eğitim sitesi

Kocaman Bir Hiç YAZISI

Kocaman Bir Hiç

Kocaman Bir Hiç

Sana yazıyorum bu satırları "Unutmuşsundur" Senin için bir zamanlar ben vardım , ama şimdi var mıyım yok muyum ,bilmiyorum? Biliyorum şunu ki; sen artık benim için yoksun " Neden mi " Ölüler gercek hayatta olmaz ki... Sende benim için bir ölüsün.Duydum ki söylediğin bir söz varmış "artık beni unutsun çok mutlu olsun." Zaten senli yada sensiz günlerdede mutluydum güzelim ama bunu unutma sen gerçekden bende yaşamamışsın ki

Senin gözlerin bazen aklıma geliyor biliyor musun? Gözlerine baktıkca hep dalıp gidiyordum; acaba gerçekten seviyor mu beni diye düşünüyordum.Ama yanılmışım güzelim ölüler sevilmiyormuş.Hatıralar vardı bir zamanlar , ama hatıra için senin olman gerekirdi, o hatıraları unuttum ;bilmem sen varmıydın" Yoksa unuttum mu? "Hatırlıyor musun ;birgün senin yanına geleceğim dedimde sürpriz yapıp aynı gün geldiğimi. Ama sen bunları hatırlayamazsın ki çünkü sen öldün.

Bunları yazıyorum ama sakın aldanmayasın;sana yazmıyorum ;sana yazmamamın sebebi bende sen yoksun artık?Ölen sevgiliye yazıyorum ben..İhanet? Sadakat?Bunların anlamını bilir misin sen? Söyle güzelim? Sen hiç sevdin mi? Sevmek nedir bildin mi?

Artık dönme sakın.Dönsen de seni sevmiyorum ben!
Ben bir "hiç"e yazıyorum?Hiç bir şey yazıyorum.Hiçliğe yazıyorum.Sen aldırma Devam et Artık sana yazdığım o şiiri de unut..Hiçler şiir de okuyamaz.Okusa da anlayabilir mi?
Ben ve hiçliğe olan sevdam?
Öldün bende güzelim.
Elveda "hiç"im benim

Ekleyen : AKYUMAKLI FERHAT     Okunma : 12163 kez

tags kocaman bir hiç güzel yazılar AKYUMAKLI FERHAT

 

OKUYABİLECEĞİNİZ BENZER YAZILAR :

nextİçerik Hakkında Yorum Yazın...

Yazan :    

Henüz Yorum Yazılmamış.
İlk Yorumu Siz Yazabilirsiniz

Kocaman Bir Hiç

add Güzel Yazılar Anasayfaya Dön