Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Anlamlı Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Korkma! Sakın sevmekten korkma. Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   16.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir öleni geri getiremezsiniz bir de kaybolan güveni (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Üzülme evlat, kaybettim sandıkların kurtulduklarındır belki... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Eğer bir gün sevmek istersen, önce kendini sev, daha sonra da istersen beni, beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, çünkü ben seni öyle sevdim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.5.2014)

Hazır Mesajlar Kendimize Uzak Bir Rüzgarız Biz, Üzerine Kuş Konmayan Ağaçlar Gibi Durduğumuz Yerde Ölür Gideriz. Bir Başka Alemde Kendimiz Olmadan Eseriz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Hayat yokuşunu tırmanırken, karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inişte yine onlarla karşılaşacaksınız! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelim sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı hem de gelecek treni görür. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Hayat;sen planlar yaparken başına gelenlerdir... (ekleyenAsya   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Hayatı çokta ciddiye alma; nasıl olsa içinden sağ çıkamayacaksın... (ekleyenAsya   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir çiçeğin açmak için sebepler bulduğu gibi, yaşama dair sebepler bulmak için yaşıyorum... Eğer bir gün gelir de yaşamak için bir sebep bulamazsam; ölmek için bir sebep bulmuşum demektir (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Yaşamanın kaynağı sevgiyse eğer, sevgi mutluluk, mutluluk paylaşmak, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlanmak, hatırlanmak unutulmamaksa eğer, demek ki sevilmişiz. (ekleyenbir dost   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar En koyu cehalet, hakkında hiç bir şey bilmediğin bir şeyi reddetmektir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Gülü öylesine sevmelisin ki; soranlara dikeni yok diyebilmelisin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Güzel bakan güzel görür, güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayattan lezzet alır. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Her gönülde çiçek olacağına, bir gönülde buket olmayı seç (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Her şey paylaşıldıkça küçülür, paylaşıldıkça küçülmeyen tek şey sevgidir... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Hayat hiçbir insan için ağlamaya değmez. Zaten ağlamaya değen insan hiçbir zaman ağlatmaz. Sen yine de ağlamak istiyorsan başını dik tut.Göz yaşların ağlatan kadar alçalmasın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Gençliğine güvenip erken derken, belki de elveda bile diyemezsin giderken. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Allah gücü erkeğe, güzelliği kadına vermiş... Ne var ki her şeyi yenen güç, güzelliğe yenilmiş... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar güven bir ayna gibidir bi kırılırsa toplasanda kendini hep çizik görürsün (ekleyenebru can   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar Seninle geçen zaman geleceğimdeki en güzel günlerin garantisidir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Bildiklerin değil , inandıkların gerçekleşir... (ekleyenAsya   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Bu gün yolda yürürken düştüm, beni alıp karakola götürdüler. Meğerse 'düşünce' suç oluyormuş... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.6.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Anlamlı Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 177 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın