Oyun Siteleri
25 Ekim 2016 Salı

Aşk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar O kadar güzel gülüyordun ki sesine kokuna aşık oldum. Öyle çok sevdim ki Senİ kelimelerle anlatmak imkansız Muhsin'im, Senİ çok ama çok sevİYORUM hayatımın anlamı ömrüm nefesim yaşama nedenim her şeyim iyi ki varsın 4.21.2016 (ekleyenümmügülsüm muhsin kartal   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Tüm aşkları yasakladım nefsime, izin vermiyor beynim kalbimin önüne geçmesine AŞK her mevsim Sen? (ekleyenzeynep k.   -   16.10.2016)

Hazır Mesajlar Her şey bir merhabayla başladı. Aşk dolu hayat, sevgi dolu, ömür boyu seveceğiz birbirimizi iki âşık ayrı kalamaz, o benim her şeyim. Geçmişin acısını ondan çıkaracak değilim geçmiş mazide kaldı oda hayatıma hoş geldi. Kocaman yüreğimle seviyorum, gidenlere çooook teşekkür ediyorum, Rabbim böyle birini karşıma çıkardı ya şükürler olsun sonsuz aşkım o benim esmer yârim. (ekleyenHACER SERKAN   -   13.08.2016)

Hazır Mesajlar Bu gece göz yaşlarım süzülürken GÖZLERİMDEN VE gökyüzünde yıldızlar kayarken dilek tutmadım ilk defa, sadece teşekkür ettim Allah'a bu gece yanımda olduğun için! (ekleyenmesajlar.info   -   30.06.2016)

Hazır Mesajlar Bir gün bunalırsan ve sıkıntını paylaşmak isterSen beni ara, iki elim kanda olsa da gelirim, sıkıntını yok ederim. Bir gün ağlayacak gibi olursan da beni ara Seni belki güldüremem ama söz veriyorum Seninle birlikte ağlayabilirim Bir gün uzaklara kaçmak isterSen beni aramaktan çekinme Seni belki durduramam ama Seninle birlikte koşabilirim. Bir gün herhangi bir konuda kararsız Kalırsan Söz Ulan Gelirim Bir gün okuyacaksın Hatice Aktaş (ekleyenHaliL Bursin   -   18.06.2016)

Hazır Mesajlar Eğer onun için her şeyi göze alıyorsan, onu her an düşünüyorsan, onun için ağlıyorsan, o Senin için tekse, o Senin için her şeyden değerliyse, onun bir gülmesi Senin için dünyalar demekse, siz âşıksınız (ekleyenşener   -   16.06.2016)

Hazır Mesajlar Dışarıda hava aşk kokuyor ama içimde bir şey var, bir boşluk, bir eksiklik işte bu boşluğu doldurabilecek tek Sen varsın. (ekleyenmesajlar.info   -   16.06.2016)

Hazır Mesajlar Seni çok seviyorum, İbrahim’im, efendim, nefesim, solyanım, ilk yandığım... Seni çok ama çok çok seviyorum... Sen bana yangın ol efendim ben sana rüzgar..
İbrahim Kübra Aktan
(ekleyenIbrahimin Boğaşlısı   -   12.06.2016)

Hazır Mesajlar Yastığa başımı koymakla birlikte sabah uykumda aklıma gelişini seviyorum. Seni düşünmeme sebep olan herşeyi seviyorum, birlikte attığımız adımları dahi seviyorum. Kısaca içinde Senin olduğun herşeyi seviyorum.. //ugurr (ekleyenUgurr   -   08.06.2016)

Hazır Mesajlar Aşk kalbe girmişse gizlenemez, olmayan aşk da açık edilemez. Ben Seni kalbimin gösterdiği yolda, tüm samimiyetimle, içtenliğimle, saflığımla sevdim ve ömrümün sonuna kadar da sevmeye devam edeceğim. İyi ki benimlesin aşk çiçeğim... (ekleyenmesajlar.info   -   21.05.2016)

Hazır Mesajlar Sen desem, Seni bilir misin? Sen diye bir deSen çizebilir misin? Bir mesken bulamadım kendime. Büyük aşklar vardır bilir misin? (ekleyenonur   -   24.04.2016)

Hazır Mesajlar Yalnızlıksa eğer Seni korkutan korkma! Ben yanındayım, Yok eğer yalnız kalmaksa istediğin kork! Çünkü Seni bensiz bırakmayacağım. (ekleyenerdemli   -   24.04.2016)

Hazır Mesajlar Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgârla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun... (ekleyenMücahit   -   22.04.2016)

Hazır Mesajlar Kaç gece yalnız geçti hesaplasana. Kaç gece bir sonraki günü düşünerek geçti. Neler yapabilirdik, neler yaşayabilirdik düşünSene... Her sabahı birlikte karşılamak vardı Seninle. Gözünü açar açmaz ilk gördüğün şey ben olurdum ve Sen benim yüzümde mutluluğu görürdün... (ekleyenecem   -   21.04.2016)

Hazır Mesajlar Aşkımızı dağlara yazmak istedim ama aşkımızdan büyük dağ bulamadım (ekleyenCan pole   -   07.04.2016)

Hazır Mesajlar Uğurum, sevdam, her şeyim, Sen benim bu dünyada tek yaşam kaynağımsın, Sen hayatımda iyi ki varsın, benim gönlümü fetheden adamm Senii çook seviyorummm benim bugünüm değil, yarınım değil, BİR ÖMRÜM OL (ekleyenUgur - Bedia   -   30.03.2016)

Hazır Mesajlar Umutsuz bir aşkın kurbanı oldum, aradım hatayı kendimde buldum, ne söylesem deli gönül dinlemez deli gibi seven yine ben oldum. (ekleyenumutsuz aşk kurbanı   -   28.03.2016)

Hazır Mesajlar Baktım da pencereden,güneş doğmadı bu sabah,
Bekledim saatlerce, sabah olmadı sabah. 
Anladım ki Sensizken dünyada ne varsa bana hep yasak hep günah.
Saçlarını özledim dalga dalga, 
Şiir yazdım sana dün gece.
Gözlerimden akan yaşla, cenazemi yıkasınlar.
Yanaklarında ki gamzelere ölümü gömsünler.
Dalgalanan saçlarınla mezarımı örtsünler. 
Ama yeter ki Senin uğruna, Senin için öldüğümü bilsinler
(ekleyenSelçuk Polat   -   28.03.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Aşk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 339 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın