Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Anneler Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2011)

Hazır Mesajlar Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin sıcak kucağın. Gönlümdeki en derin sevgi, senin eşsiz sevgin. Anneler günün kutlu olsun, dünyanın en güzel annesi. (ekleyennilüfer   -   9.11.2014)

Hazır Mesajlar Her yağmur bir göl bulur kendine, her martı bir deniz bulur. Ama bir şey var ki ben senden başka "SEN" bulamam..! Anneler günün kutlu olsun biricik anneciğim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez, tüm dünya bana verseler, bir tanecik annem etmez, anneler günü kutlu olsun güzel annem <3 <3 (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir anne evladını dokuz ay karnında , dört sene kucağında ve bir ömür boyu kalbinde taşır . Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Anneler günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2011)

Hazır Mesajlar Gülünce yüzünde çiçekler açan, gözleri sevgiyle bakan canım anneciğim. Anneler gününü kutluyor, her gününün böyle güzellikle dolu olmasını diliyorum... (ekleyenHülya   -   31.1.2015)

Hazır Mesajlar Cennet anaların ayakları altındadır. (Hadis-i Şerif) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.11.2014)

Hazır Mesajlar Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. en aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2011)

Hazır Mesajlar Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2011)

Hazır Mesajlar Ana gibi yar, vatan gibi diyar olmaz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   15.12.2014)

Hazır Mesajlar Her günün bu gün gibi mutluluk ve neşe dolsun, canım annem. Anneler günün kutlu olsun. (ekleyenanemm   -   3.11.2014)

Hazır Mesajlar Canım Annem, semadaki tüm yıldızları önüne sersem, bu dünyanın tüm nimetlerini sana versem, yine de hakkını ödeyemem. Anneler günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum. (ekleyenMervenur   -   3.4.2017)

Hazır Mesajlar Anneciğim! Sen, dünyalara bedelsin. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler gününü kutluyor, Dualarını bekliyorum. (ekleyenmerve öğüt   -   7.2.2014)

Hazır Mesajlar Güldüğünde gülen ağladığında ağlayan benim için yasayan dünyadaki en büyük sensin meleğim canım annem anneciğim bana katlandığın için teşekkür ederim anneler günün kutlu olsun... (ekleyenYUSUF İLERDE   -   20.5.2012)

Hazır Mesajlar Güzelliği seven Allah'ım, gönlünü güzelliklerle donatsın, gönlündeki güzellikler ömrüne yayılsın. Anneler Günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Beni de bir ana doğurmadı mı? Türk anaları daha nice Mustafa Kemal'ler doğurur. (Atatürk) (ekleyenT.C. Hakan   -   28.9.2014)

Hazır Mesajlar Şefkat ve fedakarlığın en güzel sembolü anacağım, dualarına her zamankinden daha fazla muhtacım. Anneler Günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Anneler günün kutlu olsun ey aziz kadın, annem!. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2011)

Hazır Mesajlar Annem.. annem.. ben sensiz hep eksiğim.. Yanında olmasam da, sen yine benimlesin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2011)

Hazır Mesajlar Biricik annem.. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2011)

Hazır Mesajlar Benim için her fedakârlığa katlanan dünyanın en güzel annesi... Pamuk ellerinden öpüyor, Anneler gününü kutluyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Anneciğim, hafızamdaki en güzel, en hoş kelime senin adındır. Sana her seslenişimde sevgim daha da çoğalıyor. Anneler Günü kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Gül yüzünden gülücükleri hiç eksik etmeyen biricik anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Anneler Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 79 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın