Oyun Siteleri

Aşk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bilirim Sonu Yok Bu Askin Sensiz Gecen Gunlerin Eriyip Guze Dondu Omrum Ustuste Kac Olum Ne Zaman Bir Ben Dusunsem Boyle Sere Serpeyim Ne Zaman Bir Bir Sen Dusunsem Nezaman Bir Yar Dusunsem Yuregim Sizlar Her Aksam Gel... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Ben Seni Dun sevmedim Cunku Dun Bitti Ben Seni Bugun sevmedim Cunku Bugun Bitecek Ben Seni Yarin sevdim Cunku Yarinlar Hic Bitmeyecek. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Seni Bulmaktan Cok Aramak Isterim Seni sevmeden Once Anlamak Isterim Seni Bir Omur Boyu Bitirmek Degil Sana Hep Yeniden Baslamak Isterim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Aşkın Yolunda Tam Yirmi Yıl Geçti..ama Yolun Haritası Hala çizilemedi.bazen Muzaffer Oldum çogu Kez Fethedildim. Yirmi Yıl Geçti hala Birinci Sayfasinda Aşk Defteri... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Beni OzlerSen Gokyuzune Bak.yildizlarin Kuyruguna Kalbimin Parcalari Takili.yalnizlik Seni Uzerse Elini Kalbine Koy Gozlerini Kapa.ruhum Orada Cakili. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Birgun Dudaklarin Kurursa Okyanusu Getiririm Sana Aksam Ayazinda TitrerSen Gunesi Getiririm Sana Eger Gonlun Bir sevgi Ararsa Kalbimi Sokup Getiririm Sana... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Koca Bir Okyanusta Bir Su Damlası Olmak Ya da Uçsuz Bucaksız Bir Sahilde Bir Kum Tanesi Olmak Ama En Güzeli Milyonlarca Ademoğlunun İçinde Senin sevgilin Olmak. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Kalbimde 3 Cicek Yetistirdim.sevmeksevilmek Ve Beklemek.Sen Bunlardan Ikisini Kopardin.bana Sadece Biri Kaldi Beklemek Beklemek Beklemek (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Meltem Seni Ömrümün Sonuna Kadar seveceğim Sen Benim Canımsın (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Yalnizlik Gecelerinumit Bekleyenlerinhayal Caresizlerinyagmur Sokaklarin Tebessum Dudaklarin Sen Ise Yalniz Benimsin Birtanem... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Dunyada 2 Renk Gul Olsunbiri Kirmizi Digeri BeyazSen Beni Unutursan Kirmizilar Solsunben Seni Unutursam Beyazlar Kefenim Olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar sevgim Sinirsiz Ama Anliyabilene Dostlugum Sonsuz Ama Paylasabilene Sen Harikasin Ama Benim Oldugun Surece (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Gul Bahcesinde Gecsede Omrum Inan Ustune Gul Koklamam Gulum Seni Koklamak Olsada Olum Ugrunda Olmeye Deger Gulum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Kullenmis Gonlume Sen Kozu Verdin Darginken Herkeze Baris Getirdin Askin Atesiyle Cole Cevirdin Tutusur Bu Gonlum Gordukce Seni. Her Gece Yalvaririm Yuce Allahima Gonlunu sevgime Acmasi Icin Nefesin Yapisir Benim Bagrima Her Gece Ruyemda Optukce Seni (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Oyle Bir Yurekki Yanmaz Yurek Denirmi Ona Oyle Bir Gozki Aglamaz Goz Denirmi Ona Oyle Bir Insanki Isyan Etmez Insan Denirmi Ona Oyle Bir Volkan Ki Patlamaz Volkan Denirmi Ona Soyleyin Bana... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Yağmur Gökten Değil Yerden Yağarsa Güneş Doğudan Değil Batıdan Doğarsa Kan Kırmızı Değil Beyaz Akarsa İste O zaman Unuturum Seni... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Korkunc Ucurumlara Birakmak Kendimi Ucsuz Bucaksiz Denizlere Atmak Isterdim Bedenimi. Ama Icimde Sen Varsin... Ya Sana Bisiy Olursa! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Askım Bir Tiyatro Dediler Herkeze Bir Rol Verdileren Zoru Bana Nasipmis Once sev Sonra Unut Dediler Bense Rolumu Iyi Oynayamadim sevdim Ama Unutamadim! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Adını Yazmışım Kalbime Silmeye Kimin Gücü Yeter.seviyorum Seni Yasakta Olsa Ayırmaya Kimin Gücü Yeter.aklımdan Çıkarsalar da Kalbimden Çıkarmaya Kimin Gücü Yeter (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Ruyalarini Papatyalarla Yatagini Gul Yapraklari Ile Susledim Uzerini sevgimle Ortup Kabuslarin Ben Aldim Ki En Tatli Ruyalari Goresin! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Kiymetimi Bilmen Icin Gitmem Mi Gerek!sevdigini Anla Artik Buyudun Bebek!masal Degil Ki Bu Ask Ogrenmen Gerek!gitmesi Kolay Olur Zor Olan sevmek (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Gun Birgun sevdalanmis Geceye. Gecede Yakamoz Dusurmus Denize. Ogunden Bugune Geceyle Gunduz Ayrilmaz Olmus Taki Gunes Tutulup Golge Dusurene Dek sevdalarina. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Birak Kendini Akisina Zamanininsan Yasamak Icin Derin Nefes Almali Hadiduymadigim Sozler Fisilda Bana Dudaklarin Nemli Sesin sevdali (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

Hazır Mesajlar Suskunluğumun Sebebi İSen sevgimin Anlamı Olmalısın. Hayat Aklı Başında Yaşamak İçin Çok Kısa. Zor Olanı Değil kolayı Ve Yanında Olanı Ara Seni seviyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.05.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   8 9 10 11 12 13 14   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Aşk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 353 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın