Eğitim Sitesi

Arkadaşlık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sen gülsün ben diken acıtmam Seni, hep gül canım arkadaşım, dünya bir yana Sen ayrısın ama... (ekleyenazra akın   -   25.11.2016)

Hazır Mesajlar O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın, gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın, dost eli elini hiç bırakmasın ne olur. (ekleyenAkasya   -   4.11.2017)

Hazır Mesajlar Hem tatlılığın var hemde iyiliğin ben Seni bunun için çok sevdim arkadaşım benim (ekleyenTuğçe Akçıl   -   11.11.2015)

Hazır Mesajlar Kaybetmeyi göze alamayacak kadar az arkadaşım var. Onlar milyonlarca yıldız arasında benim güneşim. İyi ki varsın ve iyi ki benim arkadaşımsın... (ekleyenserap   -   11.7.2016)

Hazır Mesajlar Evet arkadaşım! Gülmek varken surat aşmak niye, güldürmek varken ağlatmak niye, güzel sözler söylemek varken, kalpleri kırmak niye? Hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiçbir şey kırılan kalplere değmez... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan. Bakışlar vardır insanı ağlatan. İnsanlar vardır, asla unutulmayan. İşte Sen, onlardansın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Güneşe bağlandı korkuyla önce insan, sonra ateşe, suya ... Ay battı, su kurudu, gün bitti.. sevgi, kardeşlik ve dostluktur sonsuz olan... Can Dostuma... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Herkesin arkadaşı olan kimSenin arkadaşı değildir. (ekleyenyasin   -   30.1.2016)

Hazır Mesajlar Zeynep kardeşim sana canımı bile emanet ederim o kadar güveniyorum adam gibi adamsın güvendiğimden fazla da seviyorum ama sana olan sevgimi sayılarla ya da harflerle anlatamam yetmezler mesajlar.info çünkü ama sadece çok demekle yetinebiliyorum ve Seni çok ama çok seviyorum iyi ki varsın kardeşim (ekleyenHale   -   12.5.2017)

Hazır Mesajlar İyi bir arkadaşın varsa tüm dertlerin bulutlar gibi dağılır gider, o en zor zamanlarında sana mutluluk kaynağı sunar. (ekleyenmesajlar.info   -   29.1.2016)

Hazır Mesajlar Merhaba arkadaşım, bir gün bahar olmak isterSen çiçeklerin daima açık olsun bir gün çiçek olmak isterSen yüzün hep güneşe dönük olsun ve bir gün birini severSen kalbin hep onunla olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim (ekleyenVanlı diko   -   1.10.2015)

Hazır Mesajlar Sen bazen dudağımda bir gülücük, yüreğimde yanan bir ateş ve gözlerimden akan yaşsın ama Sen her zaman benim küçücük kalbimde çok büyük bir parçasın :) (ekleyenGül+poyraz   -   16.10.2017)

Hazır Mesajlar canım arkadaşım, çikolata kadar tatlısın, Seni çok seven var ama benim kadar değil... (ekleyencemre   -   5.11.2014)

Hazır Mesajlar Unutmayı bilip sevgiyi bilmeyenler unutur ama sevmeyi bilip de unutmayı bilmeyenler asla unutmaz, çünkü onlar sevgiye aşıktırlar... sevgiye hasretlerdir... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Belki de en iyi arkadaşlık, sallanan bir koltukta beraber sallandığınız, tek bir kelime dahi etmediğiniz ve giderken bunun hayatınızdaki en iyi sohbet olduğunu düşündüğünüz kişilerde saklıdır. (ekleyenmazi   -   22.9.2014)

Hazır Mesajlar Can kardeşim, her şeyim, aldığım nefesim, içime çektiğim misss kokulum, biricik dostum Seni çoookk ama çoookkk seviyorum (n ve z) (ekleyenDerya derin   -   12.11.2016)

Hazır Mesajlar Matematik gibi olacaksın... Etrafındaki güzellikleri toplayacaksın.. Seni üzenleri hayatından çıkaracaksın.. Gerçek dostlara ekmeğini aşını böleceksin.. İki yüzlülere elinin tersiyle çarpacaksın... ve doğru sonuca ulaşacaksın (ekleyenfrds   -   18.5.2016)

Hazır Mesajlar Kuşlar gibi uçmayı balıklar gibi yüzmeyi öğrendik ancak bu arada basit bir sanatı unuttuk kardeşçe yaşamayı. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Seninle çok zaman geçirdik gökyüzü gibi sonsuz deniz gibi parlak birbirimizi feda ettik çünkü biz en yakın arkadaştık birbirimizi kollayan. (ekleyenAslı   -   7.8.2014)

Hazır Mesajlar Arkadaşım ol ağlarken yabancı omuz aramayayım arkadaşım ol kalben tut sevgi sun gözlerinle ve ne olursan ol arkadaşım ol ister yanımda ister uzakta ister gülüşümde ister göz yaşımda bir ses çığlığım ol odama dol ama benim arkadaşım ol (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Gökteki yıldızlar kadar çok arkadaşın olacağına, alaca karanlıkta parlayan ay gibi bir dostun yeter... (ekleyenerdemir   -   29.11.2014)

Hazır Mesajlar Gülmek Senin için bir tutku olsun... Olur da birgün ağlarsan eğer o da mutluluktan olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar canım arkadaşım Senin için bütün dünyayı başıma yıkarım yeter ki sana birşey olmasın (ekleyenfaruk kara   -   29.12.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Arkadaşlık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 73 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın