Eğitim Sitesi

Arkadaşlık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Zeynep kardeşim sana canımı bile emanet ederim o kadar güveniyorum adam gibi adamsın güvendiğimden fazla da seviyorum ama sana olan sevgimi sayılarla ya da harflerle anlatamam yetmezler mesajlar.info çünkü ama sadece çok demekle yetinebiliyorum ve Seni çok ama çok seviyorum iyi ki varsın kardeşim (ekleyenHale   -   12.5.2017)

Hazır Mesajlar Hani bazen diyorum ya sana Sen benim en iyi arkadaşımsın yalan söylüyordum Sen benim en iyi dostumsun. (ekleyen6/2/2017 beyza   -   6.2.2017)

Hazır Mesajlar Kardeşinin yapmadığı iyiliği gün gelir dostun yapar. (ekleyenmehtap   -   6.2.2017)

Hazır Mesajlar Dost dediğin yıllar geçse bile bir çağrı uzağındadır. (ekleyenmehtap   -   6.2.2017)

Hazır Mesajlar Güller, laleler bütün çiçekler solar, çelik ve demir kırılır ama sağlam dostluklar ne solar ne de kırılır. (ekleyenAysenur   -   30.12.2016)

Hazır Mesajlar Sen gülsün ben diken acıtmam Seni, hep gül canım arkadaşım, dünya bir yana Sen ayrısın ama... (ekleyenazra akın   -   25.11.2016)

Hazır Mesajlar Can kardeşim, her şeyim, aldığım nefesim, içime çektiğim misss kokulum, biricik dostum Seni çoookk ama çoookkk seviyorum (n ve z) (ekleyenDerya derin   -   12.11.2016)

Hazır Mesajlar Geriye dönüp baktığımda 5 para etmez insanlara nasıl arkadaşım demişim diye üzülürken yanımda olanların kıymetini çok daha da iyi anlıyorum... (ekleyenmesajlar.info   -   12.7.2016)

Hazır Mesajlar Kaybetmeyi göze alamayacak kadar az arkadaşım var. Onlar milyonlarca yıldız arasında benim güneşim. İyi ki varsın ve iyi ki benim arkadaşımsın... (ekleyenserap   -   11.7.2016)

Hazır Mesajlar Biz kardeş dediğimiz insanlar için ölmeye de gideriz gömmeye de (ekleyenSerpil   -   18.6.2016)

Hazır Mesajlar bazen küsersin, bazen darılırsın ama kendin iyi olunca kimseyi düşünmezsin. Sen Sen ol iyi günde kötü günde onun yanında ol, rabbin sana doğru yolu gösterir canım arkadaşım muşa giderken yolun açık olsun edanur çetinkaya.... elveda.... (ekleyenzeliha karadeniz   -   31.5.2016)

Hazır Mesajlar Matematik gibi olacaksın... Etrafındaki güzellikleri toplayacaksın.. Seni üzenleri hayatından çıkaracaksın.. Gerçek dostlara ekmeğini aşını böleceksin.. İki yüzlülere elinin tersiyle çarpacaksın... ve doğru sonuca ulaşacaksın (ekleyenfrds   -   18.5.2016)

Hazır Mesajlar Belki beraber düşeriz ama beraber kalkarız belki Seni en çok üzen benim ama yine de Seni en çok seven de benim zıt Kutbum sjsjs (ekleyenÖzlem topall rabia erdogan   -   21.4.2016)

Hazır Mesajlar Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında Senin arkadaşın olmak.(pınar) (ekleyenDilan   -   6.4.2016)

Hazır Mesajlar bazı kişiler der ki arkadaş dediğin ne? arkadaşlık, kardeşlikten daha yakındır, Senin üzüntünü sevincini dinleyen ve kendisininkini anlatandır Seni gerçekten seven Seni özleyendir... DOSTLUK Senin iyi ve kötü gününde yanında olan Seni düşünendir (ekleyenarkadaşlık ve dostluk   -   3.3.2016)

Hazır Mesajlar Güneş parlıyorken, herkes Seni sevebilir unutma. Ama gerçekten kimin umrunda olduğunu ancak fırtınalar eserken öğrenirsin. (ekleyensoner   -   21.2.2016)

Hazır Mesajlar Herkesin arkadaşı olan kimSenin arkadaşı değildir. (ekleyenyasin   -   30.1.2016)

Hazır Mesajlar Gerçek dost mutluluklarını çarparak çoğaltır, dertlerini bölerek azaltır. Dostsuz bir hayat ıssız adada süren bir yaşantı gibidir. Gerçek bir dost çoğu kişinin elde edemeyeceği bir zenginliktir. (ekleyenmesajlar.info   -   29.1.2016)

Hazır Mesajlar İyi bir arkadaşın varsa tüm dertlerin bulutlar gibi dağılır gider, o en zor zamanlarında sana mutluluk kaynağı sunar. (ekleyenmesajlar.info   -   29.1.2016)

Hazır Mesajlar Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. (ekleyenmesajlar.info   -   8.1.2016)

Hazır Mesajlar Hayatın tadı Sen olmuşsun, Sen gidince tat tuz kalmıyor (ekleyenBeşiktaş beyza   -   7.1.2016)

Hazır Mesajlar arkadaş sanki bir elmas gibidir, insanlar arkadaşlarına yalan söylediğinde arkadaşı da onu öğrendiğinde çok kırılır bir elmas gibi gözyaşı döker (ekleyendinnur ve ceylin   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Doğmamış güneşim nerden batsın, bırakın arkadaşim bana kalsın (ekleyenTuğse Güneş   -   27.11.2015)

Hazır Mesajlar Hem tatlılığın var hemde iyiliğin ben Seni bunun için çok sevdim arkadaşım benim (ekleyenTuğçe Akçıl   -   11.11.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Arkadaşlık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 70 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın