Oyun Siteleri
27 Ekim 2016 Perşembe

Filozof İle İlgili En Güzel Özlü Sözler

güzel sözler Sen konuşma; herkes seni filozof sansın. (özlügüzelsözler.com - 10862)
güzel sözler Bir filozofla, hiçbir iş yapılmaz. (özlügüzelsözler.com - 10853)
güzel sözler Bütün akıllılar beyaz bir sayfa olsaydı, felsefeciler lekesiz olurdu. (özlügüzelsözler.com - 10854)
güzel sözler Var olana erişmeyi becerebilmiş filozoflar, hiçbir zaman değiştirmedikleri yaşam koşullarıyla yaşayanlardır. (özlügüzelsözler.com - 10863)
güzel sözler Filozofların tüm yaşamı, ölüm üstüne düşünmedir. (özlügüzelsözler.com - 10859)
güzel sözler Gerçekten filozof olanlar, hakikatin taharrisi usulünü bilenler ve bunu bizzat tatbik edebilenlerdir. (özlügüzelsözler.com - 10860)
güzel sözler Filozof, hak söze esassız delil; Diplomat ise batıl söze muhkem delil getirmeye uğraşır. (özlügüzelsözler.com - 10856)
güzel sözler Bir filozof nedir? O, eğer dinlemek istersen seni Roma valilerinden daha hür yapabilecek adamdır. (özlügüzelsözler.com - 10852)
güzel sözler Filozof, kendisinin karşılaşmadığı sıkıntılar hakkında başkalarına tavsiyelerde bulunan kimsedir. (özlügüzelsözler.com - 10857)
güzel sözler Filozof, kötü insanların yaptıklarından daha çok fenalık bekler. Biri bana küfretti, ona beni dövmediği için teşekkür ederim. Beni dövdü ise, yaralamadığı için teşekkür ederim. Beni yaraladı ise öldürmediği için teşekkür ederim. (özlügüzelsözler.com - 10858)
güzel sözler Filozof, doğanın pilotudur. Cennete götürmek isterken, cehenneme sürüklüyeverir. (özlügüzelsözler.com - 10855)
güzel sözler Ne pahasına olursa olsun, evlenin. Karınız iyi çıkarsa mutlu olursunuz, yok fena çıkarsa o zaman filozof olursunuz. (özlügüzelsözler.com - 10861)
Reklamlar

Filozof İle İlgili Özlü Güzel Sözler Toplamı : 12