Oyun Siteleri

Kıyamet İle İlgili En Güzel Özlü Sözler

güzel sözler Kıyamet ile ben işte şu iki parmak gibi yakın olarak ba’s bulundum. (özlügüzelsözler.com - 18110)
güzel sözler Korkunç bir kurban bayramı olan kıyamet günü; inananlara bayram, öküzlere ölüm günüdür. (özlügüzelsözler.com - 18113)
güzel sözler İyi bilin ki vallahi ey Medine ahalisi! Sizler, muhakkak kıyamet gününden kırk gün önce burasını terk edecektir. (özlügüzelsözler.com - 18100)
güzel sözler Sapasağlam kalp sektesinden ölenler vardır. Kıyamet bir bakıma, kâinatın kalp sektesidir. (özlügüzelsözler.com - 18114)
güzel sözler Kıyamet gününde Ademoğulları’ndan, dağlar gibi sevapları bulunan kavimler, huzura çıkarılacaklar. Cennete yaklaşıp tam girecekleri sırada kendilerine; “Onda sizin hiçbir nasibiniz yoktur!” diye seslenilecek. (özlügüzelsözler.com - 18106)
güzel sözler Kıyamet günü Allah, insanları; çıplak, sünnetsiz ve dilleri tutulmuş olarak haşreder. (özlügüzelsözler.com - 18102)
güzel sözler Kıyamet gününde nereye gitmek istiyorsanız, ona göre hazırlık yapın. (özlügüzelsözler.com - 18108)
güzel sözler Kıyamete yakın en az bulunacak olan, helal para ve kendine itimat edilecek dosttur. (özlügüzelsözler.com - 18112)
güzel sözler Kıyamet günü,Cenab-ı Hak, üç kimseye rahmet nazarı ile bakmayacak, onları bağışlamayacaktır; İhtiyar zâni, yalancı idareci ve kibirli fakir. (özlügüzelsözler.com - 18103)
güzel sözler Kıyamet gününde,halk arasında hüküm verilinceye kadar, herkes sadakasının gölgesindedir. (özlügüzelsözler.com - 18109)
güzel sözler İş ehline verilmezse, kıyamet yaklaşmış demektir. (özlügüzelsözler.com - 18099)
güzel sözler Kıyamet günü insanların en çok azap görenleri; Allah’ın yarattıklarını taklit edenlerdir. (özlügüzelsözler.com - 18105)
güzel sözler Bildiğiniz bir şey sorulduğunda onu gizleyen kimse, kıyamet gününde ateşten bir gem vurulacaktır. (özlügüzelsözler.com - 18097)
güzel sözler Kıyamet alametlerinden biride, ilmin gençler nezdin de aranmasıdır. (özlügüzelsözler.com - 18101)
güzel sözler Kıyamet gününde bilginlerin mürekkebi, şehitlerin kanı ile tartılır. (özlügüzelsözler.com - 18107)
DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2   SONRAKİ   »»
Reklamlar

Kıyamet İle İlgili Özlü Güzel Sözler Toplamı : 19