eğitim sitesi

Karışık İle İlgili En Güzel Özlü Sözler

güzel sözler Kimi vergiler gerçekte mahrum bırakılmanı; mahrum bırakılman da sana verildiğini gösterir. (özlügüzelsözler.com - 11781)
güzel sözler akıl bir ağaç dürüstlük ise meyvesidir . (damla duru şeker - 19609)
güzel sözler Sevdiğinde bir karşılık bekleyen ve bir gaye için seven kimse, gerçek muhip değildir. Çünkü muhip, her şeyi ilk senin uğruna harcayandır. Senden bir şeyler bekleyen değildir. (özlügüzelsözler.com - 11859)
güzel sözler İnsanlar beni var olduğum için sevsinler ne aklım ne de bedenim için değil. Bir gün aklımı yitirebilirim ya da sakat kalabilirim. (özlügüzelsözler.com - 11735)
güzel sözler Her birim, kendi fiillerinin neticesini yaşar. (özlügüzelsözler.com - 11683)
güzel sözler Onda olanın, sende var olduğunu o söylemiyor mu? (özlügüzelsözler.com - 11825)
güzel sözler Nasıl yapacağınızı bilirseniz, yediğiniz darbeleri vurduğunuz darbelere dönüştürebilirsiniz. (özlügüzelsözler.com - 11811)
güzel sözler Yaratıcılık; çalışma, çabalama ve sabırla elde edilir. (özlügüzelsözler.com - 11916)
güzel sözler Kelin geleceği yer, takkeci dükkânıdır. (özlügüzelsözler.com - 11774)
güzel sözler jghhgj (hjgh - 19787)
güzel sözler Çiy, otların üstüne gecenin en sessiz saatinde düşer. (Editör - 1896)
güzel sözler İstikrar buluncaya kadar, kendimizi serbest sayamayız. Meşe ağacının vücut bulması için nasıl palamudun toprağa gömülmesi gerekiyorsa, bir in sanın da doğru olabilmesi için, Allah ve ahret inancına kök salmış olması gerekir. (özlügüzelsözler.com - 11755)
güzel sözler Her bakış bir gözlem, her gözlem bir düşünce, her düşünce bir bağlantı ve ilişki doğurur. (özlügüzelsözler.com - 11682)
güzel sözler O köşk, bir zamanları gökyüzüne yükselirdi. Onun eşiğine padişahlar yüz sürerlerdi. Şimdi ise burcuna bir kumru konmuş, ”nerede, nerede, nerede” diye ötüp duruyor. (özlügüzelsözler.com - 11822)
güzel sözler Dayanmak, kaderi yenmektir. (özlügüzelsözler.com - 11609)
DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»
Reklamlar

Karışık İle İlgili Özlü Güzel Sözler Toplamı : 400