Yazılı Sınav Soruları

Alışkanlık İle İlgili En Güzel Özlü Sözler

güzel sözler Alışkanlık, sızan gaza benzer. Önce anlamaz, sonra kurtulamazsınız. (özlügüzelsözler.com - 6389)
güzel sözler Hiç kimse, bir alışkanlığına veda etmek cesaretini gösteremez. (özlügüzelsözler.com - 6396)
güzel sözler İlk gördüğümüz zaman korktuğumuz nice şeyler vardır ki, zamanla alışır, hiç aldırmaz oluruz. (özlügüzelsözler.com - 6397)
güzel sözler Alışkanlık, bir halata benzer, her gün bir lifi örer ve sonunda onu koparamayacak kadar güçlü yaparız. (özlügüzelsözler.com - 6386)
güzel sözler Alışkanlıklara, zıt alışkanlıklarla hakim olunur. (özlügüzelsözler.com - 6392)
güzel sözler İnsanların doğaları birbirine benzer; onları ayrı kılan şey, alışkanlıklarıdır. (özlügüzelsözler.com - 6399)
güzel sözler Alışkanlığın tahakkümü, çok ağırdır. (özlügüzelsözler.com - 6384)
güzel sözler Bir sorunu verilere dayanarak tartışma ve verilerin gösterdiği gerçeklere saygı duyma alışkanlığı edinin. (özlügüzelsözler.com - 6394)
güzel sözler Alışkanlıklar, alışkanlıktır. İnsan onu pencereden atamaz. Ancak tatlı dille, merdivenden aşağıya inmesini sağlayabilir. (özlügüzelsözler.com - 6390)
güzel sözler Alışkanlıkların zincirleri, önce duyulmayacak kadar hafif, sonra kırılmayacak kadar güçlü olurlar. (özlügüzelsözler.com - 6393)
güzel sözler Alışkanlık edinmek kolaydır, fakat onu üstünden atmaya kalkmak insanın derisini söker. (özlügüzelsözler.com - 6387)
güzel sözler İnsan hayatının belli başlı kılavuzu, alışkanlıktır. (özlügüzelsözler.com - 6395)
güzel sözler Madem ki alışkanlıklar, hayatımızın en ileri gelen hakimleridir, öyle ise ne yapıp yapıp iyi birini edinmeye çalışmalıyız. (özlügüzelsözler.com - 6400)
güzel sözler İnsanlar, ancak alışkanlıklarına gem vurabilecekleri nispette hürriyete hak kazanırlar. (özlügüzelsözler.com - 6398)
güzel sözler Alışkanlık, anahtarı kaybolmuş bir kelepçedir. (özlügüzelsözler.com - 6385)
DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2   SONRAKİ   »»
Reklamlar

Alışkanlık İle İlgili Özlü Güzel Sözler Toplamı : 19