Yazılı Sınav Soruları
22 Ekim 2016 Cumartesi

Girişimcilik İle İlgili En Güzel Özlü Sözler

güzel sözler Ömrümüzün yalnız değeri olan işlere, yüksek duygu ve düşüncelere, gerçek sevgilere, eseri yaşayacak girişimlere harcayınız. (özlügüzelsözler.com - 12738)
güzel sözler Girişimin sırrı, hiç kimsenin bilmediğini bilmektir. (özlügüzelsözler.com - 12736)
güzel sözler Eğer girişim ilerliyorsa, bolluk ekonomi ile birlikte artar ama girişim yoksa bolluk ekonomi ile birlikte çürür. (özlügüzelsözler.com - 12733)
güzel sözler Öncü olmak, girişimcinin standart niteliğidir... Ancak bu şekilde kaynaklar bolluğa dönüşür. (özlügüzelsözler.com - 12739)
güzel sözler Bir işe girişmek için iyi bir gerekçemiz yoksa, ona başlamamak için iyi bir neden var demektir.? (özlügüzelsözler.com - 12729)
güzel sözler Büyük sanayi devrimini ve dev şirketlerin dönemini yaşadık. Ama inanıyorum ki, çağımız girişimcinin çağıdır. (özlügüzelsözler.com - 12730)
güzel sözler Alelade bir girişim, girişimsiz bir mükemmellikten çok daha iyidir. (özlügüzelsözler.com - 12728)
güzel sözler Hakkıyla başlatılan bir girişim, gereken her şey kazanılana dek bırakılmamalıdır. (özlügüzelsözler.com - 12737)
güzel sözler Durdurulamayan istekler ve tüm olum suzluklara karşı ayakta durabilmek,bir girişimcinin en önemli nitelikleridir. (özlügüzelsözler.com - 12732)
güzel sözler Girişimde bulunan kişi ile bulunmayan kişi arasında ki fark, aynen gece ile gündüz arasında ki fark gibidir. (özlügüzelsözler.com - 12735)
güzel sözler Cesaretimi kaybetmiyorum çünkü vazgeçilen her bir yanlış girişim, ileri doğru atılmış adımdır. (özlügüzelsözler.com - 12731)
güzel sözler Girişimci, her zaman –özellikle başlarken- başarı ve iflasının eşiğinde durduğunun farkında olmalıdır. Küçük bir hata bile onu yok edebilir. (özlügüzelsözler.com - 12734)
Reklamlar

Girişimcilik İle İlgili Özlü Güzel Sözler Toplamı : 12