Oyun Siteleri

Aşk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar bazen biriyle yaşlanırsın ama aklındakiyle ölürsün (ekleyenemine   -   15.12.2015)

Hazır Mesajlar Ne gündüz geceye ne yağmur buluta ne de aslı kereme aşık benim sana aşık olduğum gibi (ekleyenemine   -   15.12.2015)

Hazır Mesajlar Güzel bir güne veda ederken,
Yeni geceye merhaba demeye hazırlanıyordu zaman
Sanki tüm kötülükler örtülmüş
Sessiz bir huzur çökmüştü her yana
Ve sevgilinin özlemi düşmüştü yüreklere
Hayatın her anını yaşamak,
sevdayı paylaşmak istercesine...
Seni şimdiden çok özledim ve
Seni o kadar çok seviyorum ki...
(ekleyenmesajlar.info   -   08.12.2015)

Hazır Mesajlar Bir mesaj, bir bakış aşkı anlatmaz. Bir gül, bir öpücük aşk değildir. Boşuna uğraşma şair. Aşkı yazamazsın şiirlere, aşkı anlatamazsın kelimelerle. Çünkü aşk sadece yürekte yaşanır. (ekleyenerdem   -   10.10.2015)

Hazır Mesajlar Yine Senin sevgin var içimde eksilmeyen bitmeyen bir sevgi... Her ne olursa olsun Senİ sevİYORUM belki çok yorulduk ama bugün herşeyi unuttum, çünkü yanındaydım gözlerine, yüzüne utancından bakamamış olsam da bazen kızıp sana söylensem de kavga da etsek Seni çok seviyorum AŞK BÖCÜĞÜM 15.9.2015 (ekleyenbüşra kynl   -   15.09.2015)

Hazır Mesajlar Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kâinatı sana vermek isterdim. Ama ben sana, sadece Seni delicesine seven kalbimi verebiliyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   29.08.2015)

Hazır Mesajlar Eğer bir gün bedenim yalnız kalırsa, yalnız kalacağım yer hayat değil toprak olsun, eğer toprak beni alır Seni yalnız koyarsa o toprak susuz bir çöl olsun, sevdiğim kızın kalbi beni unutursa ne yapalım canı sağolsun ama benim kalbim Seni unutursa bana kara toprak bile haram olsun.... (ekleyenMustafa Topal   -   29.08.2015)

Hazır Mesajlar Aşk denilen güzel şeyin adını Sen koysam. Güne uyandığımda Sen attığım her adım da Sen aldığım her nefeste Sen güldüğüm de Sen ağladığım da Sen özlerken Sen yaşadığım da Sen öldüğüm de Sen ama yine de her şeyde Sen Sen varsın ya GÜLÜM Sen beni benden alan Sen işte bu yüzden Sen. (ekleyenSonduzum   -   05.08.2015)

Hazır Mesajlar Kül Olmuş ateş yanar mı, buz tutmuş su akar mı, bu gözler Seni sevdi, başkasına bakar mı? (ekleyenOmer eroglu   -   13.07.2015)

Hazır Mesajlar Ve biz Seninle tarih boyu geç kalınmış aşkız, hiç vaktinde yetişemedik hayal kırıklıklarımızı taşıyan vapurun kalkışına. (ekleyenOrHan   -   28.06.2015)

Hazır Mesajlar Gülüşünde bir mana var saklayamazsın. Kime niyet kime felaket bu aşk. Anlayamazsın. Acı çekmekten ödü kopuyor herkesin. Oysa biraz da acıdır aşkın mayası. Kaçınamazsın.
//Yılmaz Erdoğan//
(ekleyengalip   -   28.06.2015)

Hazır Mesajlar Ne zaman Seni görsem kalbim fırlayacak gibi atıyor, gözlerine baksam o an sanki hayat duruyor ama bir Sen görmüyorsun, aşkın içimi yakıp kavuruyor... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   24.06.2015)

Hazır Mesajlar Korkma sakın gecelerden yıldız gibi parlayacağım; uzaklarda yalnızım sanma nefes gibi içinde, gölgen gibi peşinde, kan gibi canındayım... (ekleyengizlim   -   23.06.2015)

Hazır Mesajlar Sen bazen dudağımdaki gülücük, bazen yüreğimdeki ateş bazen de gözümden akan yaşsın ama her zaman küçücük kalbimde en büyük parçamsın... (ekleyensErkAN   -   23.06.2015)

Hazır Mesajlar Bir çiçek olmak isterdim; dağlarda, kırlarda açmak için, bir rüzgâr olmak isterdim; mutluluklara esmek için, bir aşk olmak isterdim sadece Senin olmak için... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.06.2015)

Hazır Mesajlar Mutluluğumun adı Sensin, Sen kalbime anlattığım tek hayatsın aşkım. (ekleyengnl   -   23.06.2015)

Hazır Mesajlar Hüzünler Senden uzak dursun aşkım, acılar benim olsun, ben Senin için geldim dünyaya, huzuru sereceğim ayaklarına, Sen mutlu ol yeter bana aşkım... (ekleyen03-mesut   -   23.06.2015)

Hazır Mesajlar Rüzgâr gibi gelip geçme hayatımdan, rüzgâr gibi gir hayatıma ve benimle rüzgâr ol, gidelim yarınlarımıza sevgilim... (ekleyengnl   -   23.06.2015)

Hazır Mesajlar Her insanın vazgeçemediği tek duygu aşktır, âşık olmayan bir insanın ölüden farkı yoktur... (ekleyengnl   -   23.06.2015)

Hazır Mesajlar Yıldızlar gökyüzünde kayarken, melekler arşa yükselirken, Sen ise dalıp beni düşünürken, Seni daima kalbimin derinliklerinde hissedeceğim... (ekleyenerdem c   -   21.06.2015)

Hazır Mesajlar Karmaşık ve anlamsız duygular kaplarsa aklını olmadık bir zamanda, yüreğin inceden sızlarsa, gözlerin zaman zaman dalarsa uzaklara, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bil ki bir yerlerde deli gibi özlenmişsindir bitanesi. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.06.2015)

Hazır Mesajlar Deli bir yağmur olsam Seni yağdığım yerler kadar severdim. Deli bir rüzgâr olsam Seni estiğim yerler kadar severdim. Ama ben sadece deliyim ve Seni aldığım her nefes kadar çok seviyorum. (ekleyenözlem06   -   18.06.2015)

Hazır Mesajlar Hani anlatılmaz yaşanır derler ya tarifi olmayan bir aşk için. İşte ben Seni anlatamıyorum tam anlamıyla yaşıyorum... Fatihimmm (ekleyencansel   -   29.05.2015)

Hazır Mesajlar Kızsan da bağırsan da kalp sana aitken anahtarı Sendeyken gidilmiyo be aşkım zaman ve hayat gün ve saatler Senle geçerken o zaman Seni bırkılıp gidilmiyo Senin elerini başka bir elerin tuttuğunu düşünülmüyo o zeytin gözlerine başkasının baktığı akla bile gelmiyo çünkü Sen benim bende Seninim
Senİ sevİYORUM AŞKIM
(ekleyengülçin aldemir <3   -   31.05.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Aşk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 353 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın