Yazılı Sınav Soruları

Eylem İle İlgili En Güzel Özlü Sözler

güzel sözler Eylem olmadı mı, vizyon bir rüyadır. Vizyon olmadan eylem ise zaman geçirmektir. Eyleme sahip bir vizyon, dünyayı değiştirebilir. (özlügüzelsözler.com - 11251)
güzel sözler Geç kalınmış eylemler, korkunç eksikliklere sebep olur. (özlügüzelsözler.com - 11255)
güzel sözler Eylemler, teorilerin çözemeyeceği şüpheleri silecektir. (özlügüzelsözler.com - 11254)
güzel sözler Düzensiz bir eylem, düzenli bir eylemsizlikten daha iyidir. (özlügüzelsözler.com - 11250)
güzel sözler İnsanoğlunun içinde uyuyan güçler var dır. Kendisi bile şaşırır. Çünkü bu güçle re sahip olduğu aklından bile geçmez. Bu güçleri uyandırıp eyleme geçebilirse, o kişinin hayatında büyük bir devrim olurdu. (özlügüzelsözler.com - 11257)
güzel sözler Nazik ve sevgi dolu bir eylem, kendi başına ödüldür. (özlügüzelsözler.com - 11258)
güzel sözler Başarılı eylemler gerçekleştirebilmek için, hiçbir şey kararlı bir zihin ve tükenmeyen bir enerjinin birleşiminden daha kullanışlı olamaz. (özlügüzelsözler.com - 11249)
güzel sözler Eylemden uzak soyut planlama, olmayan bir dünyanın zihinde hayal edilmesi gibidir. (özlügüzelsözler.com - 11252)
güzel sözler İnsan hayatında ki en iyi şey; çalışan, yaratıcı olan şeydir. İnanın, başarmayı çok seviyorum... Fakat gerçek ruhsal ve duygusal heyecan eylemdedir. (özlügüzelsözler.com - 11256)
güzel sözler Yan etkisi olmayan eylem, yoktur. (özlügüzelsözler.com - 11259)
güzel sözler Eylemle sonuçlanmamış bir fikir, pek bir şey ifade etmez. Bir düşünce eseri olmayan eylemlerde bundan farklı değildir. (özlügüzelsözler.com - 11253)
Reklamlar

Eylem İle İlgili Özlü Güzel Sözler Toplamı : 11