Eğitim Siteleri

Aşk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Ey benim yüreğimin nazlı çiçeği.. Barışın ellere, küsün bana mı? Sana kim öğretti böyle sevmeyi. Bayramın ellere, yasın bana mı?.. Duymadın gönlümün haykırışını, Kırdın şu gönlümün sabır taşını, Görmekten usandım çatık kaşını, Gülüşün ellere de nazın bana mı? Uçurdun yellere ümitlerimi, Düşürdün dillere çektiklerimi, Soldurdun içimde hayellerimi, BAHARIN ELLERE (ekleyenşafak köle   -   09.10.2014)

Hazır Mesajlar Sen benim duam olup sabah kaltığımda öten bülbülümsün. Bu Can Sensizliğe değil Seninle nefes almaya bakin Üzgünüm Seni Çok seviyorum Gitme dayanam gitme alışamam gitme yaşamam (ekleyenMehmet   -   11.06.2015)

Hazır Mesajlar Gitme! Gözü yaşlı bırakma beni. Çığlıklarımı sessizliğe mahkum etme. Gitme ! Dursun zaman, dönmesin dünya ama Sen gitme sevdiğim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   15.09.2014)

Hazır Mesajlar Sarılmayı bilir misin sahiplenmeyi, sahiplendiğinde sadık kalmayı Sen bilir misin aşık olmayı bölünebilir misin ikilere,üçlere,gerekirse binlere.Yapabilir misin gerçekten sevebilir misin? (ekleyenselcooooo   -   14.09.2014)

Hazır Mesajlar Bana 1 günün 24 saat, 1 saatin 60 dakika ve 1 dakikanın da 60 saniye oldugu ögretildi. Ama onsuz geçen her saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu öğretilmedi. (ekleyenramazan KAYA   -   03.09.2014)

Hazır Mesajlar İnsan kendinden başkasını çok sever mi? Aşk, öyle bir şey ki sevdirir. Hayatta bir çizgi vardır çizginin sağ tarafı mutluluk sol tarafı hüzündür. İnsanlar genelde çizgidedirler, duygularını dengeler. Ne hüzün ne mutluluk? Eğer kendinden çok sevdiğin biri varsa o sana dengeni şaşırtır. Çok mutlu olduğun an, bir anda çok mutsuz da olabilirsin. İşte sevgi böyle bir şeydir. Dünyada iki kelimeyle cenneti, küçük bir kırgınlıkla cehennemi yaşatır. engüzelmesajlar.com Ama ne kadar küs olsan da, kızgın olsan da, onun var olduğunu, Senin olduğunu bildiğin sürece en mutlu Sensindir. Sadece gururun bu gerçeği o anlarda saklar, ama bu hep böyledir. Onu gördüğün an kendini unutursun. Tek düşündüğün tek hissettiğin onu çok sevdiğin, onsuz yaşayamayacağındır. Elini tuttuğunda dünya yıkılsa sana zarar gelmeyecekmiş gibi hissedersin. Bilirsin ki oda Seni, Senin sevdiğin kadar seviyordur. İki seven kalp, aşkın verdiği sıcaklık ve sahiplik hissi (ekleyenoğuzhanmerve   -   03.09.2014)

Hazır Mesajlar Karşıma ilk çıktığında durdu zaman
Dönmedi dünya
Tutuldum sana ilk bakışta
Zor oldu ama buldum Seni sonunda
Konuşmaya başladık bir anda
Dilim tutuldu çöz beni aşkınla
(ekleyenMERVE UMUT   -   03.09.2014)

Hazır Mesajlar Aşk öyle GüzeL bir şeydir ki sevmiyorum DeSen olmuyor, Aşık Değilim DeSen OLmuyor Ya Hiç sevmeyeceksin Ya da sevdinmi Ölene Kadar seveceksin (ekleyenMemet Taş   -   29.08.2014)

Hazır Mesajlar Aşk göründüğü gibi değil yaşandığı gibi olmalı o yüzden dibini görmediğin suya dalmadığın gibi emin olmadığın aşk a da teslim etme kendini... (ekleyenbusra beyhan   -   23.08.2014)

Hazır Mesajlar Bu beden ve kalp Senin incim ister kes ister parçala ama şunu asla unutma bu can sana feda... (ekleyenümit-elif   -   08.08.2014)

Hazır Mesajlar Gökyüzü kadar güzel deniz kadar parlaksın sevgilim. Hatta o kadar güzel gülüyorsun ki kelebek görse ömrü uzar be sevgilim. (ekleyenaslı   -   07.08.2014)

Hazır Mesajlar Aşk diyince aklına ne gelir bilemem? Ama bana aşk diyince Senin gülüşün geliyor. (ekleyenaslı   -   07.08.2014)

Hazır Mesajlar Ya canın acıya acıya adım atacaksın ya da canını acıta acıta söküp atacaksın.
Her iki yolda da tek bir gerçek olacak... canın çok ama çok acıyacak... (Hz. Mevlana)
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.08.2014)

Hazır Mesajlar Gündüz Lerde karanlığımA gecelerdE yalnizligimA şiirlerdE misralarA biR güN seveceginI yazdıM
HergecE yağaN yağmurdaN sonrA buğulu camlarA titreyeN pArmaklarimlA bir gün dönecegini yazdıM
(ekleyenmesut öksüZ kayser/PINARBAŞI   -   02.08.2014)

Hazır Mesajlar HergecE yağaN yağmurdaN sonrA buğulu camlara titreyen parmaklarimla Seni deli gibi sevdiğimi yazdıM... (ekleyenmesut öksüz   -   02.08.2014)

Hazır Mesajlar Aşk imkansızdır, engelleri bile aşacak kadar. İnsan sevdimi bırakmak istemez sevdiğini. Hep ona bağlı kalmak ister, aşk umut penceresidir, her yürek sevemez ve o sevgiyi aşkı taşıyamaz. Aşk mutluluğun aynasıdır... (ekleyenBERİVANNN   -   31.07.2014)

Hazır Mesajlar Hayatın kelimesi üçe bölünse onun içinde Sen çıkardın aşk (ekleyenNihat Niko Zöngür   -   27.07.2014)

Hazır Mesajlar Aşkı yaşamayan bilmez hayatın tadını, sevmeyen bilmez gözyaşını, ben Seni sevdiğim gün başladım hayata, Seni her gördüğümde nefes alıyorum hep Seninleyim biricik aşkımmmm... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.07.2014)

Hazır Mesajlar Aşk ölür, yine kalbi terk etmez. Ona sıkı sıkı tutunur. O zaman insan içinde inleyen, her solukta tutuşup alev alan bir cesetle yaşar. (ekleyenderya   -   19.07.2014)

Hazır Mesajlar Aşk hayatımıza getirdiği değişiklikten doğar. Daima sonuçtan önce gelir ve kendi neticesinin bir müjdecisi olur. (ekleyenderya   -   19.07.2014)

Hazır Mesajlar Aşkın kanatları yoktur. Yine de önüne bir uçurum çıktığında ilk düşüncesi uçmak olur. (ekleyenderya   -   19.07.2014)

Hazır Mesajlar Aşk bir denizde boğulmaya benzer. Ruhunuz o denizden içine ne kadar alabiliyorsa içinize o kadar dolar, sizi o kadar derinine batırır. (ekleyenderya   -   19.07.2014)

Hazır Mesajlar Aşk içinde uyuyan altın madenini de harekete geçirir. Onu başına bir altın yağmuru halinde indirir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.07.2014)

Hazır Mesajlar Aşk ile Arkadaşlık bir gün yolda karşılaşırlar. Aşk kendinden gururlu bir şekilde sorar:
- Ben insanlara Senden daha yakınım Sen niye varsın ki bu hayatta?
Arkadaşlık kendinden çok emin bir şekilde cevap verir:
- Sen gittikten sonra arkanda bıraktığın gözyaşlarını silmek için...
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.07.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   2 3 4 5 6 7 8   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Aşk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 349 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın