Yazılı Sınav Soruları

Öğretmenlere Özel Tatil Kampanyası eğitim haberi

eğitim haberleriÖğretmenlere Özel Tatil Kampanyası

3.jpg 25 Ocak– 5 Şubat 2010 tarihleri arasındaki sömestr tatilinde öğretmenlerimize, ekonomik bir tatil fırsatı sunmak, bu özverili ve yoğun mesleklerinde onlara kısa da olsa bir nefes aldırabilmek amacıyla öğretmenlerimize özel bir tatil kampanyası gerçekleştirilecektir.

Proje Bakanlığımız, Milli Eğitim Bakanlığı, TÜROFED (Türkiye Otelciler Federasyonu) ve TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) ile işbirliği halinde yürütülmektedir.

Kamu kurumlarında görev yapan öğretmenlerimizin yanı sıra emekli ve özel eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenler de kampanyadan yararlanabileceklerdir. Öğretmenlerimiz otellerin ve tur şirketlerinin linkte yer alan listedeki telefon numaralarını direk arayarak önceden rezervasyon yaptırabileceklerdir.

Sömestr tatili için geçerli olan kampanyada alternatifler; 5 yıldızlı otellerden apart otellere, her şey dahil konaklamadan oda-kahvaltı seçeneklerine kadar geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

Tatil seçenekleri içerisinde Antalya, İzmir, Adıyaman, Çanakkale, Muğla, Bursa, Nevşehir, İstanbul, Kapadokya, Gaziantep, Urfa gibi pek çok bölgemiz ve farklı turizm alternatifleri yer almaktadır.

Kampanya'ya 140'a yakın otel ve 8 tur şirketi destek veriyor...

7 bölgemizde bulunan 140'a yakın otelde %50 'ye varan oranlarda ve 8 yurtiçi tur programında %15-%25 arasında indirim oranları ile öğretmenlerimize özel tatil seçenekleri sunulmaktadır.

Anı Tur, Jolly Tur, Pronto Turizm, Karaca Tur, Gülen Turizm, Minka Turizm, Bamtur ve Baracuda seyahat acentaları tüm tatil turları üzerinden %25' e varan indirim oranları sunmaktadırlar.

detaylı bilgi için : http://www.kultur.gov.tr

Oteller listesi için tıklayın:

tag Öğretmenlere Özel Tatil Kampanyası

21.01.2010 tarihli haber

nextİçerik Hakkında Yorum Yazın...

Yazan:    

next YAZILAN YORUMLAR (1 yorum yazılmış)

box Zübeyde Saraç :Emekliyim, üniversitede çocuk okutuyorum.Etkinliğiniz güzel ama ne yazık ki katılamıyorum. hoşcakalın.

SON EĞİTİM HABERLERİ (Tüm Eğitim Haberleri İçin Tıklayın...)

Bitişik eğik el yazısı kullanımı kaldırılıyor Bitişik eğik el yazısı kullanımı kaldırılıyor

Sözleşmeli öğretmen alım takvimi Sözleşmeli öğretmen alım takvimi

Bu branşlarda öğretmen ataması zor Bu branşlarda öğretmen ataması zor

FAYDALI SOSYAL HABERLER (Tüm Faydalı Haberler İçin Tıklayın...)

İnternet kesilince bunları yapabilirsiniz? İnternet kesilince bunları yapabilirsiniz?

Akıllı ve sağlıklı beslenmede 10 önemli nokta Akıllı ve sağlıklı beslenmede 10 önemli nokta

Ramazan'da nasıl beslenmeliyiz? Ramazan'da nasıl beslenmeliyiz?

Güncel Eğitim Haberleri