eğitim sitesi

Aşk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bir gece titreyerek uyanırsan, bil ki resmini öptüğüm andır... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Bir gün yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden, bil ki bir tanem yokluğundan öldüğüm andır. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Ölüm bitirir diyorlar sevgiyi, benim sevgim ölümle bitmez. Ben ruhumla sevdim Seni, ruhlar asla ölmez... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Sana nasıl hitap etmeliyim bilmiyorum. Hayatım desem hayat çok kısa, çiçeğim desem çiçek soluyor. Sana canım demeliyim, çünkü bu can Sen oldukça yaşıyor... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken de hiç Seni seviyorum demedim, ben aslında tek sana Seni seviyorum dedim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Seni seviyorum... Sende beni sevesin diye değil... Seni Sen olduğun için seviyorum, şartsız, kuralsız, koşulsuz ve çıkarsızca bitanem.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Gördüğüm en güzel rüya Senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi Senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya Senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal Sensin.
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Güneş için aydınlatmak, Kuş için uçmak, Rüzgar için esmek ne ise Benim için de Seni sevmek aynısı.. Senİ sevİYORUM... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Yalvarsam rüzgara kokunu getirir mi bana, anlatsam aşkımı kuşlara anlatırlar mı sana, yalvarsam Allaha kavuşturur mu Seni bana, özledim Seni desem inanır mısın bana... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Sen, yol aldığım gemi, demir attığım son liman, yapraklarımı titreten son sevdamsın, Sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Ne dil yeter Seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmaya, Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, ne kollarım uzanır Seni sarmaya hiç ömür yeter mi bir Sen daha bulmaya... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Senin kanadın olmak isterdim, ben olmadan uçma diye, Senin baharın olmak isterdim, ben olmadan açma diye. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Sen birtanesin benim için, yanımda olmasan da hep kalbimdesin. Kalbimde yazılı olan o ismin,
hiç ama hiç silinmesin. Seni çok seviyorum.
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   01.03.2014)

Hazır Mesajlar Aşk kelime değil bir cümledir, kurmak içinse özneyle yüklem degil...iki yürek gerekir... (ekleyenaşık adam   -   09.02.2014)

Hazır Mesajlar Bu soğuk ve fırtınalı hayatta Senin kalbinden başka sığınacak bir yerim yok be sevgilim. (ekleyenUmutlu   -   08.02.2014)

Hazır Mesajlar Yol Sen olsan yorulmadan yürürüm, rüyam Sen olsan hep uyurum, gecem Sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim Sen olsan şimdi ölürüm. (ekleyenORDULU alperen YARDİBİ   -   07.02.2014)

Hazır Mesajlar Sen, Benim için özelsin, çiçeklerden ve güllerden bile daha güzelsin. Seni çok seviyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.02.2014)

Hazır Mesajlar Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir. Ve aşk öyledir ki nerde imkânsız varsa onu seçer. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.01.2014)

Hazır Mesajlar Senin içinde ben ölmüş olsaydım eğer, benim içimde Sen yaşıyor olmazdın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.01.2014)

Hazır Mesajlar Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla, işte o zaman aşıksın demektir... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.01.2014)

Hazır Mesajlar İki kalp arasında, en gizli konuşmanın paralelinde bile Allah vardır, O aşka öyle değer verir ki iki karıncanın aşk fısıltılarını bile dinler (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.01.2014)

Hazır Mesajlar Seninle olmak yaşamın bana verdiği en büyük mucizelerden biri... mucizelere inanmayan ben şimdi bu mucizeyle yaşamaya alıştım. Birkez kondu yüreğim yüreğine anla beni ve tut elimi yürüyelim birlikte bu sevdanın yolunda bu aşk bize çok yakışıyor aşkım, yakışanı üzerinden çıkarma (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.01.2014)

Hazır Mesajlar Bu gece gökyüzüne baktım da, yıldızlar vardı; binlerce milyonlarca, belki de milyarlarca, ama içlerinden bir tanesi vardı, o diğerlerinden farklıydı daha fazla parlıyor ışık saçıyordu etrafına ve ben sadece ona baktım, ve artık çevresindeki milyonlarca yıldızı göremiyordum, öyle bir parlıyordu ki gözlerimi ondan alamadım ve anladım ki o yıldız Sensin milyonlarcası içinden beni tek etkileyen tek büyüleyensin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.01.2014)

Hazır Mesajlar Sana âşık olmak istememiştim, gözlerim görünce dayanamadı biliyorum, hakkım yoktu sevmeye yüreğim mantığa dayanamadı böyle içten gülen gözlere yemin ederim ki rastlamamıştım. Tarifsiz duygular sardı kalbimi asla böyle bir an yaşamamıştım öyle pırıl pırıl bakıyordun ki olmaz böyle bir mucize dedim gönlüme süzülen bakışlarını elimde değil önleyemedim ama iyi ki Seni sevdim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   6 7 8 9 10 11 12   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Aşk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 357 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın