Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Antivirüs Programlarını Nerden İndirebilirim ?

computerAntivirüs Programlarını Nerden İndirebilirim ?

Bedava antivirüs programları

 

Aşağıdaki yazılım sitelerinde bedava antivirüs programı, virüs taraması, truva atı taraması, online virus scan, spyware temizleme yazılımları ve güncel virus ve antivirus yazılımlımları ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

 

Avg Antivirus Free Edition - GriSoft.com'un bedava antivirüs programı olan AVG Antivirüs güncel virüs listesi ve otomatik program güncelleme imkanı sunuyor.E-mail scan, shell, real time scan diğer özellikleri.

 

http://www.grisoft.com/

 

AntiVir® Personal Edition - 80.000'nin üzerinde virüs taraması ve temizlemesi yapan bedava antivirüs yazılımı PC'nizi trojan, worm, backdoors ve diğer zararlı programlara karşı koruyor.

 

http://www.antivir.com/

 

Online virüs ve truva atı taraması

 

Aşağıdaki linkleri kullanararak bilgisayarınıza hiçbir program yüklemenize gerek kalmadan online virüs ve truva atı - trojan horse taraması yapabilirsiniz.

 

Windows Security Trojan Scan - Bilgisayarınızındaki truva atı - trojan horse'ları bulur ve temizler

 

http://www.windowsecurity.com/trojanscan/

 

House Call - Trend Micro'nun ücretsiz virüs tarama sayfası.

 

http://housecall.antivirus.com/

 

Symantec Security Check - Norton Antivirus PC'nizin dışarıdan gelecek saldırılara karşı koruması olup olmadığını öğrenmek için "Security Scan", PC'nizde virüs olup olmadığını öğrenmek içinde " Virus Detection" özelliklerini kullanabilirsiniz.

 

http://security.symantec.com/sscv6/default.asp?langid=ie&venid=sym

 

a² Free Antivirüs - Bilgisayarınızdaki Trojan, Dialer, Worm and Spyware (Adware) virüslerini bulur ve temizler.Tamamen bedava olan bu antivirüs yazılımı ayrıca ücretli kişisel antivirüs hizmetide veriyor.Bedava antivirüs programı yüklemek istiyorsanız Açılacak sayfadan a² Free dosyasını download ediniz.

 

http://www.emsisoft.com/en/software/download/

 

Panda Active Scan - Panda antivirüs programı bedava virüs scan sayfası.Her gün güncellenen virüs listesiyle en son çıkan virüsler içinde online tarama yapabilirsiniz.Program bilgisayaranızdaki spyware-casus yazılımlar 'ıda tarıyor.

 

http://www.pandasoftware.com/activescan/com/activescan_principal.htm

 

Alttaki adresleride kullanabilirsiniz

 

http://www.kaspersky.com/virusscanner (Tavsiye ederiz)

 

https://abonenet.e-kolay.net/fsecure/onlinevirustarama.asp

 

http://www.pandasoftware.com/products/ActiveScan.htm

 

Yazar : Ferruh Mavituna

 

Ekleyen: dersimiz.com    Okunma: 319 kez

tags ANTİVİRÜS PROGRAMLARINI NERDEN İNDİREBİLİRİM ? bilgisayar kaynakları bilgisayar öğren pc kaynakları bilişim teknolojileri bilgisayar eğitimi faydalı yazılar

Reklamlar

nextİçerik Hakkında Yorum Yazın...

Yazan:    

leftBilgisayar Yazıları Anasayfaya Dön