Oyun Siteleri

İhlas İle İlgili En Güzel Özlü Sözler

güzel sözler İhlas ile yapılan küçük bir iş, senelerce yapılan ibadetler gibi sevap hasıl eder. (özlügüzelsözler.com - 15588)
güzel sözler Bir şey kazanmanın pazarlığında değildir inananlar!.. Öyle olsa “ihlas” denen cevher elden düşer, parça parça olur. Hem ne sermayesi var ki, pazarlık etsin? (özlügüzelsözler.com - 15582)
güzel sözler İhlas ile uzun yılların ameli, kısa zamanda ele geçer. (özlügüzelsözler.com - 15587)
güzel sözler İhlas, Allah ile kul arasında bir sırdır. Melek bilmez ki yazsın, şeytan bilmez ki bozsun, hava bilmez ki eğsin. (özlügüzelsözler.com - 15584)
güzel sözler Riya, İhlas'ı bırakıp Allah dışında bir gaye gütmektir... (H.İbrahim Karahan - 19102)
güzel sözler Her kim kırk gününü ihlas ile sabahlarsa, hikmet kaynakları kalbinden dibine akar. . (özlügüzelsözler.com - 15583)
güzel sözler İhlas; dünya faydalarını düşünmeyip, ibadetlerini yalnız Allah rızası için yapmaktır. (özlügüzelsözler.com - 15585)
güzel sözler İhlas elde etmeye çalışanlara muhlis denir, ihlası adet haline getirenlere muhlas denir. (özlügüzelsözler.com - 15586)
güzel sözler Allah erlerinin işi parlaklıktır. İhlas ile çalışmaktır. Alçakların işi hiledir, utanmazlıktır. (özlügüzelsözler.com - 15581)
Reklamlar

İhlas İle İlgili Özlü Güzel Sözler Toplamı : 9