Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Öğrenci burslarına rekor zam eğitim haberi

eğitim haberleriÖğrenci burslarına rekor zam

erdogan2.jpg Başbakan Erdoğan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesince yapılan toplam 99 tesisin toplu açılışını gerçekleştirdi. Erdoğan, öğrencilere burs müjdesi verdi.
Üniversite öğrencilerine verilen 45 YTL aylık bursun yılbaşında 150 YTL olacağını bildiren Erdoğan, "Biz halkımız için varız. Halkımızın içinden geldik.
Halkımızla beraberiz, halkımıza hizmetkarız. Farkımız bu. Milliyetçilik hamasetle olmaz, millete efendilikle olmaz. Millete hizmetkarlıkla olur. Biz bunu yapıyoruz" diye konuştu.
Erdoğan, bu nedenle bütçeden en fazla payın eğitime ayrıldığın, 4 yılda 21 bini hayırseverler tarafından olmak üzere toplam 85 bin derslik yapıldığını bildirdi.
SSK ve devlet hastanelerinin birleştirildiğini, SSK'lılara ilaçlarını serbest eczanelerden alma imkanının getirildiğini belirten Erdoğan, "Biz söz verdik mi yaparız. Biz ne aldanan ne de aldatılan olacağız" dedi.

tag Öğrenci burslarına rekor zam

tarihli haber

nextİçerik Hakkında Yorum Yazın...

Yazan:    

next YAZILAN YORUMLAR (7 yorum yazılmış)

box a.rahim ergun :öncelikle sayın başbaknıma saygılaımı gönderiyom dediklerine son derece katılıyorum ve her zaman böyle olacam allah iyilerin yanındadır her zaman saygılarımla arz ederim?

box büsra :bence burs 3aydan3 aya250ytl olmalı yetmiyorki harcayalım

box selen :milleett!hemen inanmayın'doğru aldanan olamazlar,çünkü güçleri var ve uyanıklar.aldatılan da olamazlar zaten aynı şey.ama ALDATAN OLURLAR Kİ ÖYLELER.burs verıyorlarmış öyle mi.ben dpy bursunu kazanmıştım.2008 girdi gireli tek bir burs vermediler.zaten 3 aydan 3 aya 170 ytl veriliyodu.o da zamanında verilmiyodu.7.aya giriyoruz 2 bursun 2 sinide vermediler.orda burda öğrencilerimize burs veriyoruz demeyi biliyolar ama.ben hakımla sınavla kazandım bu bursu.zaten dpy almak için 5 kişilik bi ailede gelirin 2 bin küsür ytl nin altında olması lazım.ama vermiyolar işte.övündükleri gibi deil.neymiş bütçe kanunu yeni çıkmış.kimseye hakkını vermıyolar.

box selen :doğru doğrı dpy kazananaların bursları verilmiyo.neden çünkü onlar oy kullanamıyo.vay bee şu rezilliğe bak!yazıklar olsun!

box mahmut sami :başbakanımız zaten 2 kişiden birinden oy alıyo üniversitelilerin oyuna ihtiyacı yok eğer bursları oy için veriyo diyorsanız almayın bursları o zaman her zaman arkandayız re4cep tayyip erdoğan

box EBRU :SAYIN BAŞBAKANIM bnm yazdığımı mutlaka OKUMANIZI İSTERİM...LÜTFEN OKUYUN...bn bursluluk sınavını bu sene kazandım 8e gidiorum bana burs felan werilmedi kazandığıma rağmen geçen senede bir proje yapmıştım yarışmada 1. olmuştu okulum maddi yardımı sağlamıştı bana ama 1. olmama rağmen ödülüm werilmedi bn başarıorum ama nedense karşılığını göremiorum bu ne adeletsizlik? Bundan sonra devlet için çalışmayacağım devlet bana ne yardım yapıoki bn ona yapıyım. Ülkemiz teröristen geçilmio beni ne koruyo bu devlet nede desteklio?

box seda :dpyden burs kazanan öğrencilere de zam var mı?

SON EĞİTİM HABERLERİ (Tüm Eğitim Haberleri İçin Tıklayın...)

TEOG Yerine Liselere Kayıt Sistemi TEOG Yerine Liselere Kayıt Sistemi

Sorularla Yükseköğretim Kurumları Sınavı Sorularla Yükseköğretim Kurumları Sınavı

Bakan Yılmaz'dan gündeme dair açıklamalar Bakan Yılmaz'dan gündeme dair açıklamalar

FAYDALI SOSYAL HABERLER (Tüm Faydalı Haberler İçin Tıklayın...)

Çay ve kahve ile ilgili bilinmeyenler Çay ve kahve ile ilgili bilinmeyenler

Başarılı ve başarısız insanların özellikleri Başarılı ve başarısız insanların özellikleri

Çocuğunuzla birlikte yapabileceğiniz 100 aktivite Çocuğunuzla birlikte yapabileceğiniz 100 aktivite

Güncel Eğitim Haberleri