Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Aşk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Aşk bir su gibidir, içmesini bilirsen susuzluğun gider, içmesini bilmezsen her şey biter. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   16.5.2014)

Hazır Mesajlar Kâbusum ol, derdim ol, kederim ol, belam ol. Ama yeter ki benim ol (ekleyenahmet 07   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman, her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya, yalan. Senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle, seni çok seviyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar senin elinden tutamam, korkarım ama geceleride uyuyamam, senin için ölürüm daha iyi ayrılma benden ölürüm senden gözün kalbi vardır bilirmisin dostlar ama sen benim göz aşkımsın sudenaz (ekleyenbatuhan Uz   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Birinin duvar kağıdı olmak, birinin telefonunda fotoğraflarının özel saklanması, birinin günlüğünde olmak, birinin aklından çıkmayanı olmak kadar var mı güzeli? (ekleyensena   -   26.5.2014)

Hazır Mesajlar Bendeki aşk ateşi cehennemi kıskandırır. (ekleyendemet   -   26.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz, bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye... Biraz zaman istedim düşüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir başkası ile, kulağına fısıldadım aşk aşk çekmektir diye... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Geceyi sana yazdım güneşi sana, alev alev yanıyor içimdeki sevda, yetmiyor söndürmeye denizler, ebedi aşk için hazır bu can adanmaya. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Aşk bir tiyatroya benzer, en zor rolü bana verdiler! Önce sev, sonra unut dediler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Aşkına yürüyen sesimi duyuyorsun, gittikçe büyüyen dert oluyorsun, sana söylüyorum farkında mısın ama seni seviyorum ah biliyorsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Aşkın şarabından bilmeden içtim, sevda yolundan bilmeden geçtim, aşkın bir alevmiş yar yar, bir ateş parçası, bilmeden gönlümü ateşe verdim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir Gün Cehennemde Karşılaşabiliriz. Sen Kalp Hırsızı Olduğun İçin , Bense Tanrıyı Bırakıp Sana Taptığım için... (ekleyenorhan   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen uçurumun kenarında bir çiçek olsaydın, hayatım pahasına da olsa seni sulardım aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Karda açan çiçek gibisin, çölde yağan yağmur gibisin. Bir yürüsen bahar yürür,
çiçek yürür ardın sıra. Gülüşlerin bir ömre bedeldir, canıma can katar.
Ufkumdaki güneş gibisin, içimdeki nefes gibisin. Derdim, aşkım, canımsın benim.
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Seninle sevdama nokta değil, noktalı virgül koydum, daha önümüzde bir ömür var aşkım! (ekleyenaşıq   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Seni sevdiğim kadar kimseyi sevemem canımın içi, sen benim için özelsin esmerim (ekleyenfıstık ve omrum   -   15.6.2014)

Hazır Mesajlar AŞK bence SEN demektir. Seni öyle sevdim ki sen yoksan bu alemde aşk yok demektir... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen benim damarlarımda kan diye akan,
Sen gönlümde aşkınla taht kuran ,
Sen özleminle her gün beni yakan ,
Ben ise bir garibim sana aşık olan !
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.6.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   6 7 8 9 10 11 12   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Aşk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 368 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın