eğitim sitesi
27 Ekim 2016 Perşembe

Aşk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar İlk defa bu kadar anlamlı baktım birine... İlk defa bu kadar sevdim birini... Anla değerini... sevİYORUM Senİ DELİ GİBİ... Mantıksız belki kelimler, mantıksız belki bu aşkım... Ama Seninle olan ne mantıksız ki... Altını çize çize söylüyorum Senİ ÇOOOOOK sevİYORUM...Canımdan daha çok sevgili... İyi ki benimsin iyi ki Seninim...16-03-2015 Unutulmaz tek tarih sevgilim. (ekleyenMelih aşkıyla yana yana...   -   28.03.2015)

Hazır Mesajlar Aşk sabretmektir, zorluklara beraber sırt germektir, aşk sevdiğinin kahrını sıkıntısıyla çekmektir, beraber gülüp beraber ağlamaktır aşk, sevdiğine Seni seviyorum demek yetmez ki, onunla her şeye beraber göğüs germektir aşk, sevgi, sevda budur Seni seviyorum AYŞEMM HEM DE İMANIM GİBİ... HELALİM(AYŞEM) (ekleyenmurat yavaş   -   25.03.2015)

Hazır Mesajlar Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum Seninle kalacak, kapanırsa gözlerim Senden önce bu hayatta, inan ki son sözüm Seni seviyorum olacak her şeyim (ekleyenGülşen   -   16.02.2015)

Hazır Mesajlar Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin. Tuzaktan tuzağa atsan da olur, ben Seni seviyorum, Sen sevmeSen de olur. (ekleyenseval   -   12.02.2015)

Hazır Mesajlar Anlamlı kılmaktır herşeyi Seninle yaşamak
Şiirler dolusu haykırmaktır Seni anlatmak
Tuzunu yarama merhem bildiğim
Gün be gün sana aşık olmaktır Seninle olmak
(ekleyenEsrAli   -   05.02.2015)

Hazır Mesajlar Nasıl doldurduysan dünyamı varlığınla, ben de yazmak isterim adımı defalarca dudaklarımla dudaklarına... (ekleyenöyküm   -   03.02.2015)

Hazır Mesajlar Senin olan her şeyi, Sensizliği bile Seni hatırlattığı için seviyorum. (ekleyenBirseven   -   03.02.2015)

Hazır Mesajlar Bir resim tut elinde. Say saya bilirSen bensiz geçen zamanları. Sensizlikte kaybolmuşum ben. Elimde tuttum ve denedim sayılmıyor be güzelim o resmi görünce sadece acı hissediyorum, Sensiz geçen günlerimi isyanla doldurdum. Gel be sevdam daha fazla acıtmayalım yüreklerimizi... (ekleyenKamil yıldırım   -   14.01.2015)

Hazır Mesajlar Bir kere aşık olmuşsundur şu hayatta, ama anlayan bilene (ekleyeneyüp cuma altntaş   -   12.01.2015)

Hazır Mesajlar Hayatta tek umudun gülmek olsun. Eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun... sevEN BİR KEZ ÖLÜR, ÖLEN BİRKEZ GÖMÜLÜR, BENİM SANA OLAN sevDAM, NE ÖLÜR, NEDE GÖMÜLÜR ... (ekleyenGÖKHAN BALKIR .ADANALI   -   11.01.2015)

Hazır Mesajlar Karsımdasın..Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana...Ne büyük mutluluk bu...Gördüğüm en güzel şeysin.Senden öte tanımladığım hiç bir şey yok.Herşey Senin adınla anılıyor benim dünyamda.Bütün çiçekler Sen bütün yıldızlar Sen... Bir sanat eserisin, bakmaya doyamadığım. Tanrının bana armağanısın ve artıyor her geçen gün sana olan hayranlığım. Yüzünde kuşlar, gözlerinde hayatın ta kendisi var. Öyle gerçeksin ki...
Gözümü açıyorum Sen, kapıyorum Sen hiç bitmeyen serüven... Günümün en keyifli anı, uykumun en tatlı rüyası... Seni soluyorum, havadasın. Seni kokluyorum, doğadasın. Hele şimdi sonbaharsın. Ya da sonsuz bahar. Seni yaşıyorum canımdasın... Canımsın... Sarılsam sana, bin yıl geçse, bir an bile ayrılmasak... Ten tene, yürek yüreğe sonsuz baharın en aşk dolu iki yaprağı olsak sesin sarhoş etse beni.. Öyle İçimdesin ki...
Bir saniye iste benden Sensiz geçirdiğim, veremem. Sensiz gececekse geçmasin zaman istemem. Seninle yaniden doğdum, yeniden doğusun kanıtıyım ben. Senden önce geçen zamanı, Sana ulaşmak için yürüyerek geçirmişim, kimmişim bilememişim. Şimdi başımı cevirim geriye bakmıyorum bile.
O yol yüründü ve bitti, artık Seninle yürünecek bam başka bir yol var önümde yorgunluk nedir bilmeyeceğim... Öyle aklımdasın ki....
Ah, Sensiz kalmıyormuyum bazen yıkasım geliyor gördüğüm bütün duvarları..
Ardında Seni bulurum sanıyorum... Ne ayrı koyduysa bizi zaman yada yollar, bir kalemde silesim geliyor. Sana dokunmamı engelleyen ne varsa, bir kadehi yere çarpıp tuzla buz eder gibi parcalamak istiyorum... Öyle özlüyorum ki...
Sen ol, hep ol, benimle ol, bende ol... Sendeyim ben, yüreğimi koydum yüreğinin üstüne. AŞK bu başka isim arama. Hemde en koyu en deli en tutkulu... Öğreneceğim cok şey var sana dair. Bilmediğim çok şey var. Ama bir şeyi öyle biliyorum ki... Senİ ÖYLE COK sevİYORUM Kİ....Birtanem Sen benim hayatıma girdin gireli herşey değişti. Ben Senle gülmeyi Senle ağlamayı öğrendim. Sen benim dünyamı aydınlattın. Senle nefes almayı öğrendim. İyiki benim karşıma çıktın yada iyi sevgilimsin. Eğer olurda ayrılırsak Seni unutamam çok ama çooook zor. Zaten unutmak isteyende yok. Ben Seninle başladım ve Seninle bitsin istiyorum sabah uyandığımda Senin var olman bile bana yetiyor. İmkansız denecek aşkları yaşattın. Ben bütün ilklerimi Senle yaşadım nasıl unuturum onları ama iyikide yaşadım. eğer Senin için ölmek gerekirse emin ol önce ben ölürüm artık benim tüm dünyam Sen oldun Sen olmayınca gülemiyorum çünkü ben Senle gülmeyi öğrendim. Eğer birgün giderSen bu gülen gözlerin yerine ağlayan iki çift göz bırakırsın. Ben hayatı Seninle Senin gözlerinde buldum. Sen varken nefes aldım ve bu kadar çok yaşamak istedim ama Sen giderSen hayata küserim...
Benim hep yanımdayın yanımdasın ve yanımda oalcağını biliyorum Sen benim göz yaşımıda gördün . Ama Senin için herşeye değer. Hayatım oldun bir anda. Beni bırakıp Sen giderSen ben bu hayatta yıkılırım biterim nefes alamam. Hayat Seninle bir başka güzel Sen varsan gülen güzlerim var.Seninleyken dertlerimi unutuyorum. Sen benim tüm hayatım oldun. Bazen çekilmez bir hal alıyorum gıcığım onuda biliyorum ama kanımda var... Ya daha ne diyeyim nasıl anlatayım sana bilmiyorum kelimelerim tükendi artıkkk.Ben tam pes etmişken yetiştin aslında yüreğime , tam da hayattan artık ne beklenebilirki derken geldin kalbime yerleştin.
Bildiğim, bilmediğim, söylenmiş, gizlenmiş, bütün kelimeler anlamsızlaştı Seni anlatmaya
(ekleyenTuğçeBurak   -   08.12.2014)

