Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

DUYGUSAL ETKİLEYİCİ İLETİLER -SÖZLER - MESAJLAR

DUYGUSAL ETKİLEYİCİ İLETİLER -SÖZLER - MESAJLAR

mesajlar Ayrılıklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi♥ (Kalpsiz yazdı - 11580)

mesajlar Kara Gözlerinde Boğulmak İstiyordum Olmadı Bana Düşen Yokluğunda Kaybolmakmış (Hıralılı yazdı - 11600)

mesajlar Senliğin TİRYAKİSİ,Sensizliğin DELİSİYİM (İSYANKAR yazdı - 11601)

mesajlar Aşk çukura atılan taş gibidir. İçine düştüğün zaman canını yakacak kadar sert içinden çıkamayacak kadarda derin. (Kalpsiz yazdı - 11607)

mesajlar <3 Bir yudum zehir olsan, bir an bile düşünmeden seni içerdim. Sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için. (Kalpsiz yazdı - 11608)

mesajlar Hayatta üç şeyi sevdim: seni, kalbimi, ümit etmeyi... Seni sevdim, sensin diye; kalbimi sevdim, seni sevdi diye; ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye. (Nazlımm yazdı - 11609)

mesajlar Göz görmeyince gönül katlanır.Ben sensizliğe neden katlanamıyorum.Herşey yerinde kalbimden başka.Kalbimi sana verdim alamıyorum. ( Nazlımm yazdı - 11621)

mesajlar Sen bilemezssin kaç gece adını günahkar koyduğum hayalinle sessizce sohbet etmek ne demek. Sen bilemezsin.Bir yanım deli hasretin.Bir yanımda adını bile bilmediğim sana benzetilenler .Gözlerinde umut yok sen gittinya hani ne var ne yok götürdün zaten .Şimdi bana kalanlarla yetinmeye çalışıyorum be GÜLÜM. ( Nazlımm yazdı - 11622)

mesajlar Yalnızlık Allah'a mahsustur herkez kendine bir eş arar taşın kalbi yok ama onuda yosun sarar ;) (essat yazdı - 11653)

mesajlar hepimiz ulaşamadığımız ya da kaybettiğimiz şeyler için zamanı suçlarız oysa unutmaki zaman konuşacak olsa hepimiz utanırız. (insan yazdı - 11684)

mesajlar Yaşamak dediğin senle birlikte olmak,ölüm dediğin sensiz kalmak. (İsimsiz aşık yazdı - 11685)

mesajlar Dostluk iki vücutta yaşayan bir ruh,iki ruhta yaşayan bir vücuttur. (tatlı cadı yazdı - 11691)

mesajlar Bizim sözümüz dosta tatlı düşmana kurşundur namerde hançer merte candır canımız dosta fedadır BİZİM DOSTLUĞUMUZ NE ALINIR NEDE SATILIR.......... (BETÜL yazdı - 11692)

mesajlar aşk aptalların bindiği bir gemidir walla ben binmedim arkamdan ittiler (beyaz yalan yazdı - 11693)

mesajlar bazı idaeller o kadar değerlidirki o yolda mağlup olmak bile bir zaferdir.....srp (beyaz yalan yazdı - 11694)

mesajlar sen benim ask ararken bulduğum kişi deil hiç aklımda yokken aşık olduğumsun... (m.k <3 a.kader' e yazdı - 11717)

mesajlar güçlüsün akıllısın söz sahibisin ama bunları nerede nasıl kullanacagını bilmezsen sabah rüzgarında savrulup gidersin (garip yazdı - 11768)

mesajlar benim için sewmek senle oynadığım basit bi oyun deil güzel gözlerinde biriken bi damla gözyaşına can wermek we sen tekrar gülene kadar dirilmemektir ♥ (Kalpsiz yazdı - 11776)

mesajlar Artık yansın bu dünya umrumda değil.Kadere karşı koymak elimde değil.Senden bana hatıra.Bir resmin bile yok.Hasret sancından başka♥ (Kalpsiz yazdı - 11786)

mesajlar Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim. (Kalpsiz yazdı - 11787)

mesajlar Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim ♥ (SevDalı yazdı - 11794)

mesajlar Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerim de onu parçalayacak kadar asildir! (SevDalı yazdı - 11795)

mesajlar Rüzgarın kemanını çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun… Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen, yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin Senin sevgin.. tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir (SevDalı yazdı - 11818)

mesajlar Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını AŞK koyardım (SevDalı yazdı - 11819)

mesajlar Biliyorum Sen Güneşsin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var (SevDalı yazdı - 11829)

mesajlar Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır. (SevDalı yazdı - 11830)

mesajlar Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin... (SevDalı yazdı - 11831)

mesajlar Eğer birini unutmak istiyorsan onun adını kumlara yaz sabehleyin dalgaların ve fırtınanın onu sildiğini göreceksin; eğer birini seviyorsan kalbine yaz ki hiçbir fırtına ya da dalga onu silemesin! (SevDalı yazdı - 11834)

mesajlar Başarmak zordur, kolaya kaçarsan sonuç basitleşir. Unutma; yokuş aşağı inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir... (Alex yazdı - 12032)

mesajlar yaşamak umut ıster umut sewmek ıster sewmek yürek ister senin yuregın ne ıster bılmıyorum ama bndeki yurek daima seni ısterrrr (chatlac prences yazdı - 12235)

mesajlar Seni ben kendime KADER saymi$tim Ugruna her$eyi góze almi$tim. Yúregin ta$tanmi$ ¢øk ge¢ anladim. Bir damla góz ya$i DEGMEZMIS SANA !sonunda anladım (hAtiiCE yazdı - 12284)

mesajlar Affedilen vazgeçilendir...
O, affedildi...
Çünkü ondan vazgeçildi !
(HatiiicE yazdı - 12285)

mesajlar kıMsE VazGEcıLLMezz dEGıldIRR vazGEctıKLErıM BUnU IyI bıLIR (HatiiicE yazdı - 12286)

mesajlar Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!
SENi ÖZLüYORUM" desem "DiLEĞiMSiN" desem "BiRTANEM" desem "CANIM" desem "SENi SEViYORUM" hemde ölesiye desem "SEN" ne dersin?
(HatiiicE yazdı - 12294)

mesajlar Ağlamak çocuklara, affetmek ise Allah a mahsus. Beni birgün aldatırsan çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem... (HatiiiCe yazdı - 12295)

mesajlar SéNi bénİm KaDr SévéNlEr SanA BENİM KADAR HASRET KALSINLAR (HatiiiCe yazdı - 12296)

mesajlar baharı çiçekle çayı üç şekerle hayatı seninle seviyorm senin sesini göz rengini gelmişini geçmişini tutmayın lan beni özledim seni (meryem çoban yazdı - 12386)

mesajlar ßir kaÇ DamLa qözya$ı aKar qözümDen ama NapabiLirim ki ßenimde Ruhum KaYıp HayaTın İçiNde .. KaLbım kıRık paRam paRca ßır HaLde ama KaranLıqın $arTı ßudur MuTLu oLmaLıyıM beLkı De (sen ve ben yazdı - 12419)

mesajlar Her gelmeyen özdür, ama sevgili 2 sözdür (burak yazdı - 12421)

mesajlar seni unutmak zor anlatmaksa imkansız.sen unutuldukça hatırlanan anlattıkça bitmeyensin meleğim. (duygusal kız yazdı - 12428)

DİĞER MESAJLAR İÇİN SAYFALARI GEZİN:
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Bu bölümde toplam 1675duygusal etkileyici mesaj söz ileti vs. bulunmaktadır.

BİR ETKİLEYİCİ MESAJ DA SEN YAZ...

Yazan:    

Etkileyici iletiler, sözler, mesajlar arşivinde 1675 kayıt var.