sakın üzülme! Kıyamet kopmadıkça, Allah'ın izniyle yarın yine doğacak. Bir şey kaybettim diye de üzülme, belki yeni kazanacakların sana daha çok mutluluk ve huzur verecek. (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Yaşanan gün nasıl olursa olsun, umutla beklenen gün her zaman güzeldir, çünkü insanın geçmişi kayıplarla, geleceği de umutlarla doludur... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Yaşlı gözlerle bana gelip sakın üzülme yavrum, böyle büyür insanlar, ağlamak çare değil, zaman değirmenini durdurmak kolay değil. (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Canı yanan sabretsin, canı yakan da yanacağı günü beklesin. (Hz. Muhammed) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Geçmiş olsun dileklerimle gönderiyorum bu mesajı sana, sakın üzülme biz Senin yanındayız canım tekrar geçmiş olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.12.2013)

Hazır Mesajlar Üzülme belki geri gelir, geceler karanlık olsa da umutlar hep aydınlıktır, bunu unutma ben yaşadım bunu (ekleyenzeynep   -   24.11.2015)

Hazır Mesajlar Seni bilen biliyor, bilmeyen de kendisi gibi zannediyor. (ekleyenYagmur   -   20.4.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Teselli Avutma Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 46 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın