Yazılı Sınav Soruları
20 Ekim 2016 Perşembe

Engel İle İlgili En Güzel Özlü Sözler

güzel sözler Yolu kapatan engel kaldırılır, sonra yoldan geçilir. Yaranın önce mikrobu temizlenir, sonra merhem sürülür. (özlügüzelsözler.com - 11058)
güzel sözler Engeller aşılmak içindir, takılmak için değil. (özlügüzelsözler.com - 11050)
güzel sözler Engelleri, yollarınızı tıkayan şeyler olarak görmeyin. Onları, size uçmayı öğretecek fırsatlar olarak görün. (özlügüzelsözler.com - 11054)
güzel sözler Bütün dünya, çalışanlara engel çıkarmakta birleşmiş gibidir. Birisi biraz sivrilmeye başladı mı, herkes onu tutar ve alaşağı etmeye çalışır, bu hayatın değişmez bir kanunudur, korkup kaçmamak gerekir. (özlügüzelsözler.com - 11048)
güzel sözler Engelleri aşamayanlar, onları aşılamaz görenlerdir. (özlügüzelsözler.com - 11053)
güzel sözler Engellerden yılmayın! Hayat yolunda ki engeller; aşılmak içindir, takılmak için değil. (özlügüzelsözler.com - 11052)
güzel sözler Bir kere hayata atıldıktan sonra, kendilerinin koydukları dışında insanların, hiçbir aşılmaz engelleri yoktur. (özlügüzelsözler.com - 11047)
güzel sözler Kendi kendime asla engel olmayacağım. (özlügüzelsözler.com - 11055)
güzel sözler Eğer Allah yağmur yağdırmak ve anan ikinci kez evlenmek isterse, buna kimse mani olamaz. (özlügüzelsözler.com - 11049)
güzel sözler Engeller, gözünüzü hedeften ayırdığınız zaman karşınıza çıkan korkunç şeylerdir. (özlügüzelsözler.com - 11051)
güzel sözler Senin olanı benimseyip ve başkasının olanı da başkasının iradesinde sayarsan, o zaman kimse sana istemediğini yaptıramadığı gibi, istediğini de yapmana engel olamaz. (özlügüzelsözler.com - 11057)
Reklamlar

Engel İle İlgili Özlü Güzel Sözler Toplamı : 11