eğitim sitesi

Aşk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Nasıl başlayacağımı bilemiyorum ama Sen hayatımı girdin gireli hayat bana öyle anlamlı öyle güzel ki Seninle her zaman her an her saat her saniye vakit geçirmek istiyorum. Sen yanımdayken ölüm gelse ne olur, Sen benim olduktan sonra, Seni o kadar çok seviyorum ki, iyi ki Seni tanımışım iyi ki varsın sevgilim (ekleyenKadir :-)   -   20.04.2017)

Hazır Mesajlar Hayatımın anlamı Seninle ilk tanıştığımız günü hatırlıyorum. Aslında hiçbir zaman unutmadım bana anlattıklarını hatırlıyor musun sevgilim bana önerdiğin şarkıyı, ben o şarkıyı her gün dinliyorum. Sende dinlediğin için... CESUR'UMM (ekleyenBuğlem   -   11.04.2017)

Hazır Mesajlar Kızsan da bağırsan da kalp sana bağlıyken, anahtarı Sendeyken gidilmiyor be aşkım, zaman ve hayat gün ve saatler Senle geçerken o zaman bırakıp gidilmiyor, Senin ellerini bir başkası tuttuğu düşünülmüyor o tatlı gözlerine başkasının baktığı akla bile gelmiyor çünkü Sen benim bende Seninim Seni seviyorum aşkım (ekleyenhayri baka   -   08.04.2017)

Hazır Mesajlar KALBİMİN TEK SAHİBİ Seni çok seviyorum sana aşığım evlilik yolunda hayırlısıyla ilerliyoruz. Birbirimize söz verdik ayrılmayacağız diye ve sözümüzü tutuyoruz. BİTANEM Ömrüm Aşkım sevgilim HER ŞEYİM NEFESİM VAZGEÇİLMEZİM KOCAM Seni seviyorum iyi ki tanışmışız iyi ki hayatımdasın sevgilim ilk ve son aşkımsın. Hayırlısıyla Allah'ın izniyle biran önce kavuşalım bitanem AMİN. ❤TUĞBA BİLAL❤ (ekleyenTugba   -   30.01.2017)

Hazır Mesajlar 10.07.2016 da başladı hikayemiz. Öyle şey yaşadık ki bu zamana kadar beraber güldük beraber ağladık beraber sevindik ama hiç vazgeçmedik ve geçmeye niyetimiz de yok zaten iyi ki tanımışım Seni iyi ki almışın beni hayatına. Seni çok seviyorum iyi ki varsın... Ramazan❤Rabia (ekleyenRamazan elçi   -   29.01.2017)

Hazır Mesajlar Seni her şeyden herkesten çok seviyorum nasıl anlatsam bilemiyorum çünkü anlatılmaz yaşanırsın. sevdiğim Sen beni her şeyden çektin, Sen olmasan Seni tanımasam, kim bilir ne halde olurdum. Burada Seni sevdiğimi nasıl anlatayım, canımdan çok uğrunda ölecek kadar...sevdiğim 24.12.2016 (ekleyenRemzi. merve   -   26.01.2017)

Hazır Mesajlar Seni Sensiz yaşamak çok zor kadın, beni tekrar hayata bağlayan, tekrar sevmeyi aşkı öğreten kadın Merve'm, Seni her şeyden herkesten çok çok seviyorum. Geleceğim, ömrüm tek varlığım bu zamana kadar hiç bir kızın peşinden koşmadım, koşmayacağım taa ki Senden bir kızım oluncaya kadar, oda baba beni yakala derse kadın, vatan bana, aşkımız sana, ben yokken Sende Allah'a emanetsin sevdiğim Merve'm. (ekleyen24.12.2016   -   26.01.2017)

Hazır Mesajlar ALLAH bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni, bir insana tapacak derecede sevdim diye. Onu ibadetim haline getirdim diye. Günahımsan günahımı sonsuza dek kabullenirim ben, yeter ki kokundan uzak kalmayayım... (ekleyenDeniz kandi   -   07.01.2017)

Hazır Mesajlar Her gece Seni düşünüyorum iyi ki var diyorum kendi kendime. Bu adam beni çok mutlu ediyor diyorum. Seni çooook seviyorum. Seninle olduğum için Allah'ıma her gece dua ediyorum. İyi ki varsın. ♥♥♥♥ (ekleyenGökdeniz-Dilara   -   01.01.2017)

Hazır Mesajlar Sen benim kalbimin en derinlerindesin ve oradan çıkmaman için dua ediyorum (ekleyenKardelen   -   26.11.2016)

Hazır Mesajlar Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim hayatımın aşkı ama Seni sana veremem ki (ekleyenmelis nur   -   25.11.2016)

Hazır Mesajlar 09.06.2015 Bu tarihte hayatım başladı benim. Bu tarihte yaşamayı, nefes almayı öğrendim ben. Bu tarihte Seni sevdim. Sanki Senden önce hiç yaşamamışım gibi. Sende hayat buldum ben. Sende nefes buldum. Seni o kadar çok seviyorum ki Ponçiğimm. İyi ki hayatımdasın. İyi ki benimsin <3 A & Ö <3 (ekleyenÖkkeşin Hatunu   -   13.11.2016)

Hazır Mesajlar Hani sarhoş olurmuş ya insan, unuturmuş ya her şeyi, ben de sarhoş oldum ama unutmadım üç şeyi; Senİ, SESİNİ, GÖZLERİNİ... (ekleyenMerve   -   12.11.2016)

Hazır Mesajlar Aşkım Sen benim için en kıymetlimsin. İlk ve sonumsun bir tanem, karanlık gök yüzümün ışığı, iyi ki Sen benimsin, Seni öyle bi ozledim ki... Şimdi yanımda olsan dizlerime yatsan saclarınla oynasam koklasam uyuduğunu izlesem Seni sinir etsem bana kızdığında kocaman sarılsam artık gelll. (ekleyenyozgatli asik   -   06.11.2016)

Hazır Mesajlar Sensiz zamanın bir değeri yok. Hepsini toplasak Seninle olan 1 saniye bile etmiyor. Seninle geçen her saniyem çok değerli. Konu Sen olunca çaresizim. Elim ayağım kilitleniyor sana karşı hiçbir şey diyemiyorum, yapamıyorum. mesajlar.info Ölümden daha büyük bir korku varmış. Seni kaybetme korkusu. Yıldızlara Seni anlatıyorum her gece. Gökyüzüne baktığımda aynı gökyüzüne bakıyoruz diye seviniyorum bazen. Yanımda ol istiyorum Seninle birlikte o yıldızlara bakıp hayaller kurmayı istiyorum. Ama yoksun işte. (ekleyenM   -   29.10.2016)

Hazır Mesajlar Seda'm Seni ne olursa olsun, nefesini içime çekmeden, Seni gelinlikle görmeden ölmeyeceğim, Seninle aynı evi paylaşmadan ölmem inşallah, Sen benim umudum, her şeyim tek güvencemsin iyi ki hayatıma girdin 25.07.2016 (ekleyenGökhann   -   23.10.2016)

Hazır Mesajlar Hayatımın en zor anında, karanlıkta parlayan bir yıldız gibi girdin hayatıma, yaşamıma, Aldığım nefese heyecan, mutluluk kattın şekerparem. Koskoca 3 yıl oldu. Her zaman yanımda, yanı başımda ol, Seni çok seviyorum ramazanım 28.11 2014 (ekleyenguzel gozlum   -   23.10.2016)

Hazır Mesajlar O kadar güzel gülüyordun ki sesine kokuna aşık oldum. Öyle çok sevdim ki Senİ kelimelerle anlatmak imkansız Muhsin'im, Senİ çok ama çok sevİYORUM hayatımın anlamı ömrüm nefesim yaşama nedenim her şeyim iyi ki varsın 4.21.2016 (ekleyenümmügülsüm muhsin kartal   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Tüm aşkları yasakladım nefsime, izin vermiyor beynim kalbimin önüne geçmesine AŞK her mevsim Sen? (ekleyenzeynep k.   -   16.10.2016)

Hazır Mesajlar Her şey bir merhabayla başladı. Aşk dolu hayat, sevgi dolu, ömür boyu seveceğiz birbirimizi iki âşık ayrı kalamaz, o benim her şeyim. Geçmişin acısını ondan çıkaracak değilim geçmiş mazide kaldı oda hayatıma hoş geldi. Kocaman yüreğimle seviyorum, gidenlere çooook teşekkür ediyorum, Rabbim böyle birini karşıma çıkardı ya şükürler olsun sonsuz aşkım o benim esmer yârim. (ekleyenHACER SERKAN   -   13.08.2016)

Hazır Mesajlar Bu gece göz yaşlarım süzülürken GÖZLERİMDEN VE gökyüzünde yıldızlar kayarken dilek tutmadım ilk defa, sadece teşekkür ettim Allah'a bu gece yanımda olduğun için! (ekleyenmesajlar.info   -   30.06.2016)

Hazır Mesajlar Bir gün bunalırsan ve sıkıntını paylaşmak isterSen beni ara, iki elim kanda olsa da gelirim, sıkıntını yok ederim. Bir gün ağlayacak gibi olursan da beni ara Seni belki güldüremem ama söz veriyorum Seninle birlikte ağlayabilirim Bir gün uzaklara kaçmak isterSen beni aramaktan çekinme Seni belki durduramam ama Seninle birlikte koşabilirim. Bir gün herhangi bir konuda kararsız Kalırsan Söz Ulan Gelirim Bir gün okuyacaksın Hatice Aktaş (ekleyenHaliL Bursin   -   18.06.2016)

Hazır Mesajlar Eğer onun için her şeyi göze alıyorsan, onu her an düşünüyorsan, onun için ağlıyorsan, o Senin için tekse, o Senin için her şeyden değerliyse, onun bir gülmesi Senin için dünyalar demekse, siz âşıksınız (ekleyenşener   -   16.06.2016)

Hazır Mesajlar Dışarıda hava aşk kokuyor ama içimde bir şey var, bir boşluk, bir eksiklik işte bu boşluğu doldurabilecek tek Sen varsın. (ekleyenmesajlar.info   -   16.06.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Aşk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 356 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın