Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Kocaman Bir Hiç

masal okuKocaman Bir Hiç

Kocaman Bir Hiç

Sana yazıyorum bu satırları "Unutmuşsundur" Senin için bir zamanlar ben vardım , ama şimdi var mıyım yok muyum ,bilmiyorum? Biliyorum şunu ki; sen artık benim için yoksun " Neden mi " Ölüler gercek hayatta olmaz ki... Sende benim için bir ölüsün.Duydum ki söylediğin bir söz varmış "artık beni unutsun çok mutlu olsun." Zaten senli yada sensiz günlerdede mutluydum güzelim ama bunu unutma sen gerçekden bende yaşamamışsın ki

 

Senin gözlerin bazen aklıma geliyor biliyor musun? Gözlerine baktıkca hep dalıp gidiyordum; acaba gerçekten seviyor mu beni diye düşünüyordum.Ama yanılmışım güzelim ölüler sevilmiyormuş.Hatıralar vardı bir zamanlar , ama hatıra için senin olman gerekirdi, o hatıraları unuttum ;bilmem sen varmıydın" Yoksa unuttum mu? "Hatırlıyor musun ;birgün senin yanına geleceğim dedimde sürpriz yapıp aynı gün geldiğimi. Ama sen bunları hatırlayamazsın ki çünkü sen öldün.

 

Bunları yazıyorum ama sakın aldanmayasın;sana yazmıyorum ;sana yazmamamın sebebi bende sen yoksun artık?Ölen sevgiliye yazıyorum ben..İhanet? Sadakat?Bunların anlamını bilir misin sen? Söyle güzelim? Sen hiç sevdin mi? Sevmek nedir bildin mi?

 

Artık dönme sakın.Dönsen de seni sevmiyorum ben!

Ben bir "hiç"e yazıyorum?Hiç bir şey yazıyorum.Hiçliğe yazıyorum.Sen aldırma Devam et Artık sana yazdığım o şiiri de unut..Hiçler şiir de okuyamaz.Okusa da anlayabilir mi?

Ben ve hiçliğe olan sevdam?

Öldün bende güzelim.

Elveda "hiç"im benim

 

Ekleyen : AKYUMAKLI FERHAT     Okunma : 14849 kez

tags kocaman bir hiç güzel yazılar AKYUMAKLI FERHAT

Okuyabileceğiniz Benzer Güzel Yazılar:

text Dünya Ülkelerinden Seçme Atasözleri (57123 kez okundu)

text IQ Değil EQ Önemli (16554 kez okundu)

text İnsanlar (29152 kez okundu)

text Hayat (2506 kez okundu)

text Papatya Tarlası (19287 kez okundu)

yazı ekle Güzel Bir Yazı Paylaşmak İsterseniz Tıklayın

nextİçerik Hakkında Yorum Yazın...

Yazan:    

addGüzel Yazılar Sayfasına Dön Kocaman Bir Hiç