Yazılı Sınav Soruları

Aşk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Gel dünyayı bölüşelim, deniz Senin olsun dalga benim gökyüzü Senin olsun yıldız benim ya da gel şöyle bölüşelim hepsi Senin olsun Sen de benim... (ekleyenAylin   -   20.11.2014)

Hazır Mesajlar Tam sevgiye ihtiyacım olduğu anda girdin hayatıma. İyi ki varsın, Seni çok seviyorum ...
tuğba .mahmut 21.63 :)
(ekleyentuğba .mahmut   -   27.10.2014)

Hazır Mesajlar Snsz yaşnmıyor gülüm bu hayatta bna o güzl bakışn bna utanarak sni seviyorum demn bnim sana her bktığmda utanarak yüzünü cevrmeni özledm gülüm kalbime snin ismini kazımıştım öyle derinden kazımışımki bi türlü silemiyorum nezamn onu slmeye kalksam kalbilmdeki sızı giderek büyüyor snsiz bu hayattan tad alamaz oldum nere gtsem heryer zindan gibi heryer karanlık hc bişy görmüyor sadece hayalde gördüğüm snin güzel gülüşn bana tatlı tatlı bakışn karşmda hayaller kurmuştuk Seninle bi hedefimz mutluluk olmadı yapamadık kurduğumuz hayller vardı bi neden yüzünden hepsi gitti Seninle bn cok mutluydum her nekadar sana kızsamda küssemde hep Seni sevmştim cünkü Sendeki aşk bi bşkasında hc yaşayamadm snin bunun içn kıskanmıştım sana her yaklaşndan kıskandım sana her msj atandan kskandım nefs aldığın hayattn kıskanmıştm sni kaybetme korkusundan kıskandım ama cok kıskankam bizim ayrılmamız oldu Seni hp sevdim ölene kadara seveceğim bu msjı göz yaşları dökerek yazıyorum şunu untma ey sevgili kalbimin bi sahibi varsa oda snsin sni karşıma cıkarn allaha hep dua ediyorum Seni seviyorum. Seni seviyorum. Seni seviyorum KÜBRAMMM <3 <3 (ekleyenzafer sarı   -   25.10.2014)

Hazır Mesajlar Gelmeyeceğini Bile Bile Beklemek [Saflık] Değil [Aşktır] (ekleyen2014_22_10 BEN   -   22.10.2014)

Hazır Mesajlar Ey benim yüreğimin nazlı çiçeği.. Barışın ellere, küsün bana mı? Sana kim öğretti böyle sevmeyi. Bayramın ellere, yasın bana mı?.. Duymadın gönlümün haykırışını, Kırdın şu gönlümün sabır taşını, Görmekten usandım çatık kaşını, Gülüşün ellere de nazın bana mı? Uçurdun yellere ümitlerimi, Düşürdün dillere çektiklerimi, Soldurdun içimde hayellerimi, BAHARIN ELLERE (ekleyenşafak köle   -   09.10.2014)

Hazır Mesajlar Sen benim duam olup sabah kaltığımda öten bülbülümsün. Bu Can Sensizliğe değil Seninle nefes almaya bakin Üzgünüm Seni Çok seviyorum Gitme dayanam gitme alışamam gitme yaşamam (ekleyenMehmet   -   11.06.2015)

Hazır Mesajlar Gitme! Gözü yaşlı bırakma beni. Çığlıklarımı sessizliğe mahkum etme. Gitme ! Dursun zaman, dönmesin dünya ama Sen gitme sevdiğim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   15.09.2014)

Hazır Mesajlar Sarılmayı bilir misin sahiplenmeyi, sahiplendiğinde sadık kalmayı Sen bilir misin aşık olmayı bölünebilir misin ikilere,üçlere,gerekirse binlere.Yapabilir misin gerçekten sevebilir misin? (ekleyenselcooooo   -   14.09.2014)

Hazır Mesajlar Bana 1 günün 24 saat, 1 saatin 60 dakika ve 1 dakikanın da 60 saniye oldugu ögretildi. Ama onsuz geçen her saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu öğretilmedi. (ekleyenramazan KAYA   -   03.09.2014)

Hazır Mesajlar İnsan kendinden başkasını çok sever mi? Aşk, öyle bir şey ki sevdirir. Hayatta bir çizgi vardır çizginin sağ tarafı mutluluk sol tarafı hüzündür. İnsanlar genelde çizgidedirler, duygularını dengeler. Ne hüzün ne mutluluk? Eğer kendinden çok sevdiğin biri varsa o sana dengeni şaşırtır. Çok mutlu olduğun an, bir anda çok mutsuz da olabilirsin. İşte sevgi böyle bir şeydir. Dünyada iki kelimeyle cenneti, küçük bir kırgınlıkla cehennemi yaşatır. engüzelmesajlar.com Ama ne kadar küs olsan da, kızgın olsan da, onun var olduğunu, Senin olduğunu bildiğin sürece en mutlu Sensindir. Sadece gururun bu gerçeği o anlarda saklar, ama bu hep böyledir. Onu gördüğün an kendini unutursun. Tek düşündüğün tek hissettiğin onu çok sevdiğin, onsuz yaşayamayacağındır. Elini tuttuğunda dünya yıkılsa sana zarar gelmeyecekmiş gibi hissedersin. Bilirsin ki oda Seni, Senin sevdiğin kadar seviyordur. İki seven kalp, aşkın verdiği sıcaklık ve sahiplik hissi (ekleyenoğuzhanmerve   -   03.09.2014)

Hazır Mesajlar Karşıma ilk çıktığında durdu zaman
Dönmedi dünya
Tutuldum sana ilk bakışta
Zor oldu ama buldum Seni sonunda
Konuşmaya başladık bir anda
Dilim tutuldu çöz beni aşkınla
(ekleyenMERVE UMUT   -   03.09.2014)

Hazır Mesajlar Aşk öyle GüzeL bir şeydir ki sevmiyorum DeSen olmuyor, Aşık Değilim DeSen OLmuyor Ya Hiç sevmeyeceksin Ya da sevdinmi Ölene Kadar seveceksin (ekleyenMemet Taş   -   29.08.2014)

Hazır Mesajlar Aşk göründüğü gibi değil yaşandığı gibi olmalı o yüzden dibini görmediğin suya dalmadığın gibi emin olmadığın aşk a da teslim etme kendini... (ekleyenbusra beyhan   -   23.08.2014)

Hazır Mesajlar Bu beden ve kalp Senin incim ister kes ister parçala ama şunu asla unutma bu can sana feda... (ekleyenümit-elif   -   08.08.2014)

Hazır Mesajlar Gökyüzü kadar güzel deniz kadar parlaksın sevgilim. Hatta o kadar güzel gülüyorsun ki kelebek görse ömrü uzar be sevgilim. (ekleyenaslı   -   07.08.2014)

Hazır Mesajlar Aşk diyince aklına ne gelir bilemem? Ama bana aşk diyince Senin gülüşün geliyor. (ekleyenaslı   -   07.08.2014)

Hazır Mesajlar Ya canın acıya acıya adım atacaksın ya da canını acıta acıta söküp atacaksın.
Her iki yolda da tek bir gerçek olacak... canın çok ama çok acıyacak... (Hz. Mevlana)
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.08.2014)

Hazır Mesajlar Gündüz Lerde karanlığımA gecelerdE yalnizligimA şiirlerdE misralarA biR güN seveceginI yazdıM
HergecE yağaN yağmurdaN sonrA buğulu camlarA titreyeN pArmaklarimlA bir gün dönecegini yazdıM
(ekleyenmesut öksüZ kayser/PINARBAŞI   -   02.08.2014)

Hazır Mesajlar HergecE yağaN yağmurdaN sonrA buğulu camlara titreyen parmaklarimla Seni deli gibi sevdiğimi yazdıM... (ekleyenmesut öksüz   -   02.08.2014)

Hazır Mesajlar Aşk imkansızdır, engelleri bile aşacak kadar. İnsan sevdimi bırakmak istemez sevdiğini. Hep ona bağlı kalmak ister, aşk umut penceresidir, her yürek sevemez ve o sevgiyi aşkı taşıyamaz. Aşk mutluluğun aynasıdır... (ekleyenBERİVANNN   -   31.07.2014)

Hazır Mesajlar Hayatın kelimesi üçe bölünse onun içinde Sen çıkardın aşk (ekleyenNihat Niko Zöngür   -   27.07.2014)

Hazır Mesajlar Aşkı yaşamayan bilmez hayatın tadını, sevmeyen bilmez gözyaşını, ben Seni sevdiğim gün başladım hayata, Seni her gördüğümde nefes alıyorum hep Seninleyim biricik aşkımmmm... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.07.2014)

Hazır Mesajlar Aşk ölür, yine kalbi terk etmez. Ona sıkı sıkı tutunur. O zaman insan içinde inleyen, her solukta tutuşup alev alan bir cesetle yaşar. (ekleyenderya   -   19.07.2014)

Hazır Mesajlar Aşk hayatımıza getirdiği değişiklikten doğar. Daima sonuçtan önce gelir ve kendi neticesinin bir müjdecisi olur. (ekleyenderya   -   19.07.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   2 3 4 5 6 7 8   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Aşk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 353 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın