Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

DUYGUSAL ETKİLEYİCİ İLETİLER -SÖZLER - MESAJLAR

DUYGUSAL ETKİLEYİCİ İLETİLER -SÖZLER - MESAJLAR

mesajlar Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyosun dedi, öleceğini bile bile yaşadığını unutmuştu o an... Bozmadım.!! (RealMen yazdı - 11345)

mesajlar "Tαm 'unuttum' dersin geri gelir, gülümser ve inandırır seni aşkına. Hiç kopmayacakmış gibi bağlanırsın; O çekip gider bu defa".
(Boris Vian yazdı - 11346)

mesajlar Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, Seni gözleriyle bile aldatmayacak.. (Can Yücel yazdı - 11347)

mesajlar Gördüğünü herkes sever, Sen onda kimsenin görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; ten'e değil, kalbe dokunacaksın. (B. Marley yazdı - 11364)

mesajlar Birine hayatını bağışlamışken onsuz yapamayacağını düşünürken bir gün yapayalnız kalma korkusunun bütün vücudunu titretmesidir aşk. (Aşık <3 yazdı - 11376)

mesajlar Bir hayalin peşinde koşabilmektir aşk.Üstelik harcanan yılların sonunda o hayali hiç gerçekleştirememe olasılığına rağmen...Günleri geceleri bir odaya kapanarak geçirirken bir telefon çığlığına bir kapı ziline ömrün yarısını verebilmeyi düşünmektir aşk yada duyulacak bir sesle ömrün üzerine bir ömür daha ekleneceğini hissetmektir aşk (Aşık <3 yazdı - 11398)

mesajlar Sabır kara bir dikeni yutmak, diken içini parçalayıp geçerken de hiç ses çıkarmamaktır... (Aşık <3 yazdı - 11399)

mesajlar Bir umut vardır hiç tükenmeyecek, bir hasret vardır çekilmeyecek,birde ölüm vardır, bir gün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek (Aşık yazdı - 11400)

mesajlar Sana ne demeliyim bilmiyorum, Güneşim desem güneş batıyor, Hayatım desem hayat kısa, Gülüm desem oda soluyor, Sana canım demeliyim. Çünkü bu can seninle yaşıyor. (Aşık yazdı - 11401)

mesajlar Ne dil yeter seni anlatmaya,Ne göz kıyar sana bakmaya,Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, Ne kollarım uzanır seni sarmaya.Hiç ömür yeter mi? Bir sen daha bulmaya (Aşık yazdı - 11402)

mesajlar Hayat Oyununda Sona Gelmiş Bir Oyuncuydum, Taaki, Bana Bir Gülüşünle yeniden Rol verene Kadar Sevgilim.. (Aşık yazdı - 11412)

mesajlar Sebepsiz gözyaşı dökmek istedi gözlerim.. Neden diye soramadım.. Görmek isteyipte göremediğine ağlıyor gözlerim, yeter artık diyemedim... Belli ki çok özlemiş, belli ki ağlamak istemiş.. İsyan mı bu yoksa bir haykırışmı anlam veremedim.. Yüreğimi dinliyor artık gözlerim ve anladım ki ağlayan onlar değil, sana hasret kalan yüreğim... (Aşık yazdı - 11413)

mesajlar Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin. (CeyDa yazdı - 11414)

mesajlar Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım. (CeyDa yazdı - 11428)

mesajlar Belki hatıralar unutulup gidecek,Belki bu sevgier yok olup eriyecek,Ama şunu unutma,Bu kalp sonsuza dek seni sevecek.. (CeyDa yazdı - 11429)

mesajlar Hiç hayalim olmadı benim , Ama Hep Merak Ederim ; Acaba Ben Kimin Hayaliyim ! (Nejla yazdı - 11430)

mesajlar Sıcak bi ele ihtiyacin wårsa diqeR elini tut ! Kimseden fayda yok bu dewirdeeè . . . ! (Nejla yazdı - 11431)

mesajlar Bi kağıda 'sensizlik' yazdım yinede çok hoşuma gitti.. Çünkü 'sen'sizlik' bile 'sen'le başlıyor. (Duyqusal yazdı - 11432)

mesajlar Artık yaşanmak için değil ayrılmak için yaşanır oldu aşk. Ve terketmeler yetmezmiş gibi birde emir verilir. 'Kendine iyi bak'. (Duyqusal yazdı - 11433)

mesajlar Gittiğinde çok yağmur yağdı sevgili.. Fakat gökyüzü bana mi ağladı yoksa senin yüzüne mi tükürdü anlayamadım... (Duyqusal yazdı - 11434)

mesajlar İki pencere αçık kαlıncα cereyαn, İki yürek αçık oluncα Aşk olur; ama sonuç değişmez: İkisininde sonunda "üşütürsün". (Duyqusal yazdı - 11435)

mesajlar Dünya Öküzün Üstünde Derler; Oysa Dünyanın Üstünde Nice Öküzler Bilirim !.. (Duyqusal yazdı - 11436)

mesajlar Halt etmiş Türkçe öğretmenleri; "En uzun fiil beklemek'tir çünkü." (Duyqusal yazdı - 11447)

mesajlar Neden mutsuzsun ? dedi. 'Mutsuz değil, beceriksizim' dedim. "Sizin gibi, mutlu olduğumu sanmayı beceremiyorum". hepsi bu ! (Duyqusal yazdı - 11448)

mesajlar "Git" diyorsun da olmuyor işte git demekle, herşeye rağmen gidemiyor insan. Bende sana sev diyorum mesela, sevebiliyor musun ? (Duyqusal yazdı - 11449)

mesajlar Uyusun dα büyüsün" ninnileriyle büyüyen insαnlık ! Uyudun, büyüdün. Bi zαhmet uyαn αrtıık ! (Duyqusal yazdı - 11450)

mesajlar Zαmαn lαzım sadece, unutαcαksın ! Nαsıl unuttuysαn çocukluğunu, kırılαn oyuncαklαrını.. Kırılαn kαlbini de öyle unutαcαksın. (Duyqusal yazdı - 11451)

mesajlar Artık insanları tanımaya çalışmakla vakit kaybetmiyorum. Nasıl olsa onlar, zamanı gelince yaptıklarıyla kendilerini tanıtıyor... (Duyqusal yazdı - 11452)

mesajlar Üzülmüyorum.. Çünkü hayatımdan çıkan hiç kimsenin hayatımda yeri yok. Düşünüyorum da değersizlere bu satırlar bile çok. (EsMeR yazdı - 11491)

mesajlar rüyalarıma giriyorsun uykularımı bölüyosun mahkemeye verecem hırsızdır diyecem tazminat olrak ya kalbini isticem (pınar ile gamze yazdı yazdı - 11493)

mesajlar Mutsuzum, çünkü sahte değilim ve kimse için rol yapmadım... Mutsuzum, çünkü sevmediğim birine 'aşkım' deyip sarılmadım... (Duyqusal yazdı - 11518)

mesajlar Bir sigara daha yakıyorum yokluğuna.. Sigara paketinin üstünde "öldürür!" yazıyor..Nasıl olduda göremedim senin üstündeki "SÜRÜNDÜRÜR" yazısını... (Duyqusal yazdı - 11519)

mesajlar Bazen güldüm, bazen ağladım.Hayatı yaşanır sandım, yanıldım.Yüzüme gülenlere hep inandım.Ben herkesi kendim gibi sandım... (EsMeR yazdı - 11527)

mesajlar Gitmelerin Beni incitmiyor, Gidenler kararlıysa gitmeye Bizde ısrar yoktur, Herkes kendi yolunu çizer gidebilirsin ama gelemezsin... (EsMeR yazdı - 11528)

mesajlar Bil ki geride bıraktıkların ileriye gitmeni engelleyecek Unutma; ileriye gidebilmen için arkadakileri unutman gerek.. (EsMeR yazdı - 11529)

mesajlar Çoğu şeyi kazanırken, bazı şeyleri kaybedersin. Hayatta öyle seçimler yapki kazandığın şeyler, kaybettiklerine değsin... (Duyqusal yazdı - 11533)

mesajlar Ben yıllarımı kaybettim anılarımı değil.Ben mutluluğu terkettim.Acıları değil.Ben sevgimi yitirdim.Nefretimi değil.Ben yaşmayı unuttum.SENİ değil ♥ ( Esma yazdı - 11569)

mesajlar Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur. (Sedt yazdı - 11570)

mesajlar Bilir misin ne zor ıslak gözlerle uyumak,dokununca kanayan bir kalp taşımak,hasret dolu gözlerle etrafa bakmak ve bilirmisin ne zor bu hayatı sensiz yaşamak♥ (Sedt yazdı - 11571)

mesajlar <3 Varlığınla başlayan bir hayatın yokluğunla bitmesine alışamadım. Aklımda olduğunun yarısı kadar YANIMDA olsaydın şimdi YALNIZ ve SENSİZ kalmazdım... ( Kalpsiz yazdı - 11572)

DİĞER MESAJLAR İÇİN SAYFALARI GEZİN:
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Bu bölümde toplam 1675duygusal etkileyici mesaj söz ileti vs. bulunmaktadır.

BİR ETKİLEYİCİ MESAJ DA SEN YAZ...

Yazan:    

Etkileyici iletiler, sözler, mesajlar arşivinde 1675 kayıt var.