Eğitim Sitesi

SEÇME ÖZLÜ GÜZEL SÖZLER - VECİZ, ANLAMLI SÖZLER

Güzel Sözler, Vecizeler, Bilge Etkileyici Büyüklerden Sözler

Güzel Sözler Geçmişe pişmanlık ve istiğfar, geleceğe tövbe ve sabır gerekiyor... [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125297)

Güzel Sözler DÖRT ÇEŞİT İNSAN VARDIR.
1- Karnından konuşan
2- Gırtlağından konuşan
3- Kafasından konuşan
4- Kalpten konuşan
[ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125325)

Güzel Sözler Akıllı zengin malını yanında götürendir...
Akılsız zengin ise malını dünyada bırakıp giden insandır...!
[ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125326)

Güzel Sözler Okuduğumuz kitaplar ve dinlediğimiz hocalar; şayet bizi değiştirip dönüştürmüyorsa ? İkisini de bırakın..!!! [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125327)

Güzel Sözler Düşünmeyi kafa karışıklığı olarak algılayan insanlara göre; düşünmek "riskli ve lükstür" yalnız aptallar fikirlerini değiştirmezler... [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125328)

Güzel Sözler Eğer para ve servet edinme konusundaki istek ve arzumuz gibi de kendi iman ve donanım konusunda aynı samimi istek olsa idi ? [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125339)

Güzel Sözler İnsanlar hakikate değil, yalan karışmış gerçeğe daha çok ilgi duyarlar... [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125349)

Güzel Sözler KURBAN'IN DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ! Hz.İbrahim rabbine kendini adamıştı.İsmail'de özünden rabbine teslim olandı.Örnek aile bu işte !!! [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125353)

Güzel Sözler Huzurlu ve mutlu olan ailede,iki kişinin beraberliği asla tek kişinin kararlar verdiği müessese olmamalıdır... [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125361)

Güzel Sözler Bu dünyanın sonda ölümle Ya selam size diyecekler, Ya da istenmeyen mahkumlar gibi kıçlarına tekme vurularak itilecekler... [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125362)

Güzel Sözler Hakikat yolunda usta olmak için, bilinç atölyesinde gönüllü çırak olanlara selam olsun !!! [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125363)

Güzel Sözler İnsan sevmesi gereken en güzeli sevmeyipte, yalan ile aldatılan bir çirkini sevmesi ne talisiz vurdum dumamazlıktır... [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125364)

Güzel Sözler ALLAH, Dürüst ve Sadık Gariplerle Beraberdir...! [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125365)

Güzel Sözler Günümüz Müslümanının hatası; Mekke dönemindeki zihni ve kalbi inkılabı doyumu yaşamadan Medine dönemi ibadetleri sahipleniyorlar. [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125366)

Güzel Sözler İnsan bedeninde bir arıza olduğunda organ nakli yapılır ve hayat devam eder, fakat zihinde arıza olursa şayet? hiç bir şey yapılmaz... [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125367)

Güzel Sözler Herkesin Bayramı Farklıdır... Şayet ben özgür bir birey değilsem, iman'ım selamette değilse, ha bayram olmuş ha olmamış !!! [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125368)

Güzel Sözler Küçük adamların büyük hataları görülmeye bilinir.
Fakat büyük adamların küçük dahi olsa hataları göze batar ve mide bulandırır...!
[ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125373)

Güzel Sözler Ben, Allah'ın dinini konuşuyorsam niye dürüst olmayayım ki? Yoksa yarın büyük mahkemede beni Allah'ın elinden kim kurtarabilir? [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125374)

Güzel Sözler Güçlü iki savaşçı, iman ve sabır dır... [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125417)

Güzel Sözler Dış dünyamıza yaptığımız gezi gibi de kendi özümüzede yolculuk yapabilirsek şayet, kendimizi iyi tanımış oluruz...! [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125418)

Güzel Sözler Hayat senin için çekilmez bir hale geldiği ve çaresizlik seni mahkum etiğinde... Hayata bakışını değiştirmelisin... [ Zeki Celik ] (ekleyenZeki Celik - 125419)

DİĞER GÜZEL SÖZLER:

««   ÖNCEKİ   35 36 37 38  SONRAKİ   »»

Sitemizde kayıtlı toplam 1797 güzel söz bulunmaktadır.

GÜZEL BİR SÖZ EKLEYEBİLİRSİNİZ....

Sözü Söyleyen: Ekleyen:    

Seçme güzel sözler arşivinde 1797 güzel söz var.