Hazır Mesajlar Snsz yaşnmıyor gülüm bu hayatta bna o güzl bakışn bna utanarak sni seviyorum demn bnim sana her bktığmda utanarak yüzünü cevrmeni özledm gülüm kalbime snin ismini kazımıştım öyle derinden kazımışımki bi türlü silemiyorum nezamn onu slmeye kalksam kalbilmdeki sızı giderek büyüyor snsiz bu hayattan tad alamaz oldum nere gtsem heryer zindan gibi heryer karanlık hc bişy görmüyor sadece hayalde gördüğüm snin güzel gülüşn bana tatlı tatlı bakışn karşmda hayaller kurmuştuk Seninle bi hedefimz mutluluk olmadı yapamadık kurduğumuz hayller vardı bi neden yüzünden hepsi gitti Seninle bn cok mutluydum her nekadar sana kızsamda küssemde hep Seni sevmştim cünkü Sendeki aşk bi bşkasında hc yaşayamadm snin bunun içn kıskanmıştım sana her yaklaşndan kıskandım sana her msj atandan kskandım nefs aldığın hayattn kıskanmıştm sni kaybetme korkusundan kıskandım ama cok kıskankam bizim ayrılmamız oldu Seni hp sevdim ölene kadara seveceğim bu msjı göz yaşları dökerek yazıyorum şunu untma ey sevgili kalbimin bi sahibi varsa oda snsin sni karşıma cıkarn allaha hep dua ediyorum Seni seviyorum. Seni seviyorum. Seni seviyorum Zeynebim <3 <3 (ekleyenDadasım Savas Facebook   -   27.11.2014)

Hazır Mesajlar Gel dünyayı bölüşelim, deniz Senin olsun dalga benim gökyüzü Senin olsun yıldız benim ya da gel şöyle bölüşelim hepsi Senin olsun Sen de benim... (ekleyenAylin   -   20.11.2014)

Hazır Mesajlar Tam sevgiye ihtiyacım olduğu anda girdin hayatıma. İyi ki varsın, Seni çok seviyorum ...
tuğba .mahmut 21.63 :)
(ekleyentuğba .mahmut   -   27.10.2014)

Hazır Mesajlar Snsz yaşnmıyor gülüm bu hayatta bna o güzl bakışn bna utanarak sni seviyorum demn bnim sana her bktığmda utanarak yüzünü cevrmeni özledm gülüm kalbime snin ismini kazımıştım öyle derinden kazımışımki bi türlü silemiyorum nezamn onu slmeye kalksam kalbilmdeki sızı giderek büyüyor snsiz bu hayattan tad alamaz oldum nere gtsem heryer zindan gibi heryer karanlık hc bişy görmüyor sadece hayalde gördüğüm snin güzel gülüşn bana tatlı tatlı bakışn karşmda hayaller kurmuştuk Seninle bi hedefimz mutluluk olmadı yapamadık kurduğumuz hayller vardı bi neden yüzünden hepsi gitti Seninle bn cok mutluydum her nekadar sana kızsamda küssemde hep Seni sevmştim cünkü Sendeki aşk bi bşkasında hc yaşayamadm snin bunun içn kıskanmıştım sana her yaklaşndan kıskandım sana her msj atandan kskandım nefs aldığın hayattn kıskanmıştm sni kaybetme korkusundan kıskandım ama cok kıskankam bizim ayrılmamız oldu Seni hp sevdim ölene kadara seveceğim bu msjı göz yaşları dökerek yazıyorum şunu untma ey sevgili kalbimin bi sahibi varsa oda snsin sni karşıma cıkarn allaha hep dua ediyorum Seni seviyorum. Seni seviyorum. Seni seviyorum KÜBRAMMM <3 <3 (ekleyenzafer sarı   -   25.10.2014)

Hazır Mesajlar Gelmeyeceğini Bile Bile Beklemek [Saflık] Değil [Aşktır] (ekleyen2014_22_10 BEN   -   22.10.2014)

Hazır Mesajlar Ey benim yüreğimin nazlı çiçeği.. Barışın ellere, küsün bana mı? Sana kim öğretti böyle sevmeyi. Bayramın ellere, yasın bana mı?.. Duymadın gönlümün haykırışını, Kırdın şu gönlümün sabır taşını, Görmekten usandım çatık kaşını, Gülüşün ellere de nazın bana mı? Uçurdun yellere ümitlerimi, Düşürdün dillere çektiklerimi, Soldurdun içimde hayellerimi, BAHARIN ELLERE (ekleyenşafak köle   -   09.10.2014)

Hazır Mesajlar Sen benim duam olup sabah kaltığımda öten bülbülümsün. Bu Can Sensizliğe değil Seninle nefes almaya bakin Üzgünüm Seni Çok seviyorum Gitme dayanam gitme alışamam gitme yaşamam (ekleyenMehmet   -   11.06.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   2 3 4 5 6 7 8   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Aşk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 341 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın