Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Teselli Avutma Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Seni bilen biliyor, bilmeyen de kendisi gibi zannediyor. (ekleyenYagmur   -   20.4.2016)

Hazır Mesajlar Sana yemin ediyorum kimse için üzülmene değmez, hepsi nasıl olsa bırakıp gidecek, biri biter diğeri başlar, sevgini hak etmediği için bıraktı ,üzme boşuna kendini, üzülüp ağlayıp mutlu etme senin kötülüğünü isteyenleri hep gül böyle :) (ekleyenEda   -   29.1.2016)

Hazır Mesajlar Hayat sana arka arkaya dikenlerini gösteriyorsa sakın üzülme, aksine sevin. Çünkü çok yakında gülü de gösterecektir. //Hz. Mevlana// (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Eğer bir kişi sizi gerçekten severse, durum ne kadar kötü olursa olsun sizin ellerinden kayıp gitmesine izin vermez. Şunu unutmayın ki hayat iniş çıkışlarla doludur, inişler olmadan çıkışların ne anlamı olur k? (ekleyenEdaa   -   25.3.2016)

Hazır Mesajlar Ben bugün senin ara verelim dediğin gündeyim. O günden öte gidemedim. Ben ilişkimize mi yoksa hayatıma mı ara verdim anlamadım. Sen bize ara verebilecek, kolayca bitirebilecek kadar çok mu sevdin. Biliyorum senin için ne desem boş demek ki başkasına kaydı gönlün. Ayran gönüllü seni... iyisin halin keyfin yerinde, sorunların yok, sadece özlediğin insan var işte... İnsanın sudan acıları olmamalı. Karnınız tok, sırtınız pek . Nasıl derler ona yediğiniz önünüzde yemediğiniz arkanızda.. hayatını bir insan uğruna tüketmeye meyilli olmamak gerek ki beterin beteri var... Afrika'da açlıktan ölen bi çocuğun yok mesela. O yüzden bi hiç uğruna tüketmeyin kendinizi.. :) (ekleyenedebiyat bedava   -   15.1.2016)

Hazır Mesajlar Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara... (ekleyenGönül İçli   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Geçmiş olsun dileklerimle gönderiyorum bu mesajı sana, sakın üzülme biz senin yanındayız canım tekrar geçmiş olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.12.2013)

Hazır Mesajlar Sesine Mevsimler Eğilsin, Gözlerine Baharlar Ağlasın, Sen Sevmesini Bilene En Büyük Armağansın, Değerini Bilmeyenler De Kaybettiğine Yansın (ekleyenAsli   -   9.1.2015)

Hazır Mesajlar Üzülme belki geri gelir, geceler karanlık olsa da umutlar hep aydınlıktır, bunu unutma ben yaşadım bunu (ekleyenzeynep   -   24.11.2015)

Hazır Mesajlar Üzülmek yarının sıkıntısından bir şey eksiltmez, sadece bugünün gücünü tüketir... (ekleyenzeynep   -   5.5.2017)

Hazır Mesajlar Kalbin temiz alnın ak olsun. Dert etme! Güneş battığı gibi geride doğar... (ekleyenMery   -   3.5.2017)

Hazır Mesajlar Üzülme can, doğruysan zarar gördüm deme. Bil ki iyiler mutlaka kazanır. //Mevlana// (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.1.2014)

Hazır Mesajlar Üzülme evlat, kaybettim sandıkların kurtulduklarındır belki... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar İnsan diyorum, nasibinden bir adım daha uzağa gidemeyeceğini bildiği halde neden üzülüyor ki? (ekleyenyağmur   -   14.12.2015)

Hazır Mesajlar Her şeyin üstüne geldiği falan yok canım. Sadece senin çok üstüne düştüğün şeyler var... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Hayatından çıkanlara sakın üzülme, çürük olan meyve ağaçtan düşer. (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Bitanem sen çok iyi birisin, sakın üzülme seni üzenler olacak tabi hayatında ama sen hep mutlu olmak için elinden geleni yapmaya çalış. (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Unutursun, sakın üzülme kurban olduğum. Unutursun sen de güzel gözlüm, kimler unutmadı ki bu hayatta kendini üzenleri. Sen yönünü üzenlere değil sana gönül verenlere dön bitanem. (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Gülüşün cennetten bir parça, her ne olursa olsun sakın üzülmeyesin bu yalan dünyada, üzülmesi gerekenler, senin kıymetini bilmeyen vefasızlar olsun (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Üzülme. Tam seni kırdığı yerden, onuda kıracak bir gün biri. (ekleyenmelisaaaa   -   23.2.2014)

Hazır Mesajlar Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Unutma; Sen kaldırabiliyorsan, onlar da kaldırabilir..! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Sakın üzülme! Kaybetiğin her şey başka bir suret'te geri döner... (ekleyenyunus   -   20.4.2016)

Hazır Mesajlar ALdırma GidenLere , Sevip TerkedenLere .Hayat Dediğin İki KeLime ; Hoş GeLdin, GüLe GüLe (ekleyenRabia   -   27.3.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Teselli Avutma Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 46 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın