Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Anneler Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Ağlarsa anam ağlar, gerisi yalan ağlar. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   28.9.2014)

Hazır Mesajlar Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2011)

Hazır Mesajlar Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2011)

Hazır Mesajlar Kadınlar zayıftır, ama anneler kuvvetlidir. (Victor Hugo) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.11.2014)

Hazır Mesajlar Her günün bu gün gibi mutluluk ve neşe dolsun, canım annem. Anneler günün kutlu olsun. (ekleyenanemm   -   3.11.2014)

Hazır Mesajlar Benim için her zorluğa katlanan, her zaman yanımda olan, değeri asla biçilemeyen, dünyanın en güzel,en melek annesine... Anneler günün kutlu olsun. (ekleyensiirlervesozler.com   -   13.10.2013)

Hazır Mesajlar Anne gezindiğin bağ, baba yaslandığın dağdır. Ömrümün en güzel çağı annen ve babanla olandır. (ekleyenGönül   -   19.7.2015)

Hazır Mesajlar Dün, bugün ve yarın..daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Anneciğim anneler günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2011)

Hazır Mesajlar Güzelliklerle dolu, mutlu bir hayat dileği ile ellerinden öpüyor, Anneler gününü kutluyorum, canım anneciğim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Başımın tacı, gönlümün ilacı anneciğim, seni çok seviyorum. Biliyorum benden hiç bir fedakarlığı esirgemedin, ama ben yine dualarını üzerimden eksik etmemeni istiyorum. Ellerinden öpüyor, Anneler gününü kutluyorum, biricik anneciğim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2011)

Hazır Mesajlar senin hakkını nasıl öderim... ANNEM... gülden güzel papatyadan tatlı dünyanın en güzel en tatlı annesi BENİM ANNEM... SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM...İYİ Kİ VARSIN... (ekleyenmelike   -   25.5.2017)

Hazır Mesajlar Ana başa taçtır, her bir derde ilaçtır, evlat padişah da olsa, yine ANAYA MUHTAÇTIR (ekleyenGULSAD EZIOV   -   5.11.2017)

Hazır Mesajlar Biricik annem.. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2011)

Hazır Mesajlar Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2011)

Hazır Mesajlar Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2011)

Hazır Mesajlar Güldüğünde gülen ağladığında ağlayan benim için yasayan dünyadaki en büyük sensin meleğim canım annem anneciğim bana katlandığın için teşekkür ederim anneler günün kutlu olsun... (ekleyenYUSUF İLERDE   -   20.5.2012)

Hazır Mesajlar Biricik anneciğim, sen her an benim gönlümdesin. Dünyadaki en değerli varlığım olarak, seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun. (ekleyenahmet deren   -   2.5.2015)

Hazır Mesajlar Beni de bir ana doğurmadı mı? Türk anaları daha nice Mustafa Kemal'ler doğurur. (Atatürk) (ekleyenT.C. Hakan   -   28.9.2014)

Hazır Mesajlar Canım Annem, semadaki tüm yıldızları önüne sersem, bu dünyanın tüm nimetlerini sana versem, yine de hakkını ödeyemem. Anneler günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum. (ekleyenMervenur   -   3.4.2017)

Hazır Mesajlar Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2011)

Hazır Mesajlar Gelinciklerin en sadesine, Papatyaların en güzel beyazına, Güllerin en güzel yüzlüsüne, Çiçeklerin en güzel kokanına, Annelerin en güzeline... Anneler günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Ne cenneti merak ediyorum. Ne de Cehennemi. Çünkü ben Annemi "Gülerken" de gördüm "Ağlarken" de (ekleyenahmet kaan   -   9.8.2014)

Hazır Mesajlar Nur tanem, bir tanem. Bu hayattaki her şeyim canım Annem... Anneler günün kutlu olsun... Seni Seviyorum (ekleyensiirlervesozler.com   -   13.10.2013)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Anneler Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 79 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın